Балаган и обнуление кредитного рейтинга в Привате

Андрей Анский 31 липня 2020, 18:44
1. Обслуживался несколько лет в отделении на Краснопольской в Киеве. Отделение вместе с моим банкиром испарилось в неизвестном направлении. Просто съехало без каких-либо предупреждений.
2. Получал возвраты денежных средств за интернет покупки, ни один платеж в итоге небыл возвращен на мой счет. ARN номера транзакций или даты переводов ничего не значат. Ответ всегда один: мы не знаем, мы не видим, мы не можем, Вам перезвонит оператор.
3. Имел нормальную кредитную историю, ссужали без вопросов до 20000грн, штрафы никогда не образовывались. Длительное время не имел необходимости в использовании кредитных средств и установил нулевой кредитный лимит в личном кабинете. Через некоторое время решил купить дорогой компьютер и в магазине мне предложили оформить — оплату частями. Я согласился, но при покупки получил отказ, со ссылкой на то, что имею недостаточный кредитный лимит. Попытался в личном кабинете вернуть свой прежний лимит и получил отказ. В последствии, не от менеджеров Привата, с которыми общался неоднократно, а через десятые руки выяснил что мой кредитный рейтинг обнулен. Будто и не обслуживался раньше в этом банке. Это Голд клуб, это личный банкир и это крупнейший украинский банк. Это вертеп из бесхарактерных актеров. После всего этого ушел в другой банк, пока что не имею к нему претензий.
31 липня 2020, 20:17
Підвищення рівня обслуговування клієнтів – основне завдання банку. Ми активно розвиваємо наші сервіси і відкриваємо нові відділення, щоб наші клієнти могли обслуговуватися в найкоротші терміни і комфортно почували себе за будь-якої ситуації. Проте, за різних умов, інколи доводиться змінювати розташування відділень. Для пошуку найближчого відділення ви завжди можете скористатись мапою pb.ua/map
Контакти персонального банкіра можна переглянути в особистому кабінеті Приват24.
Якщо вам не були повернуті кошти за покупки в інтернеті, рекомендуємо звернутись до нашої підтримки за будь-яким із доступних каналів для формування заявок до міжнародної платіжної системи на претензійну роботу.
Веденням кредитних історій ( збору, обробці, зберіганню, захисту, використанню інформації, яка складає кредитну історію) і наданням послуг, пов'язаних з обробкою і аналізом цієї інформації займається Українське бюро кредитних історій.
Рейтинг розраховується на підставі інформації у вашій кредитній історії відповідно до алгоритму, розробленого на базі аналізу великого обсягу статистичних даних. Вплинути на показник рейтингу може лише зміна інформації в кредитній історії.
Щоб поліпшити кредитну історію і підвищити кредитний рейтинг, потрібно активно користуватися кредитами і кредитними картами, дотримуючись графіку виплат.

31 липня 2020, 21:32
Моєї матусі 76 років, ваша математично-алгоритмічна система, яка робить на алгоритмічних алгоритмах, часто предлагає її кредитну картку «Універсальна»!!!!Кредитну картку може отримати людина віком від 18 до 69 років!Зробіть щось зі своєю системою, відправте її на пенсію! Дайте кредити людям які в них потребують.
AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
31 липня 2020, 21:34
Изенька, шо опять? Да Сарочка, таки да
Jokets
Jokets
1 серпня 2020, 8:39
Вы самостоятельно отказались от кредитного лимита снизив его, а теперь удивлены почему у вас нету кредитного рейтинга?)
1 серпня 2020, 10:40
«Это вертеп...», - сравнение интересное)))
1 серпня 2020, 13:38
Отримайте свою картку «Універсальна» з кредитним лімітом
до 50 000 грн на всякий випадок.
Користуйтеся, якщо потрібно, до 55 днів безкоштовно!
Якщо передумаєте, оформлюйте картку в найближчому відділенні банку з паспортом та ІПН, це що таке?Жінці 76 років!!!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Балаган и обнуление кредитного рейтинга в Привате