кредитна історія

ataik 26 липня 2019, 14:27
Після історії з кредитним лімітом, яка описана тут https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/127154/
я закрив карту, про що банк видав електронну довідку. Це відбулось ще 3 червня. Станом на сьогодні, 26.07.2019 р. в кредитній історіїї УБКІ продовжує обліковуватися кредит від приватбанку. Звісно, без прострочек та на 0 грн., проте обліковується як відкритий.
Тобто, не зважаючи на 54 дні з моменту закриття кредитного рахунку, ПриватБанк не надає про це інформацію до бюро. При зверненні до бюро, вони тичуть у сторону Привата. Мовляв, можемо змінити кредитну історію тільки якщо донор надасть інформацію, чекайте.
ПриватБанк з свого боку вдруге показує повну неспроможність служби підтримки, як завжди, надаючи відписки, які не мають нічого спільного з суттю питання. «Вангую», що під цим відзивом з'явиться само така відписка)))
Зокрема, сьогодні вони порадили наступне: «Щоб виправити кредитну історію, з боку банку, потрібно показати себе добросовісним позичальником. Дуже важливо не допускати прострочень за кредитними продуктами та чітко виконувати умови.»
Які виправлення? Люди, ау! Я не ваш клієнт з 03.06.2019 р. Взяв кредит, погасив кредит, закрив карту.

Чесно кажучі, набридло ставлення банку до людей, як до дурнів.

Ймовірно, піду до суду.
26 липня 2019, 14:51
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
28 липня 2019, 10:16
«Ймовірно, піду до суду.» - звучить не дуже переконливо.