Роман Королев 9 липня 2022, 11:25
После того, как банк ограничил доступ в приват 24, якобы в целях чьей-то безопасности, невозможно узнать остаток на счету. Банкоматы не работают, там тоже полная борода.
9 липня 2022, 12:16
Вітаємо.
Для перевірки інформації по рахунках ви завжди можете звернутись до підтримки банку за будь-яким із доступних каналів.
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Олександр Яковенко 8 липня 2022, 20:26
5.07.близько 15 години у Німеччині з картки через банкомат моєю дружиною було знято готівку по курсу який був у додатку Приват (€ 33.67), а вже о 18.00 годині зняття готівки відбулось по курсу €35.71, хоча у додатку залишався той самий курс, який був станом на 15.00.Це просто шахрайство! Поясніть цю ситуацію, поверніть незаконно привласнені кошти.Картковий курс мав змінитися 6.07. і аж ніяк не 5.07.
9 липня 2022, 9:58
Вітаємо.
Валютний курс при розрахунках картками банк встановлює та змінює, виходячи з ринкової ситуації та рекомендацій НБУ. Курс може змінитись протягом доби в будь-який час. Ваша дружина могла робити операцію якраз під час зміни курсу.
Binancik 8 липня 2022, 14:53
Наближаюсь до відмітки 400 000 гривен надходжень за липень.
Розумію що доведеться давати якісь підтвердження, але на мої запити та роз’яснення що я продаю криптовалютні активи, та виводжу гроші з Букмекерських контор, Казино, говорять таке підтвердження не підходить.
Я не маю офіційного джерела доходу, та відкрито заявляю що будь-які докази готовий надати, аби не блокували мої рахунки.
8 липня 2022, 16:07
Відповідно до вимог, встановлених Законом України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, Банк зобов´язаний забезпечити всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції клієнтів банку та відомостей про їх учасників.
По операціях, пов´язаних з криптовалютою, можна надати такі документи: https://pb.ua/short?B8T
Це можна зробити самостійно в Приват24. Для цього потрібно у вікні повідомлення 'Про необхідність надати дані щодо походження доходів' натиснути кнопку 'актуалізувати зараз' і прикріпити читабельну сканкопію або фото документа.
Також, ви можете надати документ, звернувшись в підтримку чата.
Елена Акрытова 8 липня 2022, 14:44
Хочу отметить высокий профессионализм директора отделения Приватбанка в г. Буча на бульваре Б. Хмельницкого, 2 г Линчук Татьяны. Благодарю за понимание, отзывчивость и умение найти правильное решении нашего вопроса.
8 липня 2022, 15:53
Дякуємо вам за теплі слова на адресу Тетяни. Робимо все і навіть більше, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 липня 2022, 10:17
Отзыв не засчитан (на 11.07.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
valutafinance 8 липня 2022, 14:36
30 июня банк заблокировал все карты, а кредит капает, как вернуть банку 35тыс.гр?
Обязательные платежи все заплачены, перевод даже с пумба не заходит теперь на карты привата, даже не могу с карты для выплат деньги перевести.Не пойму политику банка, Вы не хотите, чтобы я кредит вернул
8 липня 2022, 15:50
Ваше питання було розглянуто нашими профільними фахівцями та вам телефонував наш співробітник, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок. Просимо вас перевірити приватні повідомлення, де ми раніше надали відповідь та рекомендації щодо вашого питання.
Снежана Исакова 8 липня 2022, 12:26
Я заграницей.Из-за редкого использования забыла пины и пароль.Все заблокировано.Зайти не могу.Загружала повторно документы-отклонили.Дозвониться не могу.Пишут-в отделение или в банкомат для подтверждения тел.номера.КАК?!
8 липня 2022, 14:26
Вітаємо!
Ваше питання вже на розгляді у наших профільних фахівців. По результату вам зателефонує наш співробітник.
