Несанкціоноване списання коштів Приватбанком

SlavaTi 23 січня 2021, 21:44
Відділення за адресою: Київ, пр-т Володимира Івасюка, 12-Г
В жовтні 2020 року з моей карти несанкціоновано були списані кошти на користь AMAZON, при цьому ніяких повідомлень про підтвердження платежу не надходило. Мною було подана заявка про несанкціоноване списання коштів, на що банк відповів «регламент рассмотрения заявки до 120 дней, ожидайте». З часом було надіслана відповідь з Приватбанка «К сожалению факт сбоя по вашей заявке не подтверждён». При цьому банк надав копії виписки в який вказана номер моей карти та інше Призвище власника картки, а також вказано товар який був заказан та доставлен за адресою в Нью Йорке… Таким чином банк безпідставно списам з моей кредитной картки, при наявності невідповідності щонайменше власника карти.
24 січня 2021, 10:53
На жаль, не дивлячись на те, що банком було вжито всіх необхідних заходів і можливих зусиль, змушені повідомити, що справа програна, нам надійшла відмова в поверненні коштів.
Варто розуміти, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Зазначимо, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою.
Варто звернути увагу на той факт, що банк може проводити оскарження операції виключно згідно правил, що регламентовані Міжнародною платіжною системою.
У разі, якщо проти вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно співпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.
Для того, щоб отримати повний пакет документів, а також відповідь, яку ми отримали від сторони, що приймає платіж, надішліть запит на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки.

Jokets
Jokets
24 січня 2021, 8:22
Ну, а вы докажите что это не вы покупали? У нас запрещено делать покупки и указывать адрес другого человека? Например доставку если заказывать Так что в полицию и ждите чуда
Буква Ґ
Буква Ґ
26 січня 2021, 13:34
Уточняй еще и у Амазон-сапорта по заявке («К сожалению факт сбоя по вашей заявке не подтверждён».)
Возможно они ее не кидали, или кидали с другой причиной, а персональный «банкир» просто стырил себе бабки на Сталин-3000.
Алсо СНГ программисты это интелектуальные инвалиды, пользоваться их поделием себя не уважать.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Несанкціоноване списання коштів Приватбанком