ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ СЛУЖБОВОМИ ОСОБАМИ БАНКУ АТ КБ ПРИВАТБАНК

Антон Юрьевич Древаль 29 червня 2019, 13:43
В 2014 році, я, Древаль Антон Юрійович, припинив свою ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК фізична особа — підприємець. Статус фізичної особи-підприємця — ПРИПИНЕНО. Проте, 22.12.2018 службовою особою банку АК КБ ПРИВАТБАНК НА МОЇ ОСОБИСТІ ДАНІ було протиправно відкрито розрахунковий рахунок 26006050000516 Як фізичній особі підприємцю ДРЕВАЛЬ Антону Юрійовичу, більше того по рахунку 2600605000516 баланс є з відємним значенням, а саме -4572.42 UAH. Наголошую 1. що Я НЕ Є Фізичною особою підприємцем з 04.08.2014. ПРО ЩО СВІДЧИТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ ( Бюлетень державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 291 (21) від 07 серпня 2014); 2. Рахунок 26006050000516 не відкривав та не знав про його існування до 02 березня 2019 року.
Прошу відреагувати належним чином а також рахувати моє звернення дане як офіційне повідомлення про вчинення злочину, що вчинено службовими особами банку АК КБ ПРИВАТБАНК ЩОДО мене, Древаль Антона Юрійовича
PrivatBankQM 29 червня 2019, 18:05
Доброго вечора!
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
29 червня 2019, 16:41
Як офіційне повідомлення про вчинення злочину
============
Сейчас все разбежались и начали расследовать преступление...
Заявление написанное где-то на заборе, официальным быть не может.
Даже при официальном заявлении, надо все время пинать копов, что бы хоть что-то делали, увы...
Шаг вперед - результат пинка под зад.
1 липня 2019, 15:02
Total corruption
29 июня 2019, 16:41 # «Як офіційне повідомлення про вчинення злочину» -
Вот откуда ноги растут и как нарождается юный борец за справедливость.;
«Прошу : 1. детально провести перевірку, що є за ВП 52543897 от 04.10.2016 года яке має статус АКТИВНИЙ; 2. Належним чином повідомити мене письмово за місцем проживання про результат перевірки та надання інформації по виконавчому провадженню 52543897 от 04.10.2016 года де банк ПРИВАТБАНК Є СТЯГУВАЧЕМ ( код єдрпоу 14360570 ) , а я, Древаль Антон Юрійович є боржником.»
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
29 червня 2019, 19:48
Писать надо в полицию и НацКомФинУслуги https://www.nfp.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennia.html
 Антон Юрьевич Древаль
Антон Юрьевич Древаль
1 липня 2019, 13:04
Доброго вечора! Раніше з Вами зв'язувалися співробітники для надання інформації. На жаль, з Вашого боку було перервано зв'язок. Ви можете направити в банк офіційний запит для отримання інформації. З повагою, ПриватБанк. написать лично - це є відповідь по суті? Якщо Ви звязувались тоді надайте відповідь публічно
1 липня 2019, 14:55
«надайте відповідь публічно» - не смешите мои тапочки.
Официальный ответ может последовать лишь после официального обращения.
Попробуйте постучать по батарее и, затем, через 30 дней подайте в суд на отсутствие ответа.
Удачи.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ СЛУЖБОВОМИ ОСОБАМИ БАНКУ АТ КБ ПРИВАТБАНК