andmeln17 11 серпня 2021, 18:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Маршала Тимошенка, 29
05.08.2021 в 17.35 пополнял терминал самообслуживания (на пополнение и выдачу) в г. Киев, по адресу Маршала Тимошенко 29, номер терминала САК39422.
Мне необходимо было внести сумму в размере 63000 грн. для дальнейшей оплаты, так как платежи свыше 50000 нужно оплачивать по законодательству
через счёт. Первая сумма внесённая мной была 40 000грн., но терминал засчитал 39 400 грн., вернув при этом 600 грн. как нераспознанные купюры; далее я выбрал опцию добавить — так как отсек для внесения средств был уже пуст, я доложил ещё 23000 грн., на что терминал ответил что много купюр и открылся — часть я забрал в недоумении так как на отсеке написано до «200 купюр»; после чего на терминале высветилось «Помилка» выдав квитанцию «Помилка, ваші кошти залишились в…» Даже не пересчитав доложенную мной сумму!!!
Сразу позвонив на горячую линию 3700 я подал заявку — описав что после
пересчёта своих личных средств общая сумма в банкомате учитывая
39400 и повторно добавленная составляет порядка 55900 грн. 10.08 мне
приходит сообщение о зачислении всего
40900 грн!!!

Получается, что терминал пересчитав всего 39400, вернул мне 40900, а где
остальные 15000??? И почему мне и не вернули??? Повторно обратившись на 3700 мне предложили создать новую заявку на 15000…, НО ЭТО НЕ НОВАЯ ЗАЯВКА!!! Это заявка в продолжении невозврата полной суммы порядка 55900!
Как мне вернуть остаточную сумму, когда сотрудники на 3700 говорят что была проведена инкассация и заявка на 55900 закрыта суммой 40900!!!
Сегодня 11.08 я повторно обратился на 3700 и получил совет обратится в органы полиции для фиксации заявления о том чтобы провести расследование — почему возврат не в полном объёме!!!
НО НЕУЖЕЛИ ВНУТРИ БАНКА НЕ ВЕДУТСЯ ТАКИЕ РАССЛЕДОВАНИЯ! Необходимо обращаться в полицию?

ПОЛУЧАЕТСЯ ТЕРМИНАЛ НЕ ПЕРЕСЧИТЫВАЯ СУММУ МОЖЕТ ВОЗВРАЩАТЬ НЕ В ПОЛНОМ ОБТЕМЕ И ТАКИМ ОБРАЗОМ НА ТАКИХ ОШИБКАХ ТЕРМИНАЛОВ МОЖНО ПО 10−15 «снимать» с каждого клиента по всей Украине!!!
Проведите внутренне расследование по заявкам
В противном случае будет подпел обращение в полицию
Также последует обращение в Национальный банк Украины и другие компетентные органы которые помогут добится конкретно кто и когда проводил инкассацию и почему принято решение о возврате суммы 40900, а не суммы действительно находящейся непосредственно в терминале самообслуживания! Это инкассация и сотрудники или кассир кассы пересчёта? Где невозвращенные средства? Или это отработанная «схема» получения средств с признаками мошенничества?
Я с вашим банком более 5 лет и имею счёт предприятия, счёт фоп, зарплатные проекты, и кредитные лимиты!!! Разрешите даную ситуацию как можно скорее объективно!!! Надеюсь на положительный исход.
11 серпня 2021, 18:40
По вашій заявці на повернення коштів проводиться перевірка. За результатом перевірки додатково вас повідомимо.
ibragim243 11 серпня 2021, 17:20
Вторые сутки не могу получить ответ где мои деньги, все онлайн службы просто не реагируют, полный игнор! Платіж 251157853 від 09.08.2021 на суму 565.80 грн. забраковано. Повернення на картку 5*619 — протягом доби pb.ua/4474, прошло 2 суток и я не могу добится ясности!
