teliusoleksandr 30 липня 2022, 9:00
Із квітня 2022 бум мобілізований, та зарахований у ВЧ А010, іна даний час перебуваю в зоні бойових дій. За квітень і травень 2022р мені справно зараховувалася з/плата на мій рахунок відкритий в Ощаді через приват. 22.07.2022 р. військослужбовцям, моїм колегам, що обслвговуються у Приваті прийшла з/пл за 06/2022, мені та решта які обслуговуються в інших банках -ні. ВЖЕ 30/07/2022, а коштів немає.
Для того, щоб приват просто не відписував, надаю конкретні дані:
1.кошти були перераховані 22/072022 від вч А4010 (із 04/2022 кошти зараховувалися вчасно)
2.контактна особа ВЧ внятно сказати нічого неможе, посилається на приват, із коментарями, що всі кошти були перераховані 22.07.2022, а Приват із власних міркувань, привласнив кошти, радить телефонувати на 3600… фінансові документи надавати відмовляється, боїться.
3.Прошу надати виписку із 22/07/2022, щодо надходження моїх коштів у Приват і по даний час
4.Із початку служби мною була написана заява на перерахування коштів на Ощад якщо у Привата наявна інформація інша, прошу надати копію.
5.На яких підставах Приват мені не зараховує кошти. Вказати конкретно причини затримки відправленпя коштів на Ощад
6.Я не клієнт Пиивату.
7.Для уточнення мій іпн — 2737815773
8.Я оберігаю Україну не для того, щоб Пииват за моєю спиною крав у мене та моєї сімї мою зарплату.
9. У разі не вирішення мого питання із виплатою зарплати через Ощад звернуся до нбу, військової прокуратури.
10. Які дії були і будуть прийняті для подальшого унеможливлення подібних ситуацій у майбутньому.
30 липня 2022, 11:00
Вітаємо.
У випадку, якщо рахунків в нашому банку немає, а заява на перерахування з/пл в іншому банку, рекомендуємо звертатись до відповідальних осіб вашої ВЧ.
Якщо кошти надіслані в ПриватБанк, надішліть, будь ласка, в приватному повідомленні платіжне доручення, щоб ми могли допомогти розібратись.
Letyk 30 липня 2022, 8:53
Відділення за адресою: Полтава, вул. Шевченка, 1
Були замовлені кошти під грошовий переказ, грошей так і не отримали. Вже не вперше повторюється дана ситуація. Перекази валюті.
30 липня 2022, 11:00
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти отримувача, та детальніше розібратися в ситуації.
Anton Volkov 30 липня 2022, 7:53
Я служу у вч а4010, і перебуваю в зоні бойових дій. 22.07.2022 військослужбовцям, моїм колегам, що обслвговуються у Приваті прийшла з/пл за 06/2022, мені та решта які обслуговуються в інших банках -ні. ВЖЕ 30/07/2022 — Де моя зарплата?
Для уточнення:
1.кошти були перераховані 22/072022 від вч а4010 (із 04/2022 кошти зараховувалися вчасно)
2.контактна особа ВЧ внятно сказати нічого неможе, посилається на банк, із коментарями, що всі кошти були перераховані 22.07.2022, а Приват із власних міркувань, привласнив кошти, радить телефонувати на 3600… фінансові документи надавати відмовляється, скоріш за все боїться.
4.Із початку війстковрї служби мною була написана заява на перерахування коштів на монобанк якщо у Привата наявна інформація інша, прошу надати копію.
5.На яких підставах Приват мені не зараховує кошти. Вказати конкретно причини затримки відправленпя коштів на моно
6.Я не клієнт Пиивату.
7.Для уточнення мій іпн 3490809255
8.Я оберігаю Україну не для того, щоб Пииват за моєю спиною крав у мене мою зарплату.
9. У разі не вирішення мого питання із виплатою зарплсти через моно звернуся до нбу, прокуратури.
