Без предупреждения обнулили кредитный лимит

Anecu 14 лютого 2021, 9:57
Очень не доволен банком. Являюсь его клиентом с 2013 года (голд карта). Очень часто пользовался его продуктами, просрочек по кредитам не было. В прошлом году по необъяснимым причинам пропала оплата частями. Пару дней назад, ночью обнулился кредитный лимит — после звонка мне сообщили что-то про сложный алгоритм и о возможных долгах в других банках (просрочки) — чушь. У меня отличный рейтинг на Убках. Самое плохое — что деньги как раз нужны были на покупку лекарств для старшего сына (ребенок с детской инвалидностью). Считаю этот поступок подлым. Очень недоволен банком в целом
14 лютого 2021, 10:57
Ми розраховуємо кредитний ліміт окремо для кожного клієнта при цьому базуючись на більш ніж сотні різних показників, які впливають на кінцеве рішення. Наявність хорошої кредитної історії також впливає на кінцеве рішення, та це не єдиний, та не головний фактор, при встановленні чи зміні суми ліміту. Дійсно, Банк може відмовити в наданні кредитних коштів чи зменшити ліміт по картці та в майбутньому це рішення може бути змінено.

14 лютого 2021, 13:09
Судячи з усього — банк не зацікавлений в клієнтах, які користуються кредитним лімітом виключно в «грейс» періоді. Мав аналогічну ситуацію декілька років тому, так само без попередження отримав повідомлення про те, що кредитний ліміт було суттєво зменшено, що спричинило великі незручності.
Результат — погасив заборгованість і закрив рахунки у банку, Вам раджу зробити те ж саме. Зараз дуже багато банків пропонують кредитні картки на схожих умовах, з урахуванням Вашої гарної кредитної історії шводко знайти продукт, що Вас влаштує, не буде проблемою.
14 лютого 2021, 16:02
Як би це не було неприємно, але це право банку — давати кредитний ліміт, чи ні.
14 лютого 2021, 22:44
Звичайно, Ви праві, але це працює в обидві сторони — так само клієнт вирішує, продовжувати йому співпрацю з банком, чи ні. Але в моєму випадку вкурвив не сам факт зниження ліміту, а те, що це було зроблено раптово і «без оголошення війни» саме тоді, коли я всі вільні гроші направив на його погашення. Тобто банк де-факто залишив мене без грошей. Я, звісно, від голоду не помер, але «осадочєк остался» — банк дуже красномовно дав зрозуміти, що не зацікавлений в мені, як у клієнті. Ну ок, питань немає, є купа таких, хто зацікавлені.)
15 лютого 2021, 10:03
Я Вас чудово розумію і з точки зору моральної, не юридичної, Ви праві. Взагалі я вважаю (і не тільки я, про це вже тут писали), що питання надання/позбавлення кред. ліміту повинно бути законодавчо врегульовано — ліміт повинен мати якийсь «термін дії», тобто надаватись на якийсь період (півроку, рік і т.д.), протягом якого він не може бути зменшений (при у мові відсутності порушень з боку клієнта).Крім того, говорилось про те, щоб зобов`язати банки повідомляти про зміну кред. ліміту. Здається, це навіть вже і обговорювалось на рівні НБУ, але далі розмов поки що справа не пішла.
Не попереджають банки про зміну ліміту напевне для того, щоб клієнт, отримавши таке повідомлення, не встиг в останній момент скористатись лімітом «на повну».
Одним словом, маємо, що маємо…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Без предупреждения обнулили кредитный лимит