11 серпня 2021, 17:50
Платіж повернуто на картку. Перевірити інформацію ви можете в особистому кабінеті Приват24.
pussydestroyer 11 серпня 2021, 16:26
Началось мое приключение с того, что я захотел воспользоваться услугой оплаты частями. В тот момент кредитного лимита у меня не было, я его убирал ранее так как он мне не нужен был. Значит захожу в приложуху, подымаю лимит на оплату частями, а оно мне пишет, что нужно просто сначала поднять кредитный лимит, для того что бы поднялся лимит на оплату частями. Ок думаю, система ниппель. Подымаю кредитный лимит и ничего не происходит, лимит на оплату частями как был 0 так и остался. Пытаюсь еще раз поднять и приложуха просит меня предоставить инфу с места работы (со справкой как в дет садике), но зачем если я ФЛП и инфа в инете доступна, тем более это гос банк, а не какие-то быстро кредиты в переходе)) К тому же ФЛП у меня оформлено у них же на приватбанковские счета)) Ладно думаю, заполняю инфу, что я ФЛП работаю там-то, указываю свой доход и делаю это в банке в отделение, проходит 1 минута после заполнения и мне говорят, что нифига вы не получите оплату частями, так как скорее всего у вас плохая кредитная история и ее нужно проверить через Бюро Кредитных Историй) Потом я решил сделать хитрость. Ранее мне приват звонил и предлагал бесплатно голд карту, я значит ее оформляю и мне дают кредитный лимит в 10к, но оплата частями все равно по 0. Тогда я все-таки решаюсь оплатить 50 грн в Бюро кредитных Историй и мне присылают отчет, что я молодец и лучше 1000% пользователей, НО! внизу красным цветом выделено, я не помню дословно, но вот что-то типа этого, смысл не меняется «так как вы обратились в Бюро кредитных Историй, значит вы подозрительный чел и у вас проблемы с деньгами и вообще теперь никаких оплат частями нюхайте бэбру, смотрите на рыбов, но не трогайте». После этого мне обнуляют все кредиты по карте, потомучто такая у них математическая расчетная система… У приват таких ситуаций сплошь и рядом. Они умеют делать только красивые картинки, которые ничего общего с функционалом не имеют. Даже мобилку пополнить стоит 2грн. Ребзя, поверьте любой другой интернет банк лучше в 100 раз. Это не реклама других банков это факты. И этот банк не становится лучше. Он плавненько катится вниз. Но тем не менее желаю банку процветания. Надеюсь я с вам больше никогда сотрудничать не буду)
11 серпня 2021, 17:50
Розмір ліміту, який встановлюється банком по сервісу «Оплата частинами», формується на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників.
Звернувшись до нашої підтримки за офіційними каналами вам зможуть підказати рекомендації для перегляду ліміту.
Viktoria77UA 11 серпня 2021, 14:58
Хочу повідомити про хамське та абсолютно не компетентне обслуговування у виділенні банку, що знаходиться на вул. Урлівська 23А.
16.07.21 прийшла у відділення закрити 3 картки (соц. виплати, універсальна та юніора). Першу закрили без питань, так як виплати закінчились. З іншими двома ціла біда. По перше універсальну карту не закрили, так як мала б бути списана комісія за обслуговування. Карта кредитна. Кредит повністю погасила як раз таки 16.07.21. (суму внесла зі слів консультанта з урахуванням відсотків). Консультант (Інна Бондаренко), порадила прийти через добу (!). Так як я працюю, прийти через добу не змогла. 27.07.21, з повною впевненістю, що карту мені точно закриють прийшла у відділення. Карта не закрита. І не через відсотки, а тому, що не змогли закрити карту юніора! Ну принаймні так мені сказали. Повідомляю консультанту, що дитина картою не користується, і не має програми «Приват 24» (номер телефону вказаний тільки мій). Це все у присутності дитини та її телефону. Зрештою лишають заявку (нібито), на закриття двох карт. Консультант запевняє мене, що залишок особистих коштів (сума =180 грн), потрібно обов’язково зняти/перевести. На моє питання, чи не буде ще списання відсотків отримую відповідь: Ні, не буде. Роблю переказ на іншу карту. Консультант запевняє, що через добу (знову), карти точно будуть закриті і мені на email прийде повідомлення про закриття. Але дива не сталось. 