30 липня 2022, 10:32
MeowBeow 29 липня 2022, 19:54
Не понимал почему говорят бежать из этого поганого банка, сегодня сам столкнулся. Нахожусь в Европе, карта универсальная гривневая с 0 лимитом, платежи за месяц были в злотых, долларах, переводы в гривнах, не очень крупные. Последняя операция больше 10 дней назад, сегодня зашел и я вижу -4200 гривен нарисованные и выписка подогнанная, причем судя по этой «выписке» предпоследняя операция уже меня в -400 загнала (с привата на приват), а последний перевод через 5 дней! на карту польского банка ещё в -3800. Решил проверить старые платежи и там чудом нашел оплату в злотых которая тоже в минус баланс увела. (Естественно на момент оплаты никакого минуса не было и он тоже появился через недели.) И вот чудо если посмотреть валютные операции и разницу в курсах выходит именно эта сумма. В техподержке как всегда из приюта для умственно отсталых сидят, ответы: это овердрафт, ну так вышло; ну вот так, по какой операции не знаем, по какой-то; ну это нормально задним числом выписки рисовать; ну и что что у вас скриншот есть, с положительным балансом 0,71 грн; было столько стало столько. По мнению сотрудников, клиент должен быть просто готовый к такому, ну или знать каким-то чудом когда кто запрашивает снятие, блокирует суммы, знать курсы, сидеть с калькулятором и все это считать. Как дать кредитный лимит когда нужен был так хрен тебе, а овердрафт всегда рады. Чарджбек естественно нельзя, ведь это переводы с карты на карту, даже если это оплата в интернет магазине будет вы никогда привату не докажите ничего. Хорошо, что я заранее заметил и не переводил на эту карту денег, а то подогрел бы приват 120$. Советую всем снимать все деньги и бросать этот недобанк. Я естественно ничего оплачивать не буду.
29 липня 2022, 20:39
Вітаємо.
У виписці у графі «Залишок після операції» відображено загальний баланс картки. Загальний баланс, на відміну від доступного балансу, не відображає зарезервованих на картці сум (Це кошти, які ви були витрачені, але ще не списані банком).
Також зверніть увагу, що операції у виписці відображені у порядку їх авторизації, а не списання. На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було достатньо для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження. Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані та детальніше проаналізувати звернення.
fred77 29 липня 2022, 19:29
В привате наверное более 15 лет, активно пользовался и было по всякому, но такого что бы меня просто так без вской связи со мной обвинили в мошенничестве ещё не было. Сегодня захожу в приват24 и обнаруживаю что я мошенник. Связался с трудом с с.п. привата, они просто написали что я обвиняюсь в мошенничестве какими то лицами и они с их слов блокируют мне карту. Выяснять будут 3 дня, это что за беспредел, было следствие? был суд? и что самое странное что я не сном не духом кому понадобилось эта афера и зачем …
29 липня 2022, 19:53
OlegSav 29 липня 2022, 14:04
На интернет карту с балансом 0 пришёл неизвестно от кого и за что запрос на списание 80 евро. И банк списал за свой счёт, ещё теперь я им должен сумму и проценты. Мотивировали это каким-то несанкционированным овердрафтом. Типа банк прав, я им должен проценты. После моего обращения они типа подали туда запрос на возврат денег, но ответ будет в течении 120 дней. При открытии интернет карты мне сотрудником банка было пояснено, что если на карте баланс 0 тогда никто снять с карты денежные средства не сможет, ни про какие овердрафты речь не шла.
Кто сталкивался с таким и что делать?
29 липня 2022, 16:29
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було досить для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Що стосується оскарження операції, за вашим зверненням була сформована заявка до міжнародної системи.
Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.
Tatiana38 29 липня 2022, 12:00
Нахожусь заграницей. Больше месяца не могу восстановить пароль зайти в Приват24, т.к. не приходят смс.Неоднократно писала в ПриватБанк на их эл.адрес, с просьбой подключить смс инфо через Вайбер (как делают это другие банки), на что получала отписки с ссылками на боты, в чате с живым сотрудником связаться невозможно. Просто какой то замкнутый круг. Через Приват24 я оплачивала коммуналку и кредит тому же приватбанку, теперь это невозможно.Там вообще есть живые люди?