AlexxelaAlex 8 липня 2022, 12:07
Друг недавно пополнил карты через терминал самообслуживания Приват банк
Деньги у него забрались наличкой, а на карты так и не поступили, их служба поддержки начала рассказывать что операции успешны, и деньги поступили уже на счёт, но их там не было
Начали им звонить писать, что это карты вашего же банка, зайдите и посмотрите что пополнения не было, если вы не можете посмотреть, можем вам прислать выписки с этих карт, что зачисления не было, на что они ответили что ничего не знают
Через три дня опять подали заявку на возвращение средств, оператор сказал что видит проблему в операциях, будет их решать какая-то их служба и в течении 24х часов деньги поступят на карты получателям, но опять обманул, прошло 24 часа денег как не было так и нету, опять продолжают нагло врать и так далее
Оценку поставил бы меньше одного, так нельзя же
8 липня 2022, 14:21
Нам шкода, що у вас склалося таке враження. Клієнт, що здійснював операцію може самостійно звернутися в підтримку для надання детальної консультації щодо цієї ситуації, в тому числі дізнатися статус поданої заявки.
hanlar1996 8 липня 2022, 10:13
Знявши кошти в Азербайджані 1 манант офіційно коштує в НБУ 17,8 а в мене через Приват виходить 21 гривню це дуже багато
Плюс ще коміссії банку, не можу відправити своєї матері кошти
Тобто якщо я пересилаю своєї матері кошти то вона їх отримую курсом 37 грн за долар
Це просто жах
8 липня 2022, 11:00
Дійсно, ПриватБанк з 6 липня встановив ринковий курс валютообміну для безготівкових операцій. У першу чергу, це стосується курсів конвертації за картками: зняття готівки та перекази в гривні в Україні з валютних карток, а також всі види операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток.
Банк встановив єдині курси обміну валют для оплат картками та купівлі-продажу готівкової валюти у своїх відділеннях, виходячи з ринкової ситуації, нормативних документів регулятора, підтримки цілісності ринку та виходячи з інтересів його клієнтів.
З повагою, ПриватБанк.
katerina1979 8 липня 2022, 8:26
Відділення за адресою: Київ, пр-т Володимира Івасюка, 12-Г
З 06 липня Приватбанк підвищив курс обміну валют для карткових операцій за кордоном. В результаті 06.07 курс долара став 35.21, 07.07 вже 35.46, а 08.07 35.59. В той самий час офіційний курс гривні до румунського лея становить 6.07 грн. Вчора мені треба було зняти 40 лей в банкоматі і я сплатила 328.87 грн., а за офіційним курсом мала б сплатити 242.80 грн. Уявіть собі різницю, і це лише дрібна сума! В той самий час курс конвертації в більшості українських банків не перевищує 32 грн. за долар! Вважаю такі дії Приватбанку протиправними, незаконними і такими що порушують фінансові інтереси та просто на рівному місці «обкрадають» клієнтів, які перебувають за кордоном!
8 липня 2022, 10:59
Вітаємо!
KaterynaKK 7 липня 2022, 19:16
28.06.2022 г. пополняла свою карту через терминал, при внесении последней купюры, терминал отключился. Сразу начала звонить на 3700, на то, чтобы связаться с оператором у меня ушло 40 минут. Оператор сказал, что возврат на карту будет до конца дня. Ясное дело, что вечером никаких денег на карте не было. Звоню опять на 3700, уже говорят, решат вопрос в течении 1−3 дней, жду… но и через 3 дня денег нет. Сегодня уже 07.07.2022 г. но так никто ничего не вернул, каждый день звоню в Приват, каждый оператор обещает решить вопрос до конца дня, но ничего не решено. Сегодня вечером снова общалась оператор и уже мне предлагают ждать 14 дней. Вообще чем занимаются в банке?! Зачем такой банк нужен?!
