Рахунок ФОП

zkosta 13 травня 2020, 1:12
Відділення за адресою: Львів, вул. Личаківська, 8
Відкрив я онлайн минулого місяця поточний рахунок (ФОП). При відкритті помилково обрав відділення у Маріуполі (ДОНЕЦЬКЕ РУ АТ КБ 'ПРИВАТБАНК'), хоча сам проживаю і ФОП оформлений у Львові. Не думав, це виявиться проблемою. І навіть «професійна» онлайн підтримка двічі мені стверджувала «не переживайте Ви можете обслуговуватися у будь-якому відділенні». АЛЕ… коли 7 травня мені на рахунок поступила оплата з послуги і я спробував її частково вивести на власну карту для виплат — мій платіж заблокували без пояснення причин. Так само неможливо зняти кошти з рахунку за допомогою ключ-карти до рахунку. Сьогодні після 4 годин переписування з онлайн-підтримкою нарешті мені пояснили, що платіж не проводиться, бо ДОНЕЦЬКЕ РУ АТ КБ 'ПРИВАТБАНК' виявляється це зона АТО.
ЩО? Чи є якісь законодавчі обмеження? Чому про це не попереджається ні при відкритті рахунку, ні в «Приват24»?
Що ж далі? Декілька дзвінків на гарячу лінію і мені повідомили що потрібно піти у відділення і написати заяву на перебранчування. Ніби питання вирішується за 1-2год. Так я і зробив, пішов у найближче відділення у Львові і… менеджер після довгих консультацій з головним офісом каже, що перебранчування неможливе!!! Все що він може зробити — це спробувати відкрити додатковий рахунок у Західному ГРУ і коли цей рахунок буде вікдрито ( може через 5 днів, але це не точно), то можна буде спробувати! перекинути на нього залишок коштів (напевно якщо теж не заблокують).
Отже, ПриватБанк без жодних правових обгрунтувань обмежує моє право користуватись моїми коштами. Чіткого шляху і термінів по вирішенню цієї ситуації поки що не бачу і працівники Привату мало сприяють у цьому.
Що я очікував? Очевидно, що після стількох витрачених годин — моє питання вирішено і я маю доступ до своїх коштів. Не сталося.
13 травня 2020, 11:13
Полезный комментарий
zkosta 13 травня 2020, 16:04
Представник банку написав у приватні повідомлення, що банком буде проведено перебранчування самостійно без потреби відвідувати відділення.  Отже, схоже що проблема вирішена повністю. Дякую за оперативність

Wolf Einstein
Wolf Einstein
13 травня 2020, 9:48
Вам ще пощастило, що не змусили їхати в Донецьку область
13 травня 2020, 14:20
На даний момент проблема частково вирішена. Доступ до коштів отримано. Залишилось здійснити перебранчування, однак це вже не термінове питання і може бути здійснене у звичайному порядку
13 травня 2020, 16:04
Корисний коментар
Dmitrich
Dmitrich
28 березня 2023, 17:03
Проблема дещо схожа. Рахунок у Приваті Харкова, але через певні зміни з МФО у банку на митниці зникли всі рахунки і я не можу розмитнювати вантаж. МФО харківської філії, імовірно, вже десь з баз митниці викреслили і тепер так. Вантаж 2 тижні без розмитнення і Приват нічого робити не збирається. Імовірно, допомогло би перебранчування, але це мені потрібно в іншому місті підходити до якогось відділення і писати заяву. Чому не можна перебранчувати без таких маніпуляцій — невідомо.