29 липня 2022, 13:52
Вітаємо.
Для входу в Приват24 необхідно мати активний фінансовий телефон, підтверджений за Вами в ПриватБанку. Ви можете встановити інший номер телефону як фінансовий для можливості авторизації в Приват24 через процедуру «Фотоідентифікації» (фото за допомогою веб-камери з паспортом), звернувшись в чат-онлайн через мобільний додаток Приват24 або на сайті https://privatbank.ua/ (кнопка чату справа внизу). Також оператор може допомогти із відновленням/зміною пароля.
Для того, щоб підключити оператора при зверненні до чату, потрібно описати питання та обрати підключення або ж натиснути в формі «немає питання в списку».
NKruchkovskii 29 липня 2022, 11:04
На даний час перебуваю на військовій службі, та знаходжуся у ЗБД. Із моменту мобілізації 02/04/2022 я отримую з/плату та інші військові виплати ч-з Райфф (періоди за 04, 05 /2022 кошти справно надходили на мій рахунок. За 06/2022, з/пл мала надійти орієнтовно у 20 числах липня 2022, сьогодні 29/07/2022!, Виникає питання де все-таки мої кошти? Відразу скажу, я не один, із 29 чоловік 8 чол не отримали з/пл. У кожного із нас 8 чоловік є сім'ї, яким потрібно за щось жити, потрібно купувати військову амуніцію, тощо. Із розмов фін.працівників ВЧ А4010, кошти були перераховані ще 22/07/2022 на Приват. Я і решта 7 чол, рахунків в даній фінустанові немаємо і немалий. Фін.працівники даної ВЧ радять телефонувати на 3700. Чому мені туди телефонувати? Рахунків немає, заява на перерахування з/пл тільки на райф. Виходить відповідальні особи ВЧ -А4010 знехтували мною та моїми побратимами, які на даний час із зброєю відстоюють незалежність України, більше того, ніяких спроб виправити ситуацію не робиться. Приват дай відповідь, де наші гроші, ті які ти чи вкрав, чи за домовленістю із ВЧ кудись дів. Я і решта хлопців нічого спільного із тобою мати нехочу. Я цього так просто не залишу
29 липня 2022, 12:24
paxev 29 липня 2022, 7:17
Без каких-либо оснований вдруг решили ограничить использование кредитных средств. Совершенный антиукраинский беспредел устраивать подобное во время агрессии, особенно в отношении тех, кто находиться на оккупированный территории. На россию работаете, да?
29 липня 2022, 10:18
Вітаємо!
Тимчасово призупинена можливість користування кредитними коштами.
Таке рішення продиктоване поточною ситуацією, яка є форс-мажорною. Щойно ситуація стабілізується — обмеження буде знято. Ми проінформуємо вас про це додатковим повідомленням.
Ви можете користуватися особистими коштами, якщо у вас немає заборгованості.
Teplokh 28 липня 2022, 19:19
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 57
Хотел купить валюту через карту отказали.Продают через крос курс.За наличные продали меньше чем просил.В кассе валюта была.Хотели продать 1000 дол.Но другой кассир -бог разрешил 2000.
28 липня 2022, 19:57
Добрий вечір!
Наші профільні фахівці проведуть перевірку стосовно зазначеної ситуації, за результатами якої вам зателефонує наш співробітник.
Nadiia30 28 липня 2022, 17:00
«Доступ к кредитному лимиту ограничен. Мы сообщим о его снятии» или как-то так, потому что едва я подтвердила это сообщение, как оно тут же пропало. Хорошее начало. Я так понимаю сообщать из-за чего, и когда именно вернут полную работу с картой мне не собираются.
А ещё очень интересно, куда пропала оттуда небольшая сумма. Потому что на карте находится определенная сумма, ещё часть задолженности, но зато 800+ грн внезапно куда-то делись. Без каких-либо переводов и подобной чепухни.
