шахрайство в інтернеті

Валерий Сандулович 21 травня 2020, 23:15
Доброго вечора! До мене неодноразово звертались представники так званою компанії «Моно трейд», які пропонували попрацювати з ними в плані торгівлі на біржі. Після уточнення умов, мною 4 та 5 травня було перераховано платежі на суму 1000 доларів США. Мене завірили, що після тижня торгівлі я зможу по бажанню зняти кошти. Станом на 16 травня на моєму рахунку було 1386 доларів. Я зробив заявку на вивід 1350 доларів.Сьогодні мені повідомили спочатку що вивід погоджено і гроші поступлять на карту, а через годину передзвонили і сказали, що по їхнім умовам вони ще мають підключити робота, який має відторгувати три сесії. Після цього сума на рахунку стала більше 6000, але щоб вивели замовлені мною кошти я вже маю сплатити податок у сумі більше ніж 800 доларів. Вважаю подібні дії шахрайством і прошу керівництво банку повернути мої кошти, які були перераховані цим шахраям 4 та 5 травня. З повагою, Сандулович Валерій Володимирович
22 травня 2020, 7:57
Доброго ранку!
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
З повагою, ПриватБанк.

21 травня 2020, 23:22
Это не возможно, чтобы банк вернул вам платеж. Только в полицию, но они вас пошлют в суд, так как это гражданско правовые отношения.
R Юрий
R Юрий
22 травня 2020, 1:10
В гугле ни одного отзыва положительного нет об этом брокере.
22 травня 2020, 7:26
LOL
22 травня 2020, 8:00
Как вы размножаетесь?
22 травня 2020, 8:01
Почкованием наверное. А вас интересует процесс или метод? Большинство подбрасывает свои яйца в чужие гнезда.
22 травня 2020, 9:51
Как и зачем.
23 травня 2020, 0:00
Ты как?
Toxa David
Toxa David
22 травня 2020, 9:06
Ну и в чем проблема? Предложите им оплатить «800 доларів» из суммы на вашем счету «сума на рахунку стала більше 6000» а оставшиеся 5200 доларів вернуть вам (вывести на другой счет в указанном вами банке).  :-)  Я даже догадываюсь что вам ответят.
24 травня 2020, 19:58
Пропонував , кажуть що за правилами я сам повинен їх оплатити. Зрозуміло , що це шахрайство , але банк може ці кошти повернути по процедурі чарджбеку.

24 травня 2020, 21:26
Саме такої відповіді і варто було чекати. Вирішили розвести Вас по максимуму.
22 травня 2020, 16:47
І ведуться ж далі на таке… Чи життя людей нічому не вчить, чи просто погуглити про майбутнього «партнера» і зібрати хоч мінімум інформації в облом… А потім банк повинен невідомо чому і як повертати кошти.

Знайти інформацію про цей «Моно-трейд» зовсім не важко:

24 травня 2020, 20:11
Це зараз з'явилась ця інформація , а на початок травня її не було. І головна проблема зараз не в Моно трейді , а в Квантум сістемс, який вимагає сплатити цей податок. На мої вимоги надіслати мені їхні документи з реквизитами банку обіцяли завтра це зробити , але не думаю , що це буде щось законне.
24 травня 2020, 21:17
Подивіться відгуки під статтею — вони датовані якраз початком травня. А ось інформація, яка з`явилась ще на початку березня:

Там сказано достатньо чітко: «Перед нами обыкновенный лохотрон, который создавался для обогащения кармана админа, за счет наивных инвесторов.»
22 травня 2020, 23:18
Другое B2B !
24 травня 2020, 19:56
Це що таке?
24 травня 2020, 20:03
Https://lb.ua/economics/2020/05/08/457062_regulyator_predostereg.html

Радив би Вам трохи більше ситуацією на фін ринках цікавитись, якщо хочете інвестуванням займатись.
24 травня 2020, 20:24
Чому банк відразу відмовляється допомогти , застосувавши процедуру чарджбеку.Ось що пишуть з цього приводу юристи: Есть международные стандарты безопасности платежей.
В соответствии с данными стандартами АБСОЛЮТНО ВСЕ международные платежные системы имеют правила возврата средств и РЕАЛЬНЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ отозвать любой платеж, потому что они точно знают, кто Ваши деньги получил и какие банки мошеннические фирмы обслуживают.

Суть чарджбэка (chargeback) или возвратного платежа сводится к тому, чтобы наш Банк передал в банк нечестной компании наши документы. На основании уже наших документов банк мошенников берет и снимает нужную сумму со счета мошенника или резервного фонда (если, например, компания уже закрылась) и возвращает отправителю, то есть нам с вами.

Наш главный барьер и преграда на пути возврата денег - наш же Банк. Банки очень часто не хотят заниматься возвратами.

Что важно помнить?
Мы говорим всегда о НЕКАЧЕСТВЕННО ОКАЗАННОЙ УСЛУГЕ.         Це пишуть юристи , а банк тільки на словах зацікавлений в поверненні коштів , а насправді завжди відмовляється допомогти клієнту. Як це розуміти? Поясніть чому Ви не застосовуєте в даному випадку процедуру чарджбеку ? Я ж робив переказ з картки мастер кард!
24 травня 2020, 21:38
Якби все було так просто. то не існувало би не тільки таких лохотронів, а й нинішні методи карткового шахрайства просто не існували б.
Процедура чаржбеку здійснюється лише у певних випадках і Ваш випадок, як на мою думку, під неї не попадає.

Тут у Вас один шлях: поліція — суд. Надія невелика, але це єдина можливість повернути кошти.