29.07.21 дзвоню на гарячу лінію з запитанням де ж повідомлення? І дізнаюсь, що навіть заявки про закриття рахунку не було! І до того ж рахунок мені не закриють, бо ще з 17.07. у мене пеня — 178,97 (тобто саме ті, маже 180, які я перевела, до речі з комісією). І в кол. центрі мені повідомляють, що консультант банку про це знає. Саме консультант кол. центру вислала мені повідомлення про закриття одного з моїх 3х рахунків (дуже швидко, менш ніж за хвилину). 30.07.21 іду в відділення. Де консультант (як виявилось не компетентна особа- Інна Бондаренко), повідомляє, що рахунок дійсно не закрили і вона не розуміє чому заявку не прийняли!!! Пояснюю всю розмову з кол.центром. на що вона заявляє що такого мені сказати не могли і вона особисто перевірить чи правду я кажу! Мені знову довелось повертати кошти на рахунок (і знову з комісією). Чому я власне маю платити комісію двічі? Через не компетентність консультанта (яка до речі не вчасно приходить на роботу). Так як моє «питання» зайняло пів голини часу, зібралась черга з 4х людей (які, всі сиділи за моєю спиною порушуючи норми карантину!). І після того як почалися «скарги» з черги про те, що все досить довго, консультант на мене ОБРАЗИЛАСЬ! Почала мені грубити. А керівник відділення взагалі шокувала. Прокричала (!) мені з іншого боку відділення, що я можу письмово подати заяву про вирішення мого питання. Це як взагалі? Навіть не підійти, а прокричати!!! Письмове звернення про що, щоб з третього разу рахунок закрили?!
Після всіх маніпуляцій «зла і ображена» консультант повідомила мені, що рахунок закрито і видала омріяну довідку про закриття рахунку. Маю додати, що до цього вона мене запевняла, що рахунок буде закрито лише в наступному місяці! Але на моє зауваження, що я більше ніякі зайві комісії платити не буду, сталося диво і рахунок закрили.
Такого абсурдного закриття рахунку я ще не бачила. Більше ДВОХ ТИЖНІВ мені не могли закрити рахунок! Тричі мені довелось приходи у відділення (я працюю)! А хамське відношення просто зашкалює.
Про консультанта Інну Бондаренко можу сказати, що вкрай не компетентна особа, яка весь час перебиває (інколи я навіть слова не могла сказати), грубіянить і хамить!
Окремо додам, що попередня керівник відділення була дуже люб’язна і вкрай ввічлива.
11 серпня 2021, 15:56
Нам шкода, що після звернень в наше відділення у вас залишився неприємний осад.
Обов`язково розберемося в зазначеній ситуації, щоб надалі ні ви, ні інший клієнт не стикалися з подібними ситуаціями. Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше перевірити інформацію.
Також хочемо нагадати, що більшість операцій ви можете проводити без відвідування відділення. Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції. Закриття карток також доступне в особистому кабінеті Приват24.
akatkova 11 серпня 2021, 13:23
Була ситуація коли мені дуже терміново потрібно було скинути брату певну суму грошей, в приват24 отримала повідомлення, що необхідно подзвонити до них, аби підтвердити цю операцію. Там оператор задача безліч питань про те, чи знаю я отримувача, де я народилася, в якій квартирі проживаю. Після всіх відповідей сказали, що деякі з них не відповідають тому, що написано у їх системі і що вони блокують мою картку. Коли я дзвонила у службу підтримки знову, мені відповідав робот і на кожну мою фразу казав «я Вас не чую». З яких пір банк сам вирішує, кому мені присилати гроші і що це за система перевірки, коли їх «роботи» навіть не сприймають слів?

Весь час дзвонять і намагаються впарити якісь новинки.
11 серпня 2021, 14:22
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Для відключення рекламних пропозицій ви можете звернутись до підтримки банку за будь-яким із доступних каналів.