28 липня 2022, 17:54
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 липня 2022, 10:18
Отзыв не засчитан (на 30.07.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Alsou 28 липня 2022, 16:30
Ну что за дикость! Я заграницей и не могу зайти в приложение, из-за того что смс с кодом на номер телефона не приходят вообще! Ну почему вы не присылаете код в вайбер, как делают другие нормальные банки!!! Я уже сменила номер, смс получила сразу, но через неделю опять тоже самое, уже второй день не могу зайти в приложение на телефоне, на компьютере есть альтернатива ввести код карты, но на телефоне никаких альтернатив. Саппорт ответила что вариантов других нет и помочь ни чем не может, получается чтоб пользоваться вашими услугами мне нужно таскать с собой компьютер, вы что издеваетесь!!!
28 липня 2022, 17:51
Вітаємо!
Банк надає можливість увійти в Привати24 різними способами. Якщо у вас відсутній мобільний зв'язок, то зачекайте при вході доки система запропонує обрати інший спосіб. Якщо при цьому у вас виникають складності, то наші колеги в чаті з радістю допоможуть вирішити питання та увійти в акаунт.
Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення ваш номер телефону, щоб ми змогли перевірити надану вам консультацію в підтримці.
Иван Селищев 28 липня 2022, 13:48
Сегодня утром «доступ к кредитному лимиту временно ограничен из-за риска невыполнения кредитных обязательств»

Такое уведомление, вместе с блокировкой кредитных средств, сегодня пришло многим моим знакомым.

Кредитным лимитом (который в феврале сильно урезали), пользовался очень осмотрительно, в основном для оплаты коммуналки, платежи вносил вовремя. На сегодняшний день долга не было.

Не нужно рассказывать тут про особые алгоритмы для установления кредитного лимита. Такое отношение сейчас ко многим жителям прифронтовых регионов.

На кредитный лимит многие рассчитывают в сложных ситуациях, и очень неприятно, когда государственный банк, поздравляя с Днём Государственности и заявляя о единстве и прочем, безосновательно высказывает в недоверии своим клиентам.
28 липня 2022, 14:46
Вітаємо!
Тимчасово призупинена можливість користування кредитними коштами.
Таке рішення продиктоване поточною ситуацією, яка є форс-мажорною. Щойно ситуація стабілізується — обмеження буде знято. Ми проінформуємо Вас про це додатковим повідомленням.
Ви можете користуватися особистими коштами, якщо у вас немає заборгованості.
Araks 28 липня 2022, 12:14
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 91
28.07.22 в 10:00 перевыпустили карту (старую съел банкомат) в отделении по пр. Слобожанский 91(93?) (Днепр)
Не успел дойти до дома — как звонят мошенники, говорят что вы получили карту какие-то там проблемы продиктуйте им данные. Послал их *** …
Но почему Приватбанк слил мои данные 3 м лицам?
Я карту еще нигде не использовал, даже в банкомат не вставлял — она после получения лежит у меня в кошельке, а мои данные слили мошенникам!
После получения не прошло и часа как данные мои Приват слил подшконарным зекам! Как такое может быть в правовом государстве?
Звонили шахраи с номера 0992321957
Оставил заявку в Водафон 28,07,2022 (около 11:00) — по поводу мошенничества.
На 3700 поддержка приватбанка, 58 минут не отвечает, слушаю музыку — все операторы заняты…
Сливать личные данные ФИО + данные карты вы можете, а как дождаться поддержки и заявить о мошеничестве — нет сиди часами на линии, у тебя все деньги уведут пока дождешься их реакции.
28 липня 2022, 13:13
Банк не передає дані третім особам.
«ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Ми дотримуємось політки нульової терпимості до шахрайства.
Для перевірки інформації щодо розголошення співробітниками Банку банківської таємниці, відповідними фахівцями Банку проводиться ряд дій, спрямованих на вивчення та аналіз ситуації, всебічного з'ясування всіх обставин. У випадку підтвердження такої інформації, до відповідного співробітника Банку, який допустив порушення, будуть прийняті заходи реагування, які передбачені внутрішніми положеннями Банку. Хочемо наголосити, що ми високо цінуємо вашу довіру та вибір АТ КБ «ПриватБанк» для здійснення банківських операцій.
