Людина помирає через те, що банк не віддає депозит

PrivatOPG 20 лютого 2020, 8:15
Вже майже два місяці банк обіцяє віддати депозит, але на даний момент так і не віддав, вигадуючи різні причини. Людина, якій потрібні ці гроші зараз знаходиться в реанімації в критичному стані, виплату депозиту, в черговий раз, перенесли на п'ятницю на 21.02.2020р. Прошу посприяти видачі депозиту у встановлений термін, це останній шанс для людини придбати ліки, інакше вона просто помре і ви будете справжніми вбивцями, які тримають у заручниках чужі гроші.
PrivatBankQM 20 лютого 2020, 9:47
Доброго ранку!
Ми запросили в особистих повідомленнях деталі ситуації, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
З повагою, ПриватБанк.

20 лютого 2020, 15:04
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні для уточнення деталей. Будь ласка, допоможіть нам перевірити ситуацію та надайте контактні дані власника депозиту. Для цього Ви можете прийняти наш дзвінок або ж надати номер клієнта в приватному повідомленні.
20 лютого 2020, 16:30
Вся необхідна інформація вам надана і з клієнтом ви вже зв'язалися. Чекаємо завтрашнього дня.
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
21 лютого 2020, 14:20
Есть результат?
21 лютого 2020, 15:07
Ну можна і так сказать, хотіли забрать гроші по довіреності, яку банк 4 дні тільки погоджував і перевіряв, а потім по цій довіреності 2 місяці брехав і водив за носа, м'яко кажучи, а сьогодні говорять що забрати можна, але віддадуть тільки власнику, бо по цій довіреності не можуть, а власник в реанімації, сказали що коли стане краще тоді хай і забирає, доводять людей просто до відчаю... не має слів просто.
Женя Коваль
Женя Коваль
23 лютого 2020, 17:49
2 месяца в реанимации человек?
25 лютого 2020, 9:32
Так.
21 лютого 2020, 15:49
Просимо Вас надати контакти власника депозиту, щоб ми могли детально перевірити ситуації. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
25 лютого 2020, 9:33
Вам надані усі необхідні контакти, і ви прекрасно вкурсі данної ситуації і просто продовжуєте робити вигляд, що вирішуєте питання, цирк продовжується ...
25 лютого 2020, 10:43
На жаль, за контактами, що Ви повідомили інформація не знайдена. Просимо надати номер депозиту, про який йде мова, щоб ми могли допомогти в вирішенні питання.Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
25 лютого 2020, 11:06
До цього ви зв'язувалися за тими контактами, а зараз не можете?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Людина помирає через те, що банк не віддає депозит