Безвідповідальність працівників банку

Павел Копниченко 15 квітня 2021, 8:32
З осені того року почали поступати дзвінки від банку що необхідна актуалізація даних. Підійдіть в відділення банку для оновлення даних. Ну проходив біля відділення, в кінці року зайшов, менеджер відсканувала паспорт і код. Проходе десь приблизно неділя, знову дзвонить автоінформатор з банку мов необхідна актуалізація даних. Я подзвонив на 3700 і поцікавився в чому проблема? Я ж неділю назад до вас заходив і надавав дані, ну оператор відповіла що мабуть ще не внесли в базу даних, але дзвінки і через місяць поступали. Потом місяця два назад прийшли до нас на підприємство придставники банку і робили зарплатні карти, я озвучив дану проблему що треба актуальзація даних, представниця ну добре, відсканувала паспорт і код. Але через неділю в додатку приват 24 почала при вході вистрибувати інформація що необхідна актуалізаці даних. Так вискочило два чи три рази і банк заблокував карточку. Написав менеджеру в чат так як додзвонитись на 3700 не міг, повідомили що у вас на другій сторінці паспорту немає штампа. І це мені повідомили уже після того як заблокували карту що в мене є проблеми з штампом в паспорті. Чому не повідомили раніше? Я ж два рази подавав інформацію, а ніякого зворотнього зв’язку від банку, є номер телефону, електрона пошта, додаток приват 24, ще й там менеджер за якого знімається плата 20 грн за місяць тобто 240 грн. В рік який смисл з того менеджера якщо він даже не повідомив про те що є проблема з актуалізацією данних? З банку повідомили «ви можете відмовитись від даної послуги «притання, а за що я тоді стільки років платив за менеджера який не вирішує моєї проблеми? Чому представники банка не повідомили про проблему з даними? І не дали термін на її вирішення, а тільки повідомили про проблему після блокування карти? А оскільки прописаний не за місцем фактичного проживання то штамп в паспорті зможу тільки через пару місяців поставити, вирішив замінити на ID карту, але карту роблять приблизно місяць. Зате коли приблизно рік на зад були тимчасові проблеми з фінансами і не вніс нещасних 70грн то вони з ранку в 8 годин ранку дзвонили і як самого злосного неплатника шантажували внесіть сьогодні або зараз 70 гривень бо будуть великі штрафні санкції. А як повідомити про те що в паспорті неактуальні дані то в них менеджерів за пів року не знайшлось. А вони тільки як завжди люблять відповідати «нам жаль що ви стикнулась з даною ситуацією »
15 квітня 2021, 9:53
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності.
Щоб розібратись в даній ситуації детальніше та перевірити інформацію ми звернулись в особистому повідомленні та запросили ваші контакти.

Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
15 квітня 2021, 19:48
\ще й там менеджер за якого знімається плата 20 грн за місяць тобто 240 грн. В рік який смисл з того менеджера \

240 гривень в рік клієнти Приватбанку платять за те, що картка в них жовтого кольору.
Павел Копниченко
Павел Копниченко
15 квітня 2021, 21:34
Та що саме цікаве приходиш в банк оформити ту ж зарплатну карту, вони кажуть що є тільки така карта з платою за обслуговування іншої зараз немає. Навязують кредитку, страхування і звичайно ж дуже вигідний депозит «скарбничку «з «супер-вигідною пропозицією» цілих 7% річних. Причому нав’язують її як в банкоматі, із за чого декілька раз забував карту в банкоматі. Так як інші банки віддають карточку, а потім гроші, то тут віддають гроші а потом ще багато «цікавих пропозицій «в виді типу «Копілка «треба продивитись, а потім тільки можна забрати карту з банкомата

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Безвідповідальність працівників банку