AnnaIvan 11 серпня 2021, 10:18
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 27-А
2 года назад взяла авто в лизинг на 3 года, была сотрудником Банка… Вносила ежемесячные платежи во время, делала фото и т. д. 4 июня 2021 года стала бывшим сотрудником, 7−8 июня 2021 года подала заявку на перерасчет процентной ставки (как для клиента) и вот уже 2 месяца не могу дождаться ответа. Первую заявку долго рассматривали, то ответственный сотрудник в отпуске, то передали заявку на более высокий уровень рассмотрения… А потом мою заявку закрыли, с комментарием что связались с клиентом. Со мной никто не связывался, договор не переделали. 07.07.21 подала ещё одну заявку и вот уже 11.08 со мной никто так и не связался, сроки выполнения предоставить никто не может, опять ссылаются на то что сотрудник был в отпуске, заявка требует более длительного решения и т. д…Интересно сколько я потом буду ждать документы после полной выплаты лизинга…
11 серпня 2021, 12:34
Банк перерахує процентну ставку від дня розірвання трудового договору, додаткових узгоджень не потрібно. Ви будете повідомлені додатково.
Tonya15 10 серпня 2021, 21:59
22 февраля 2021 года покупал два авиабилета на 5 марта через Приват 24. Когда начал регистрироваться на рейс онлайн за 24часа, оказалось что нас нет в списке пассажиров и мы улитеть не можем. Я звонил в авиакомпанию они сказали, что таких пассажиров нет и обращаться в Приват. Созвонился я с оператором сказали подать заявку на возврат средств я так и сделал. По итогу уже август месяц, и моя заявка до сих пор на рассмотрении и ответ от операторов один («Авиакомпания не отвечает, а мы сделать ничего не можем»). Я написал письмо в авиакомпанию мне они ответили в течении полудня тоже самое что и по телефону: таких пассажиров нет, обращайтесь в приват. Я так понимаю что это замкнутый круг и приват банк решил отморозиться.
11 серпня 2021, 10:15
Вибачте, будь ласка, за затримку:(
Ми займаємось врегулюванням питання з авіакомпанією.
Додатково сповістимо вас за результатом.
0987197220 10 серпня 2021, 21:34
Сьогодні ввечері без відому та смс оповіщення з картки різними сумами знялися кошти, без мого підтвердження. Яке банк мав право давати згоду на переказ коштів без мого підтвердження. Як далі я можу довіряти банку залишаючи власні кошти на карті!!! В даній ситуації вважаю, що банк не виконав свої зобов’язання перед клієнтом, не зберігши кошти!
11 серпня 2021, 9:48
При оформленні підписки на інтернет сайтах, в тому числі МФО, рекламних послуг та інших видів оплати, де платник дає згоду та погоджується з правилами сервісу, власник картки вводить реквізити картки, які доступні тільки йому.
За зверненням до підтримки банку, зі свого боку, ми можемо нагадати, коли була активована підписка, на якому сервісі. На жаль, заблокувати запити на оплату ми не можемо. Ми можемо заблокувати картку на всі видаткові операції.
Для відключення необхідно звернутись до підтримки даного сервісу.
teddybeare 10 серпня 2021, 12:49
Кривой Рог ул. Мусоргского 7 у меня один вопрос
Вы обалдели что ли? Один оператор, по 30 мин обслуживание 1 клиента, присесть не где, стоишь до вечера на жаре на улице и в итоге :«мы закрываемая приходите завтра" за то обед с 12:30 до пол второго. Позакрывали кучу отделений, что выбора просто нет у людей и такое отношение. А не успеешь, так начинаете звонить или чего хуже штрафовать.
Наберите полный штат сотрудников, кадровый резерв задействуйте. Или запись делайте. Почему на ваше обслуживание обязаны тратить весь день?!((будто бы дел других нет у людей.
10 серпня 2021, 14:06
Проведення операцій онлайн значно заощадить час.
Приват24 – це сервіс, що дає змогу проводити майже всі операції віддалено.
Якщо потрібно провести платіж або ж перевипустити картку — це все можна зробити дистанційно всього у пару кліків, навіть не виходячи з дому. У разі, якщо виникають питання з приводу банківського обслуговування, то на допомогу цілодобово та без вихідних готова прийти наша служба підтримки в чаті, а також за телефоном 3700.
Якщо ви вирішили відвідати наших спеціалістів, то на сайті https://privatbank.ua/map ви можете побачити завантаженість відділення, що значно допоможе розрахувати та заощадити ваш час.
tobtob 9 серпня 2021, 20:08
Відділення за адресою: Одеса, вул. Торгова, 26
Одесса, ул. Торговая, 26, возле lifecell магазина банкомат голый, т. е. без защитного навеса, что «унеможливлює зняття коштів за qr у світлу годину», как бы я не старался вручную затемнить рукой. Решите данную проблему, и проблему с отображением на гугл картах, ибо там нет даже такого банкомата.