7 липня 2022, 19:27
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення та перевірки інформації по вашому питанню.
wewoxis645 7 липня 2022, 16:32
Пополняю стим на 800 грн, снимают с карты 973!!! С 800грн, ПриватБанк себе забирает 173грн в карман! Почти 20% комиссии!1 звезда, пора переходить на моно
7 липня 2022, 17:53
Картки ПриватБанку не мають комісії за оплату в інтернеті. Ймовірно, що мала місце подвійна конвертація при оплаті. Оплата з подвійною конвертацією може проводитись, якщо клієнт в налаштуваннях інтернет ліміту картки дозволив такі операції. Більш детально про подвійну конвертацію тут: https://privatbank.ua/conv
Щоб ми могли переглянути деталі по даній конкретній операцій та перевірити інформацію, будь ласка, надайте нам в приватному повідомленні ваші контактні дані.
Olya142345 7 липня 2022, 15:03
Добрый день, вчера хотела перевести деньги за границу сыну, но выбило ошибку при переводе. Набрала горячую линию, сказали переводы в UAH валюте за границу, больше не доступны, только в USD и EUR. Это как понимать? Чтобы перевести деньги за границу, я должна у привата купить доллар по 35? на котором приват заработает определенный процент, и только тогда я смогу перевести деньги? Деньги уже сняла, но в планах закрыть карту Приват24, и перейти на более стабильный банк который не будет грабить в наглую и открытую.
7 липня 2022, 17:03
Для проведення переказу з гривневої картки рекомендуємо обрати іншу валюту: долар або євро.
Оплата доступна з картки в гривні, валюту потрібно обрати в полі при відправці.
При відправці коштів з гривневої картки на картку закордонного банку конвертація в будь-якому разі має відбутись на одному з етапів проведення платежу, на стороні банка отримувача або відправника. Адже переказ здійснюється закордон і буде зараховуватись на картку в іншій валюті.
Зазначимо також, що ви можете відправляти кошти безпосередньо з валютної картки і обирати валюту платежу, що відповідає валюті картки, щоб не було необхідності здійснювати конвертацію при відправці.
Vita111 7 липня 2022, 11:40
Для того чтобы не переживать за свои деньги нужно их хранить дома или же в надёжном месте, но не в банках они уже все расслабились закройте все карты в их банке на пару лет и тогда они начнут бегать и умолять открыть и будут ещё лет 20 внимательные, а сейчас они просто афигели и обнаглели потому что много людей пользуются их услугами снимают деньги со счетов хотя если взять по закону таких людей нужно садить за решётку и такие банки нужно закрывать которые суют нос в чужой карман если все дружно закроют карты и их работа остановится тогда будет все по другому)
7 липня 2022, 12:37
Ми переконані, що кожен сам обирає, як йому зберігати власні кошти і ними користуватись. Та це не відміняє нашого бажання надавати зручний і сучасний спосіб користування своїми грошима, щоб кожен наш клієнт мав можливість переказати кошти в пару кліків в інше місто чи навіть країну. Щоб можна було оплатити онлайн, особливо, якщо це замовлення з закордонного сайту/магазину, який не відправить товар, якщо за нього не заплатити, а дістатись до його пункту обслуговування, щоб заплатити готівкою, може бути проблематично.
Кожен Український банк має вести свою діяльність відповідно до чинного законодавства та норм Національного банку України.
Щоб не переживати за свої кошти вам достатньо дотримуватись простих правил, як то не повідомляти персональні дані третім особам, не записувати ПІН-коди і паролі на картці та не використовувати банківські рахунки для операцій, які можуть порушувати закон.
Ukrop1111 7 липня 2022, 10:49
На окупованих територіях шириться проблема з переказами коштів між картками. Банк вимагає підтвердити транзакцію шляхом вводу коду з смс або підтвердження дзвінком. Але на окупованих територіях повністю відсутній мобільний зв’язок. В зв’язку з чим кошти просто заблоковані і люди, які і так знаходять в критичній ситуації, не можуть користуватися власними коштами.
