Переводят деньги с карты на карту без предупреждения

yazapravdy 5 квітня 2020, 2:33
Мне перечислили знакомые деньги, на еду, на мою карту для выплат (это мои личные средства!). Банк тут же самостоятельно и без предупреждения перевел мои личные средства, занятые мной, на продукты, на мою, кредитную карту. Банк аргументировал данный поступок тем, что «это система» (один ответ на все вопросы и всегда, пора придумать что то новенькое )! При этом у меня было в запасе ещё два дня, что б оплатить ежемесячный процент за пользование. И тем более из за ВВЕДЕНИЯ КАРАНТИНА В СТРАНЕ я правительство приняло решения о переносе банками дат платежей на месяц позже и отменить применение пеней и штрафов! В тот день я заплатила ещё и комиссию 6%!!! И все это благодаря Приват Банку! На следующий день я оплатила процент, так как и планировала и делала всегда и ежемесячно. Вопрос: с каких пор Приват Банк распоряжаться личными деньгами клиента без предупреждения? За то первый раз за лет 6, перед датой обязательного платежа за дней на 5 вперёд, названивали по 5 раз в день и закидывали смс на тему «типа напоминают мне, что б я не забыла»! 6 лет не забыла, а тут что забыла? Это как?
5 квітня 2020, 10:31
Ми не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.
Щоб уникнути утворення простроченого платежу — з картки може бути списана сума на погашення поточного платежу за кредитним договором картка Універсальна. Нагадуємо Вам, що, згідно з умовами договору, необхідно погашення щомісяця, до 25 числа, в розмірі 5% (але не менше 100 грн) від залишку заборгованості на картці.
Інформація у виписці по картках оновиться автоматично.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
5 квітня 2020, 7:12
Ну если бы мин платеж был действительно то списание не было б. Ещё раз читайте законопроект- от оплаты кредитов вас никто не освободил .
5 квітня 2020, 8:12
Я кредиткою привата зараз не користуюсь.В разі будь якої операції,як я розумію,зразу понижують ліміт і оплату чвстинами, а тепер ще й це.В мене зарплату перераховуютб на карту для виплат і виходить,що кредитку взагалі чіпати н не можна..Скоро за користування кредиткою,напевно,буде як ознака неплатоспроможності і дані про це потват буде передавати в УБКІ.
Італій .
Італій .
5 квітня 2020, 8:37
Правительство приняло решения о переносе банками дат платежей на месяц позже

Не принимало правительство такого решения.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Переводят деньги с карты на карту без предупреждения