Повернення у Приват

kingcity 10 вересня 2020, 16:32
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 8
Колись був клієнтом Привата, потім у силу певних обставин закрив свої рахунки у цьому банку.Нещодавно вирішив відновити співпрацю — відкрити карту «Універсальна». Не скажу, що маю у ній велику потребу — є карти інших банків.Але не зайвими для мене будуть деякі функції Приват 24 — можливість отримання ЕЦП, можливість переказу на картку будь-якого закордонного банку.Можливо у майбутньому скористаюсь «покупкою частинами» — у Привата тут найбільший асортимент доступних товарів і терміни найдовші.Та й чесно кажучи, засіла у голові «хотілка» — захотілось виготовити карту з фото та з індивідуальним дизайном.Спробував замовити карту на сайті — через сайт доступні до замовлення лише неіменні карти, я ж вирішив зробити іменну.Довелось іти у відділення.Відділень у Приваті багато — лише в районі мого будинку їх три.Черги у відділенні не було, але всі менеджери були зайняті.Мене прийняла начальник відділення.Змістовно і у повному об`'ємі відповіла на мої запитання.Зразу відчулось, що це професіонал своєї справи. Повідомила, що я маю можливість замовити карту Gold на пільгових умовах (можливо за мої минулі заслуги перед Приватом). З зображенням на індивідуальну карту були заминки — приватівська система вперто не хотіла приймати надане мною зображення, повідомляючи, що воно «містить ознаки інших торгових марок чи знаків», хоча нічого такого там і близько не було.Довелось взяти інше зображення.У всьому решта процес замовлення карти пройшов швидко і без заминок.Хоча на сайті Привата є опція «відстежити доставку карти», реально вона не працює — перекидає на сторінку замовлення.Прийшла карта швидко — через тиждень я отримав повідомлення, що вона уже у відділенні. Надане мною зображення гарно вписалось на карту.Хоча я не просив кредитний ліміт, мені його все ж дали, хоч і невеликий. З особливостей карти хочу відмітити швидкий відгук при безконтактному розрахунку — напевне найшвидший серед тих карт, які я маю.Для інформування по операціях по карті вибрав повідомлення у Приват24 — але вони не приходили. Спробував подзвонити у службу підтримки — пройшовши всі ступені меню і прорвашись через голосового робота Яну, так і не дочекався з`єднання з оператором. Тоді поміняв опцію на повідомлення у Вайбер.Теж повідомлення не приходять.Спробував знову подзвонити у підтримку — півгодинна спроба успіхом не увінчалась. Тоді звернувся у підтримку у чаті.Тут, на щастя, відповіли досить швидко, мені попався хороший спеціаліст і проблему було вирішено.Щоправда, обмін повідомленнями тривав з паузами у 5-10 хв.Трохи про Приват 24.Хоча додаток і непоганий, дифірамбів йому я співати не буду.Як на мене, він перенасичений небанківськими сервісами — квитки, вода, медицина і т.д. Його структура видається мені трохи заплутаною і нелогічною. З особливостей веб-версії хотілось би відмітити таку опцію безпеки, як можливість прив`язки до IP-адреси — буде корисно тим, хто має статичну IP-адресу.Спробував відкрити у додатку Інтернет-карту — процес максимально простий і швидкий, займає буквально хвилину.Чогось ще, такого, що виділяло б Приват24 серед інших додатків, поки що не можу назвати. І є функції яких не вистарчає і йому. Наприклад, у «ПУМБ-online» є можливість відстежувати процес виконання замовлення карти — «виготовлення», «персоналізація», «в дорозі», «у відділенні». Непогано б і у Приват24 мати таку можливість. Якщо порівнювати мобільні додатки — звичайно, Приват 24 на голову вище багатьох інших додатків, але додаток Моно для мене все-таки зручніший.
Поки що все, далі побачимо.Чесно кажучи, сподівався на більшу кількість бюрократії і «підводних каменів», але обійшлось без цього, це тішить. Звичайно, мінусом Привата є досить високі комісії, але буду старатись користуватись його перевагами, а там, де умови будуть неконкурентні — скористаюсь іншими банками.Хочу подякувати оператору он-лайн підтримки Яні (не роботу: ) ), на жаль не знаю її прізвища, за кваліфіковану допомогу.
І особливу подяку хочу висловити начальнику відділення Наталії Володимирівні Лозинській за професіоналізм, чуйне ставлення до клієнта та готовність допомогти.
10 вересня 2020, 17:21
Добрий вечір!
Дякуємо вам за настільки різносторонній відгук.
Будемо продовжувати й надалі робити все, щоб наші клієнти залишалися задоволеними.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
11 вересня 2020, 10:13
Kingcity 24 апреля 2020, 0:20
І Приват серед них — далеко «не фонтан», без нього прекрасно прожити можна, збережете лише час та нерви.З власного досвіду говорю.

kingcity 23 апреля 2020, 23:46
«Просто забудьте о существовании Приватбанка навсегда» — от! Розумна і дієва порада! Давно всім це говорю.
11 вересня 2020, 10:27
Взагалі я написав про причину, чому я відкрив цю карту. А враховуючи наявність карт у кількох інших банках, при виникненні якихось нехороших ситуацій я завжди зможу від неї відмовитись. Обслуговування карти безкоштовне, так що я нічим не ризикую.

Зато тепер ніхто не зможе мені дорікнути, що я критикую Приват навіть не будучи його клієнтом.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
11 вересня 2020, 14:48
Это был такой «ход конем» — все должны забыть навсегда, а избранные на время! Пришло время вспомнить. :) Шутка. :)
11 вересня 2020, 15:54
«Шутка. :)» - але жарт вдалий!  Дякую, +15.