10 серпня 2021, 11:10
Дякуємо за ваше звернення. Інформацію прийнято до уваги.
NikaIva 9 серпня 2021, 19:31
Здравствуйте, очень не желаю вам столкнуться с проблемой как у меня, потому, что это минус нервы и минус рабочий день у меня и у моего парня тоже… Да и ещё неизвестно разрешиться ли моя проблема в принципе или я так и буду должна привату ту сумму которую из-за сбоев мне записали в долги.
30 июля я пополняла свою интернет карту на 22 тысячи гривен, для того чтобы пополнить счет на аккаунте гугл рекламы для компании, в которой я работаю. В 22:11 я перевела деньги с основной карты на интернет карту и в 22:12 успешно пополнила счёт в гугл аккаунте, получила соответствующее уведомление об успешной операции в вайбер (остаток был 46грн — все ок), проверила наличие денег на аккаунте и с чувством облегчения легла спать. Сегодня (09.08.2021) столкнулась с проблемой отрицательного баланса на интернет карте (ровно -22 тысячи грн). Ахнув и получив микроинфаркт зашла в историю транзакций и обнаружила что эти деньги (22141.55) были списаны с меня дважды в один и тот же день и что самое странное второе списание было оформлено «задним» числом, то есть эти деньги в тот день были списаны прежде чем я пополнила саму интернет карту и совершила платеж. Вы наверное ничего не поняли? Я тоже, однако факт остается фактом, я совершала платеж в 22:12, а деньги с меня списались если верить истории приват24 дважды причем сначала в 19:12 (22141.55), это раньше чем я реально платила, а затем уже и в 22:12 (22141.55) при этом в уведомлении об оплате которое мне тогда пришло в 22:12, мой баланс значился как 46.56, а вот если верить истории приват24 баланс после моего списания значился уже сразу минусовый — 22204.02 так как по их мнению я совершила две транзакции, причем одинаковые и с промежутком ровно 3 часа, но это невозможно так как я пополнила счет только в 22:11, а в 19:12 на моем счету не было таких средств и такая транзакция была бы невозможна.
Это очевидно результат сбоя в ПО приватбанк, но очевидность этого результата обещает быть рассмотрена в течении аж 45−120 дней после того как наконецто удалось подать корректную заявку.
Некоторые менеджеры привата отвечавшие на мои первые звонки, совершенно не понимали сути проблемы, предлагали оформить заявку на мошенничество и обращаться в киберполицию, но если и есть на кого обращаться так это на сам банк (Приват) ведь двойное списание да ещё и задним числом с карты на которой нет ни баланса ни кредитного лимита не под силу ни одному мошеннику.
Так же мне предлагали проговорить условия погашения задолжности ведь оказывается с 1ого сентября будут ещё и начисляться проценты за неуплату! Вообщем я не знаю доживу ли я до 1 сентября учитывая моё повышенное давление и боли в сердце вызванные таким кощунством со стороны системы интернет банкинга «ПриватБанк» была бы рада услышать про положительное разрешение ситуации не в течении 45−120 дней, а в течении пары дней которых я надеюсь хватит программистам приват24 чтобы понять какие конкретно сбои и баги могли произойти в тот день с моим счётом.
Номер заявки на возврат средств — 1608628
9 серпня 2021, 20:16
Добрий вечір!
Запит на списання чи блокування коштів на картці надсилає в банк сайт, на якому були введені реквізити картки для оплати. Проведення та оскарження платежів здійснюється в рамках правил встановлених міжнародною платіжною системою. Зі своєї сторони ми завжди прикладаємо всіх зусиль, щоб прискорити обробку заявки. Після отримання відповіді від платіжної системи та обробки заявки ми вас додатково проінформуємо.
