Клієнт - банк

V85 2 січня 2020, 17:06
Чому клієнтів не повідомляють про те, що з 03.01.2020 року набирати платежі (рахунки в форматі IBAN) і редагувати шаблони платежів в старій версії клієнт-банку не можна буде? Чому примушують переходити на нову версію, яка є набагато гіршою!!!
PrivatBankQM 2 січня 2020, 17:29
Хочемо звернути Вашу увагу, що про перехід на реквізити в форматі IBAN НБУ попередив влітку 2019р. Разом з тим, ПриватБанк також попередив клієнтів про це, опублікувавши новину на нашому сайті — https://privatbank.ua/news/2019/7/30/990
Рекомендуємо слідкувати за новинами на сайті банку, щоб бути в курсі новин та в подальшому уникнути незручних ситуацій в майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.

Італій .
Італій .
2 січня 2020, 17:13
НБУ попередив усіх ще влітку. Потім декілька разів переносив строк перехідного періоду протягом которого ще можна використовувати старі номера рахунків, спочатку с 1 листопада на кінець року, потім ще до 12 січня. Півроку було на те щоб відредагувати шаблони та почати користуватись новими номерами рахунків.
Dаrk Lite
Dаrk Lite
2 січня 2020, 17:25
На iban простіше відправляти...номер рахунку і податковий номер потрібно
ITProves
ITProves
2 січня 2020, 22:13
Автор пише лише про те що в старій версії нема можливості того зробити, а отже добровільно примусово всіх перемістили в новий інтерфейс. Банк же знову зайняв позицію — то нам так сказали в НБУ! Агов Приват, Ви читати взагалі намагаєтесь, чи просто знайомі слова як бачите то відразу копі-пасту тицяєте? Вам НБУ написали інтерфейс змінити чи то Ви самі вирішили? Схоже Приват хоче засісти в топ чарті негативних відгуків і в січні.
Jokets
Jokets
3 січня 2020, 7:36
Как бы в старой есть и отправляет успешно платежи.