ПриватБанк, переглянь політику безпеки безпосередньо для окупованих територій. Не залишай людей без можливості на виживання!!!
7 липня 2022, 12:11
Банк надає можливість увійти в Приват24 та підтверджувати операції в кабінеті різними способами. У разі виникнення складнощів при підтвердженні переказу запропонованим способом, наші колеги в чаті радо допоможуть знайти варіанти для вирішення питання та зміни способу підтвердження.
DmytroB91 6 липня 2022, 17:44
Я знав що у Привата багато приколів, але коли вони вкрали в мене кошти я зрозумів що їм наплювати на своїх клієнтів.

Вчора 5/6/2022 о 23:55 я зробив переказ з PayPal на певну суму на картку Приват. Тут уточню, що на час військового стану немає можливості перевести долари з PayPal на доларову карту без подвійної конвертації. Під час переказу курс у Приват 24 та у Paypal був однаковий на продаж — 29.25, АЛЕ курс купівлі був змінений. Чому? Це питання у мене виникло після того, як побачив суму коштів на картці.
Отже я написав у службу підтримки Приват 24, пояснив ситуацію, оформили заявку. Вранці я бачу відповідь, що ви «мабуть конвертували під час зміни курсу». Підтримка супер!
Розумію, що тут не буде справи, набираю 3700, спілкуюсь з оператором, яка мені доказує, що зміна курсу може бути у будь який момент і є ще курс відділення (якого і що це таке пояснити було несила). Загалом розмова не про що, оператор доказує правоту банку і не хоче чути аргументи щодо статті на офіційному сайті.
Після цього я йду у відділення, де менеджер послухавши мене, запропонувала створити заявку на історію зміни курсу та ще раз написати у підтримку (це нічого, знову ж не дало).
«Шановний» приватбанк, майте сміливість визнати або свою некомпетентніть, або свою провину у тому, що ващі слова не співпадають із діями
P. S. Після другого разу спілкування у чаті приват 24 усе на що були здатні оператори, це «вибачте за незручності, але курс валют вже діяв на той час». Це дуже добре, адже мені стало краще, за ті гроші що я втратив отримав вибачте. Я вас не вибачаю, бо ви мені винні. Я більше ніж впевнений що ви будете тянути із відповіддю дуууже довго
6 липня 2022, 18:37
Добрий вечір!
Фахівці перевірять інформацію по операції та зв'яжуться з вами.
FCKmonoFCK 6 липня 2022, 17:32
Курс на валютном счете 29,50 курс на карточке 35,21. Всю разницу между куплей/продажей банк забирает СЕБЕ. И только СЕБЕ, за то на Байрактары собираем всей страной…

Все Айтишники, и другие люди которые когда-то получали ЗП на валютные счета переходят на другие банки и другие карточки, Так что ПриватБанк скоро будет обманывать тех необразованных бедняг, которые из-за отсутствия финансовой грамотности держат депозиты в этом банке.
IhorKin 6 липня 2022, 16:28
Сьогодні в Приват24 прийшло повідомлення; за вашою карткою кредитний ліміт переглянуто. Дивлюся, залишилося 7 гривень, тобто поточну заборгованість заокруглили до найближчих 10 гривень в більший бік. Тобто його враз зменшили майже в 17 разів.
Спроби збільшити ліміт не принесли успіху, хоча подавалися всі необхідні документи.
Що найбільше неприємно, що коту під хвіст банк кинув більш, ніж 15-річну історію співпраці, коли жодного разу не було прострочення платежів, навіть в останні військові місяці вчасно погашалася поточна заборгованість (хоча, мабуть, їм нецікаво з такими працювати — жодного доходу з такого клієнта за стільки років) і їхній же УБКІ дає мені кредитний рейтинг 529. Їм явно нецікаво, що я маю в них рахунок ФОПа, що комунальні платежі вони списують з картки. Ну що ж, буду робити висновки, не на одному Приватбанку світ зійшовся клином.