LelekoSerhii 9 серпня 2021, 18:57
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 24
Підчас зняття готівки банкомат завис, готівку не видав але гроші з карти були списані. Банкомат інкасували аж на третій день. Пройшов тиждень після інкасації і 10 днів після інциденту, а результатів нуль. Від звернень у підтримку толку немає — кажуть просто чекайте. Або Приватбанку начхати на сервіс або таких випадків дуже багато. Підозрюю що і те і друге. За 10 днів можна було б хоча повідомити клієнта про те чи є якісь зміни у статусі заявки і що взагалі відбувається.
9 серпня 2021, 19:46
Добрий вечір!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Проведення та звірка результатів інкасації при обробці заявки на повернення коштів дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. На даний час очікується додаткова інформація по результатам інкасації. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Tana041076 9 серпня 2021, 17:06
Хочу выразить искреннюю благодарность работнику отделения Приватбанка (49106), расположенного по адресу: г. Днепр, бульвар Славы-7, Алине Буштин. Очень терпеливо отнеслась к нашей ситуации во время обращения, выполнила все четко, грамотно. Спасибо огромное за таких внимательных и компетентных работников!
9 серпня 2021, 18:13
Швидко, якісно — це все про нас :) Раді були допомогти!
Nataliiachops 9 серпня 2021, 14:53
Компетентні працівники та служба підтримки, достатньо швидко зв‘язались та допомогли із поверненням коштів із хибного рахунку, ввічливе та вчасне обслуговування клієнтів.
9 серпня 2021, 15:47
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 серпня 2021, 12:02
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.08.2021).
Александр Николаев 9 серпня 2021, 13:34
Зачем ПриватБанку лишняя суету с перечислением пенсии военным пенсионерам с ОщадБанка? Не проще-ли добиться возможности оформления военной пенсии в государственном ПриватБанке? Перечислять пенсии напрямую с Пенсионного Фонда в ПриватБанк (без посредников). С привлечением в банк военных пенсионеров и увеличением клиентской базы Банка.
9 серпня 2021, 14:05
Отримання пенсії військовими, згідно з чинним законодавством, можливе лише на рахунки АТ «Ощадбанк». ПриватБанк в обслуговуванні клієнтів керується чинним законодавством та суворо його дотримується.
Саме для зручності клієнтів, котрі не можуть напряму отримувати кошти на картку ПриватБанку ми запровадили послугу, що дозволяє створити регулярний платіж з картки іншого банку на вашу картку ПриватБанку.
mymin213476 9 серпня 2021, 0:54
Был выдан овердрафт несовершеннолетнему клиенту.
Средства были израсходованы когда на карте был положительный баланс. Затем через несколько дней карта просто ушла в минус.

На данном сайте был похожий отзыв только про монобанк, там были некоторые уточнения на которых основан данный отзыв: (если какие-то из них неверны — прошу считать данный отзыв недействительным)
— Овердрафт — кредит.
— Кредит не может быть выдан несовершеннолетнему.
— Договор, судя по заверениям поддержки, оформлен именно на несовершеннолетнее лицо.
9 серпня 2021, 10:44
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було досить для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
У разі виникнення питань у клієнта власника картки, він може звернутись в підтримку на нашому сайті https://privatbank.ua/. Наші фахівці 24/7 онлайн та готові допомогти.
Anilag 8 серпня 2021, 21:52
В мае в ПБ с 3−4 раза актуализировала данные. Начало августа- актуализируйте данные, а не то… Пришла в отделение, отправляли данные несколько раз -отказ, возможна подделка. Обратилась на горячую линию — ждите сутки. Подождала и что? Перед этим закрыла кредитку. Слетели регулярные страховые платежи. В Приват24 хотела подвязать другую карту. Ан нет! Заново оформляйте договор страхования. С какого перепугу? Обратилась на горячую линию- почему заново оформлять договор. Но мне не ответили потому что не смогла свой код назвать (с собой не было) мотивируя, что мне не могут предоставить данные о моих договорах. Ребята, я не прошу предоставить данные о договорах. Почему блин я не могу оплачивать с другой карты? Самое забавное, что я в свое время сама 13 лет в ПБ отработала, но такого маразма не было…
9 серпня 2021, 10:42
Просимо надати актуальний та діючий документ для успішного оновлення данних.
Перевірити свій документ можна у відкритих джерелах на сайті ДМС України.
