Зневажливе ставлення до клієнтів та нехтування посадовими обовязками

palkaoleksandra 22 березня 2021, 19:05
Відділення за адресою: Львів, вул. Русових, 11
22 березня 2021 року мені довелося завітати у відділення Приватбанку за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська 174, щоб отримати гроші через Western Union. На жаль, касир Людмила Крачковська була відсутня, оскільки, за словами працівниці відділення Орлової Аліни Сергіївни, у неї була співбесіда з кимось із дирекції. Тривала співбесіда у робочий час з 16:00 до 16:40. За цей час назбиралося чоловік 10 до каси. Ніхто не контролював кількість людей (і це тоді, коли у Львові оголошений КАРАНТИН!!!), на прохання закликати касира не реагували. Все, на що спромоглася Орлова Аліна Сергіївна, це викликати охорону, щоб вивести мене з офісу приміщення, як таку, що виражала своє невдоволення. Вважаю, що такі працівники як касир Крачковська та оператор Орлова ганблять банк і створюють негативний імідж про нього!
23 березня 2021, 9:45
Добрий ранок!
Нам сумно, що після звернення до нашого відділення у вас залишився неприємний осад. В цей непростий час ми просимо клієнтів, по можливості, користуватись дистанційними каналами, що дають можливість здійснити більшість операцій без відвідування відділення. Отримати даний грошовий переказ ви можете, також, в:
• Приват24;
• Мобільному додатку Приват24;
• Колл-центрі;
• Терміналах самообслуговування;
• Банкоматах.
Детальна інформація описана на сайті: https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov/western-union
При зарахуванні переказу на картку для виплат та при знятті коштів з неї – комісія відсутня.
Вибачаємось за ваш витрачений час. Ми проведемо перевірку стосовно описаної вами ситутації. По результату вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.

22 березня 2021, 19:37
Да. Кто-то не знает как работают банки сейчас:

1) працівниці відділення Орлової Аліни Сергіївни, у неї була співбесіда з кимось із дирекції: так у нее была обычная планировка. И как говорится начальство все равно на то что делает кассир. Планерка есть планерка.

2) а цей час назбиралося чоловік 10 до каси. Ніхто не контролював кількість людей (і це тоді, коли у Львові оголошений КАРАНТИН!!!), У нас карантин должны соблюдать гражданини Украины, а не сам банк. Поэтому видите нарушении звоните в полицию и начинаете составлять протоколы. А то как обычно во время нарушения молчим, а потом как все устаканиться начинаем писать отзывы и прочее так смешно конечно)
23 березня 2021, 10:57
1) Планерки і т.д. повинні проводитись у позаробочий час. А якщо і виникла необхідність зробити це у робочий час, то на клієнтах це не повинно відбиватись — на час відсутності працівника його повинен замінити інший.

2) Звичайно, клієнти повинні дотримуватись карантинних обмежень. Але слідкувати за їх дотриманням повинна адміністрація банку. І у випадку недотримання клієнтом вказаних обмежень — не обслуговувати його, попросити вийти з приміщення, або викликати поліцію. До речі, відповідальність за недотримання карантинних правил покладена як на клієнта (відвідувача), так і на надавача послуг (продавця). Впаяли б Привату раз-другий штрафу по 17 тис.грн., то натовпи біля кас швидко зникли б.
23 березня 2021, 11:42
У привата неприкасаемость к штрафам. А людям только нужно кого-то обвинить.
23 березня 2021, 11:50
Звинувачувати можна голослівно, можна об`єктивно.
У даному випадку претензії автора відгуку обгрунтовані (якщо, звичайно, все вірно викладено).

«У привата неприкасаемость к штрафам» — цікаво. Детальніше, будь-ласка.
23 березня 2021, 11:59
Согласен, я не о клиенте, а о тех условных 10 человечках, которые могут и сами подождать и не переступать карантинные ограничения, но ждут что их численность проконтролирует банк.
О штрафах все очень просто, покажите хоть один случай когда приват оштрафовали. У них договора с СБ, пока капают деньги виноватых нет.
23 березня 2021, 12:08
Ну з цієї точки зору згідний.

Так, на жаль, рівень самосвідомості у більшості народу невисокий — якщо немає палиці над головою, то закони виконувати ніхто не спішить. Звичайно, ці умовні 10 чоловік могли би й самі дотримуватись карнтинних правил, а не чекати поки їх хтось виведе за руку. Але, на жаль, цього немає…

На рахунок договорняків Привата з різними службами — не маю фактів, щоб стверджувати це напевне. Але допускаю такий варіант.
23 березня 2021, 13:03
Запомни в банках нету правил либо есть они, но они так нарушают законы. Начальству сказали планерка значит планерка. А для клиентов есть терминалы. Поработай в привате много чего узнаешь. Побудь инсайдером)
23 березня 2021, 13:25
«Поработай в привате» — свого часу мав таку пропозицію, але після деяких роздумів відмовився і не пошкодував і досі не шкодую.

А про порядки у банках мені розказувати не треба, не один рік у банківській системі пропрацював.
Всяке, звичайно, буває. І те, що так є, не обов`язково означає, що так і повинно бути…
Каса, до речі, теж для клієнтів існує.
StarFighter27
StarFighter27
23 березня 2021, 20:54
А вам не приходило в голову, что у кассира и начальника отделения могло быть совещание. И они отсутствовали не просто так. «никто не контролировал количество людей». При карантине должно было быть ограничение не более 2-х человек в помещении банка. И читая Ваше сообщение ясно что Вас выгнали так как мешали работе отделения.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зневажливе ставлення до клієнтів та нехтування посадовими обовязками