Повернення коштів з Аліекспрес

Nana270584 8 травня 2021, 19:10
Сьогодні на карту повернулись кошти з Аліекспресу за товар який я не отримала. Так от: в Приват24 світить повідомлення, що кошти зараховано, але баланс на карті не змінюється! Після спілкування з оператором чату Ярославом виявляється: кошти проходять перевірку і будуть зараховані на протязі доби! Незнаю як коментувати: трбто коли я переводила кошти на Аліекспрес — вони не перевіряли цілу добу!!! А коли я повертаю своі кровні — доба на перевірку! Супер! Браво Приват Банк))
9 травня 2021, 10:13
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію по зарахуванню та перевірити деталі ситуації.

8 травня 2021, 22:06
За що тоді 5 зірок?
Nana270584
Nana270584
10 травня 2021, 11:01
5 зірок за оперативність в з’ясуванні обставин мого питання оператором!
sanch ☺
sanch ☺
11 травня 2021, 13:36
З вашої карти вистрибнула Леся та побігла по дротам, по дорозі зробила пластику, відростила бороду та зрізала волосся як у Авраама Лінкольна, потім ще одна пластика та підстригання і вже вийшов Юань. А потім все навпаки!
То треба перевірити Лесю, чи вона українка :)
29 червня 2022, 8:54
Доброго дня, чому при повернені коштів з АліЕкспрес в історії платежів немає записів про зарахування коштів на мою карту? Останнє повернення було 27 квітня, після того вже з десяток повернень мало бути, але нічого не прийшло. АліЕкспрес пише, що кошти були повернені ще до 14 червня.
29 червня 2022, 10:32
Залишок по карті перевірте. Повернення коштів може не відображатись в історії, тут відбувається не зарахування, а розблокування коштів на карті. Спробуйте сформувати виписку і перевірити — у виписці це повинно відображатись.

«Останнє повернення було 27 квітня, після того вже з десяток повернень мало бути…» — я так розумію, це у Вас постійний процес, покупка, а тоді її скасування чи повернення товару. Цікаве заняття…
30 червня 2022, 1:18
Після 24 лютого нічого більше не замовляв на Алі, деякі продавці постійно продовжували захист покупки, тому деякі посилки «доставлялись» більше 100 днів. По балансу змін не було. Як сформувати цю виписку? Раніше в історії руху коштів карти відображаломь повернення коштів з Алі.
30 червня 2022, 10:23
Якщо баланс не мінявся, то кошти не повернуто.

Перепрошую, я помилився, коли писав попередній коментар — я чомусь думав, що ми в гілці Монобанку.

У мобільному додатку «Приват24» формування виписки немає - в меню «Історія» є опція «Історія транзакцій (виписка за вашими картками)». Там можна переглянути транзакції за картками. Ну і звичайно, транзакції відображаються в головному меню, під обраною карткою.