Для оновлення даних не обов'язково йти у відділення. Зайшовши в Приват24 ви побачите повідомлення про необхідність актуалізації. Перейшовши за посиланням в повідомленні ви зможете оновити дані швидко і зручно.
Зазначимо, що успішне проходження ідентифікації можливе лише у разі надання банку актуальних та діючих документів. Дана інструкція допоможе вам в цьому: https://pb.ua/short?3W1
Звертаємо вашу увагу, що при зміні фото в паспорті, у верхньому правому куті фото має бути присутній відбиток печатки, яка містить підпис «Паспорт Україна».
Spark3r 8 серпня 2021, 12:37
Банкомат Приватбанка съел карту другого банка, просто в конце операции взял и съел. Выходной день, в службу поддержки дозвонились через час. В итоге, обращайтесь в свой банк мы вам ничем помочь не можем. Никому не рекомендую связываться с данным банком.
8 серпня 2021, 13:49
Перепрошуємо. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому ви не зазнавали таких незручностей. На жаль, вилучені банкоматом або терміналом картки не повертаються.
Для відновлення картки вам необхідно звернутися в банк, який видав цю картку.
Sancho1992 8 серпня 2021, 10:56
7.08.2021 в 20:54 с моей карты была проведена операция по списанию денежных средств без моего ведома. По факту получила сообщение, что с моей карты проведена оплата товаров/услуг на непонятном сайте aws amazon.com. В службе поддержки сказали, что сумма незначительная, поэтому разбираться никто не будет, также сказали, что сайты могут сохранять все данные карт, не понимаю как это допустимо. Нужно убирать лимиты оплат, включать функцию подтверждение операций. Не понимаю, почему это не идёт автоматом! И очень возмущена, что идёт постоянный доступ к информации о карте.

Также сказали обращаться на сайт, где была проведена операция, как? Скажите как? Если там нет никакой контактной информации. А чтобы связаться с службой поддержки нужно создать свой аккаунт и там куча заморочек.
8 серпня 2021, 11:30
Вітаємо!
По вашому списанню на сторонньому сайті було оформлено токен, що дає змогу проводити оплату згідно договору, що ви заключили користуючись послугами компанії, на рахунок якої проведено оплату.
Перевірте у виписці по картці чи було надано вам послугу (зарахування на кратку). Якщо ж ви не вказували дані та не отримували послуг від сайту, то варто перевірити чи не проводили операцію особи у яких міг бути доступ до вашої картки та мобільного.
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
Перевірити інформацію про отримувача платежу ви можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Мої рахунки».
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання — ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.
combox 7 серпня 2021, 18:46
Открывал 2 года назад 2 карточки (валютную и гривневую). Все было нормально, активно пользовался, оплачивал комунальные услуги, делал покупки в интернете и в магазинах. Пока видимо я не превысил лимит получения средств на валютную карту, и сработал ихний автомат. Теперь требуют подтвердить откуда средства. Я фрилансер, и средства мне приходят только через обычную систему paypal, отправители отсылают как отправку «другу и членам семьи» а не как «покупку товаров и услуг» то есть по сути являются обычным денежным переводом как и Western Union или Moneygram. Соответственно все что я могу предоставить это лишь инвойс-счета с самой платежной системы. Приватовская система их в упор не принимает. Телефонная поддержка говорит — пишите объяснительную записку, а саппорт на сайте в онлайн чате говорит что это все не прокатит и надо от отправителей требовать требовать предоставить происхождение их средств. А что дальше? переводить с английского на украинский и заверять нотариально? То есть я должен спрашивать у них чем они на хлеб зарабатывают что-ли? В отделении операторы тоже говорят бесполезно что-либо предоставлять. Показали список документов которые могут подойти, и там же указано что инвойсы не подходят. поразительно, ведь кроме инвойсов то распечатать больше не чего чтобы показать транзакции которые были поступлениями на карту. Замкнутый круг. Разочаровался в банке. буду искать новый банк. Помочь никто не хочет, и никто там не заинтересован в постоянных клиентах. Просто им не понравилось что лишние пару тысяч сняли видимо в кассе с карточки. А собственно для чего я тогда карту для виплат оформлял?
8 серпня 2021, 11:14
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