6 липня 2022, 16:57
Рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає індивідуально для кожного клієнта аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення.
Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні та перегляді суми ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.
Николай Черемнов 6 липня 2022, 15:55
Курс доллара вырос, все люди теряют деньги, а Приватбанк в это время спокойненько зарабатывает и пользуется ситуацией

С валютного счета вывод доступен только по 29,25, зато в финансовых операциях они по 36 считают

то есть ты получаешь к примеру 1000 долларов — приват тебе дает за них 29250, а потом когда покупаешь что-то за 1000 долларов — они с тебя 36000 спишут

грош цена вам мародеры, советую всем закрывать счета и карты Привата, они только грабить людей умеют
NadyaO 6 липня 2022, 13:28
Згідно з офіційною заявою на сайті privatbank.ua/news/2022/7/5/1688 ПриватБанк з 6 липня встановлює ринковий курс долару США.

5 липня було здійснено дві оплати за товари у валюті по уже майбутньому курсу 35.46, хоча на сайті банку і в мобільному додатку курс був 32.786. Отже, банк украв різницю собі. При зверненні в підтримку (33234063) банк починає знущання та насміхання над клієнтом. А саме говорить що курс був актуальний і посилає на сторінку архіву privatbank.ua/ru/rates-archive. Хоча сама сторінка архіву підтверджує курс 5 липня 32.786. Але підтримка банку говорить що курс 5 липня вже був 35.46 і знову посилає на сторінку архіву.

Згідно з пресрелізом курс 35.46 має бути з 6 липня, а не 5 липня. В результаті банк украв і незаконно привласнив кошти в населення і це під час війни. Вже набридло таке насміхання технічної підтримки і такі обкрадання.

Вважаю що за технічні помилки повинні понести відповідальність оператори які встановлювали курс та/або архітектори програмного забезпечення які зробили систему яка обікрала людей.
Тому кому цікаво, слідкуйте за цим постом, в коментарях буду розповідати як йде справа. Вже готую документи для подачі в суд та до Національного Банку України з проханням позбавлення ліцензії такого банку-крадія.
6 липня 2022, 16:03
Валютний курс при розрахунках картками банк встановлює та змінює, виходячи з ринкової ситуації та рекомендацій НБУ. Курс може змінитись протягом доби в будь-який час. Операції про які йде мова були здійснені під час зміни курсу.
EVK 6 липня 2022, 13:27
Давно знав що в Приватбанку свої «приколи» але так сталось що став недавно клієнтом банку лише тому що треба було перерахувати кошти через Фонд гарантування вкладів з одного з ліквідованих банків. Так як не було собливої потреби знімати в той час готівку — оформив депозит з достроковим закриттям на всякі термінові випадки Звичайно проценти мізер, але то таке. Буквально на днях виникла необхідність терміново мати велику суму готівки і вирішив закрити депозит. Тут почалось. За угодою прийшов за два банківські дні і виявилось що гроші мені вернуть аж на четвертий день, і то мабудь ще не факт. Питання — чому все так не прозоро? Чому Приватбанк так і хоче нажухати клієнта на всяких дрібницях?
6 липня 2022, 16:16
Всі умови за вкладами розміщені на нашому сайті у відкритому доступі: https://privatbank.ua/depozit
Детальну інформацію можна знайти у розділі «документи, істотні характеристики». Також порядок обслуговування по депозитам описаний в Умовах і Правилах банківського обслуговування: https://privatbank.ua/terms
Для зручності клієнтів, які хочуть мати можливість знімати кошти з вкладу в будь-який момент в продуктовій лінійці передбачено депозит «Приват-вклад». При знятті коштів з даного типу вкладу не втрачаються нараховані відсотки і сам договір автоматично не розривається.
У разі виникнення питань клієнти завжди можуть розраховувати на отримання відповіді в підтримці.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