Конвертація валюти!

Any77 21 квітня 2020, 17:12
Сьогодні хотіла провести платіж і конвертувати 20 євро! З карти євро на платіжну, так блокувало цілий день, пише недостатньо коштів, чому??? Вирішила останній раз провести і перевірити, так виявилося що комісія 7 євро!!! ви серйозно??? Я проводила такі платежі не перший раз і завжди була мала комісія і все швидко було, а зарас банк вирішив заробити? Тоді я перевела на кредитну картку і о чудо платіж пройшов без проблем, і мінімальна комісія була знята!
Чому обманювати і блокувати платежі, це ж просто шахрайство??? За таке і Нацбанк можна написати скаргу, а там швидко розберуться, чому блокуються платежі, і звідки такі комісії беруться? Щей в такий час коли така ситуація в Україні.
Банк повинен цінувати своїх клієнтів і іти на поступки, як тепер інші банки роблять, а не обдирати народ???
Я за останні 6 місяців сильно розчарувалася, тут як не блокують картки в мене за 2 місяці 2 рази блокували через онлайн оплату, так до тепер не можу вияснити куди у мене списуються 143 гр. за якийсь страховий платіж і куди ідуть ці гроші??? На гарячу лінію звонити нема смислу, спирають один на одного, вияснити тут неможливо, їм тільки щоб платежі по кредиту були а все інше ваша справа. Я сильно не задовольна і хочу поскоріше закрити свої карти і попрощатися з цим банком!!!
21 квітня 2020, 19:11
Добрий вечір!
Дозвольте нам детальніше розібратися в ситуації. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити усі питання, що виникли.

MykolaA
MykolaA
21 квітня 2020, 17:32
«За таке і Нацбанк можна написати скаргу, а там швидко розберуться, » - потім розкажете тут.
21 квітня 2020, 18:39
Да никак не может быть комиссия 7 евро от 20 евро
21 квітня 2020, 20:19
Даже в отношении меня вы проигнорировали мои комментарии! https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/151407/ У вас репутация троля по аннализам всех ваших комментариев! Вы никак не помогаете никому, а наоборот тролите людей! Кто ваш хозяин? Кому подчиняетесь — оставляя свои комментарии, который не несёт смысловую нагрузку, а полный маразм!
22 квітня 2020, 4:28
Выдохните мб попустит, а то чёт вижу смелости набрались интернет боец.
22 квітня 2020, 4:29
Лживый? Ну простите если математики врёт то ничем не помогу вам. Возьмите умножьте 20 на ком согласно тарифов карт. А потом пишите
22 квітня 2020, 8:30
В отношении меня Банк поступил правильно? Кто то понёс ответственность за ошибку?  За за ошибку отделались жалкими извинениями!. Так в каком месте я что то не прочитал в приват банк, если мне сотрудник безопасности сказал, что всем согласно п. 1.1.3.2.6 блокируется системой и не значит что я в этом виновен Просто программа дала сбой прекрасно понимая, что претензии ко мне вообще 0.но они ничего поделать. если происходит сбой. на моём месте может оказаться абсолютно любой клиент! Так в каком месте банк поступил правильно, если у меня никаких нарушений не обнаружили и признали ошибкой?? ПО прежнему будете защищать честь и гордость Приват Банк за ошибки? Повторюсь! у меня нарушений нет вообще! Я клиент с 2010 года
22 квітня 2020, 8:57
Тоисть пофиг что изначально это вопрос к исполнителю , он вам попортил жизнь)
22 квітня 2020, 15:12
Я сейчас про свой случаю пытаюсь намекнуть! в моём случае никакого ареста не было а сбой программы у них, что по ошибки мои социальные счета заморозили, но после выяснение проверок Я абсолютно чист и признали, что заморозка быда ошибочной потому, что это это делает не человек а программа ботов! Так я жду ответа! Банк прав, что я за их ошибки должен страдать?

(По поводу вопроса к исполнителю, то там всегда написано что блокировать, кроме счетов не подлежащих арестов по закону Украины. Если вы никогда не читали исполнительные листы, то не надо говорить, что к ним вопросы! Просто Приват Банк блокирует всё и не важно  что там написано по закону. )
23 квітня 2020, 10:12
Вы думаете я помню ваш отзыв? Да мне пофигу на подобных…
читал и знаю закон о котором вы умный говорите. Проблема в том что в постановах пишут все кроме запрещенных счетов суть, в том что ИС нужно чётко писать какие блочить или нет.
Банк же всегда в такой ситуации отмажется ибо выполняет закон о наложение ареста
23 квітня 2020, 14:10
Как раз таки мой отзыв является показателем некомпетентности  Приват Банк https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/148927/#comments Вы же там меня тролили! Но Я по факту и законам оказался прав!
kingcity
kingcity
21 квітня 2020, 22:41
«Банк повинен цінувати своїх клієнтів» - це не в Приват. Ця шаражка своїх клієнтів за лохів має і єдине її бажання - обдерти їх до останньої нитки, не важливо у який спосіб.