Tatobancira 1 вересня 2019, 21:44
Написано на початку серпня 2019.
Дружина виплатила іпотеку за житло ще в травні 2018 року. Цілий рік банк документів не віддає. (Виявляється самому потрібно звернутися, щоб віддали). В травні цього року вирішили з дружиною продати дане житло. Зателефонували 3700, попросили віддати документи — у колл-центрі повідомили, що документи на житло 30 травня 2019 р. передано до держнотаріуса для відчуження (30-ти денний строк для розгляду нотаріусом) і відразу будуть надіслані за місцем проживання. Покупець погодився почекати півтора місяця для оформлення житла і віддав всю суму у червні та почав робити ремонт цього житла. У липні ми знов звернулись до колл-центру і нам повідомили, що нотаріус завантажений і банк односторонньо продовжує термін відчуження ще на місяць. І, ось вже минуло два строки. Відповідь банку — ми нічого не знаємо документи у нотаріуса, чекайте. Наша реакція… краще не писати. А сьогодні після заяви покупця, що ми аферисти і повинні повернути гроші за житло, бо у нас немає на нього документів в 5-й раз телефонуємо до колл-центру. Спочатку банк блокує фінансовий телефон дружини через мстивість. Потім набираю з свого і мій блокують. Це просто ад. Де справедливість? Завтра пишемо позовну заяву до суду.
9 серпня 2019, 10:03
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви та Ваша дружина зіткнулися з незручностями і т.д.
ДЕ НАМ ЩЕ ШУКАТИ ВІДПОВІДІ, ЯКЩО ДО СЬОГОДНІ НЕМАЄ НІЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ?
До речі місцеве відділення не має до цього питання ніякого відношення.
Копію звернення висилаємо в Адміністрацію Президента.
2 вересня 2019, 11:27
Доброго дня!
Дозвольте нам розібратися в ситуації. Ми написали Вам в особисті повідомлення, щоб уточнити контактні дані Вашої дружини.

1 вересня 2019, 21:59
І ще; після публікації першого звернення банк запропунував написати детальніше в особистий кабінет. Я надав номер телефону для зв'язку -  0975382472 - Ніхто не телефонував.
Toxa David
Toxa David
2 вересня 2019, 12:31
«після публікації першого звернення банк запропунував написати детальніше в особистий кабінет» - я надеюсь вы все подробно написали?, или просто оставили свой номер? «ДЕ НАМ ЩЕ ШУКАТИ ВІДПОВІДІ, ЯКЩО ДО СЬОГОДНІ НЕМАЄ НІЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ? » - похоже вся причина в этом. Нет  официального обращения в банк - нет и официального ответа из банка.
2 вересня 2019, 12:05
« Покупець погодився почекати півтора місяця для оформлення житла і віддав всю суму »- Буратино теж чекав.
Ех, і деж народжують таких покупців?
R Юрий
R Юрий
2 вересня 2019, 13:55
Дело в том что президент вряд ли читает этот сайт, да и если написать прямо в администрацию президента, то вряд ли он будет лезть в это дело. Пишите официальный запрос в банк.
2 вересня 2019, 16:08
Ви таки думаєте? А давайте перевіремо зараз... Від
пишуся
sanch ☺
sanch ☺
2 вересня 2019, 17:21
Я есть президент и гарант Конституции, посвящаю Вас в рыцари. Сэр Tatobancira, теперь Вы рыцарь квадратного стола и можете защищать всех слабых и нуждающихся! :)
2 вересня 2019, 17:02
Хочу уточнити - начальник відділення приватбанку - мій син. Він старається зробити все як краще, а тепер уявіть, як чужі люди...
2 вересня 2019, 18:06
«Покупець ...Для оформлення житла і віддав всю суму у червні та почав робити ремонт цього житла» -
Друзья! Поднимите руку, кто верит в эту сказку.
Покупатель настолько загорелся заниженной ценой, что заплатил 100% за квартиру, которая под запретом на продажу.
Достаточно было внести залог (аванс) в размере 3-5 % от суммы и подписать предварительный договор,
А далее покупатель самостоятельно или у нотариуса проверяет «чистоту» квартиры. Назначается дата сделки. Квартира НЕ продажная - это не секрет.
1. Вся недвига оформляется у нотариуса.
2. Нотариус проверяет ее по всем реестрам «на запрет на отчуждение».
3. Деньги передаются у нотариуса перед подписанием купчей, нотариус удерживает налог.
4. Налог определяется из экспертного оценочного акта.
Вы знаете такого покупателя, который отдал деньги какому-то банковскому папе , получил ключи и стал делать ремонт, за квартиру, которая под арестом.
2 вересня 2019, 21:28
Tatobancira 2 сентября 2019, 17:02 #
«начальник відділення приватбанку - мій син. Він старається зробити все як краще, а тепер уявіть, ..» - это же насколько все плохо с кадрами в приватбанке, если начальник отделения не может решить текущий вопрос, и настолько безграмотен, что по рабочим вопросам обращается к президенту. Надо уходить, точняк!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шановний Гарант Конституції Президенте Зеленський просимо допомоги відстояти свої Конститаційні права!!!