м Ромни відмова в обслуговуванні

vitalii94 14 липня 2020, 20:38
Сьогодні я завітав в віділення по вул. Соборна, 19/4 тому що мені потрібно було перевипустити карту для виплат, так як закінчився її термін.спеціаліст Щуковська Вікторія наполягала щоб я отримав карту універсальну, і начебто відмовитись від неї не можливо, я користуюсь не перший раз послугами банку, й знаю що це не обовязково, після цього зробивши дзвінок на 3700, не дочекавшись відповіді, згодився на це так як карта мені була потрібна терміново, в розмові з Вікторією вона декілька разів натякала що ви можете користуватися іншим банком якщо вас не влаштовує, все це слухав керівник віділення й не поправив свого підлеглого. Після цього Щуковська Вікторія запросила в мене дані моєї прописки, так як ID карта не влаштувала її. Так як я клієнт з gold карткой і в мене прив'язаний інший спеціаліст, ніколи таких проблем не було, я честно в шоці в грубості при обслугованні, і в некомпетентності спіціаліста.
15 липня 2020, 9:02
Ми не змогли ідентифікувати вас за залишеними в заявці даними. Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні ваш контактний номер.