Зачем нужна кредитная карта без лимита?

adanon 29 липня 2020, 18:42
Просьба, разобраться на каком основании, мне обнулили кредит на карте, и выслать официально на почту, поселку операторы толком сказать нечего не могут, и отсылаются службой безопасности.
29 липня 2020, 18:59
Добрий вечір!
Рішення про встановлення або зміну суми кредитного ліміту приймається індивідуально для кожного клієнта. При цьому ми враховуємо сотні показників, серед яких також є і кредитна історія, котру Ви накопичуєте користуючись кредитними коштами. Але це не єдиний фактор на основі якого приймається остаточне рішення про суму ліміту та можливість його надання. При активному користуванні сервісами та продуктами банку, ліміт може бути збільшено в майбутньому.

adanon
adanon
29 липня 2020, 19:05
За кредитную историю, всё знают что это единственный банк, который при первой же просрочки сразу , её испортит.
Radutnyjn
Radutnyjn
29 липня 2020, 19:56
Эх ПриватБанк, ПриватБанк,ну как же так с человеком))
AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
29 липня 2020, 21:12
Шоб було, тут некоторые с карты голд коммунальные оплачивают, так то:) Хотя сейчас такая коммуналка, что оплатить её могут позволить лишь собственники карт класса премиум :P
OkeyDoki
OkeyDoki
30 липня 2020, 14:41
Причина есть в договоре. Читаем и ознакомливаемся. Или вы не знаете что вы подписываете когда вам карту дают?аяяяя...

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зачем нужна кредитная карта без лимита?