Чому не виконуєте свої зобов'язання???

Tatobancira 8 серпня 2019, 22:06
Дружина виплатила іпотеку за житло ще в травні 2018 року. Цілий рік банк документів не віддає. (Виявляється самому потрібно звернутися, щоб віддали). В травні цього року вирішили з дружиною продати дане житло. Зателефонували 3700, попросили віддати документи — у колл-центрі повідомили, що документи на житло 3 червня 2019 р. передано до держнотаріуса для відчуження (30-ти денний строк для розгляду нотаріусом) і відразу будуть надіслані за місцем проживання. Покупець погодився почекати півтора місяця для оформлення житла і віддав всю суму у червні та почав робити ремонт цього житла. У липні ми знов звернулись до колл-центру і нам повідомили, що нотаріус завантажений і банк односторонньо продовжує термін відчуження ще на місяць. І, ось вже минуло два строки. Відповідь банку — ми нічого не знаємо документи у нотаріуса, чекайте. Наша реакція… краще не писати. А сьогодні після заяви покупця, що ми аферисти і повинні повернути гроші за житло, бо у нас немає на нього документів в 5-й раз телефонуємо до колл-центру. Спочатку банк блокує фінансовий телефон дружини через мстивість. Потім набираю з свого і мій блокують. Це просто ад. Де справедливість? Завтра пишемо позовну заяву до суду.
9 серпня 2019, 10:03
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви та Ваша дружина зіткнулися з незручностями.
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні деталі.

Svetoff
Svetoff
9 серпня 2019, 1:06
Телефонные разговоры с ПриватБанком, да и вообще с любым предприятием не имеют юридической силы. Можно попытаться доказать, что-то через суд, но зачастую это бесполезно. А вот официальные письма, имеют полную юридическую основу. Желательно заказным письмом. На такие письма обязан отвечать по закону, и в случае не выполнения банком его обязательств, суд будет на вашей стороне. Рекомендую правильно составлять письмо, указывая на части закона на которые вы опираетесь, а так же на пункты договора Вас с банком. Лучше составлять такие письма с юристом.
11 серпня 2019, 8:48
Есть у них такой прикол.Если Вы звоните с телефона супруги,а она с Вашего,не удивляйтесь что их заблокировали.Еще могут заблочить дозвон если сильно и нецензурно выявлять свои эмоции..

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Чому не виконуєте свої зобов\'язання???