В даному разі, відгук щодо надання банком даних третім особам є не більше, ніж припущенням.
Viktormih 28 липня 2022, 0:58
Сделал покупку на Алиэкспресс.
Обычно сразу на сайте Алиэкспресс было видно что платёж проверяется. После — платёж получен.

В этот раз Приват банк деньги с карты снял, но на Алиэкспресс они не пришли…
На странице где карта в Приват 24 написано — оплата Алиэкспресс, больше ничего. ни указания интернет магазина.ни квитанции.
Связался с Приват — утверждают деньги мы отправили.
В архиве платежей этого платежа НЕТ!!!
Поддержка Алиэкспресс пишет что платёж не получен.
Оператор Приватбанка говорит что квитанцию по интернет платежу они не дают… КАК так ???
Где расчётный счёт куда перечислены мои деньги???
Оператор Приват банка дал только выписку где написано о снятии средств.
Что интересно — в графе Оплата в Интернете- стоит 0
В графе ИНШЕ — указан мой платёж…
Так где мои деньги???
Если на сайте pb/ua ввожу номер трансакции что дал приват банк в выписке — всё время выбивает ошибку.
Где мои деньги???
За потраченное мной время и нервы мне Приват банк обязан платить компенсацию.
Если это банк.а не помойка.
Жду ответ если там остались адекватные люди в персонале.
Без уважения.
28 липня 2022, 11:39
Вітаємо!
Варто розрізняти оплату в Приват24 та оплату на сторонніх сайтах.
В архіві відображаються ті платежі, що ви проводили через сервіс банку.
В даному випадку, оплата була проведена на сайті, де ви вказали реквізити картки. Вам було надано чек по цій операції для її підтвердження. Квитанцію ж ви можете отримати в сервісі, де проводилась оплата.
Банк виконав ваше дистанційне доручення щодо оплати на сайті, де ви вказали реквізити картки та підтвердили операцію.
З боку банку є змога оскаржити платіж, згідно правил міжнародних платіжних систем, якщо за даною оплатою виникла спірна ситуація.
Якщо у вас виникли питання, то ми радо допоможемо вам розібратись в приватних повідомленнях.
22:12
Звати Олександра.м.Чортків.

Сьогодні була у відділенні банку.Там твориться жах:" Привела маму, щоб відкрити їй картку.Працює один менеджер.Це 13.40.
Друга пішла в центр на обід.
Одна обслуговує: відкриття карток рахунки, але сьогодні багато людей із заявами про допомогу.Що твориться жах.Людец уйма.Черга аж на вулиці.Основна частина пенсіонери, які стоять годинами, нічого не розуміють.Ніхтотнічого не пояснює.Вони, як замучена, не розуміючи маса людей.
Невже не може обслуговувати, хоч би два менеджера, не кажу вже про три.Про відношення менеджерів, це взагалі окрема тема Розберіться, наведіть порядок.Я, як клієнт банку розчарована, це м’ягко сказано
28 липня 2022, 10:57
Приносимо вибачення за те, що ви та ваша мама відчули незручності, пов'язані з чергою.
Банк щодня працює над тим, щоб ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. На нашому сайті https://privatbank.ua/map ви можете знайти інформацію щодо завантаженості по будь-якому відділенню, що значно допоможе вам розрахувати та заощадити час.
З повагою, ПриватБанк.
Иван Петров 27 липня 2022, 14:22
Я временно перемещенная особа из оккупированного г. Херсона. Инвалид 3 группы. С трудом удалось эвакуироваться из г. Херсона. От Херсона до Давидова Брода проверяли более 50 блок постов орков. Естественно все имущество оставил в г. Херсоне. Взял с собой минимум вещей (боялся конфискации на блок постах более ценного). Переехал на неоккупированную территорию фактически без средств к существованию. По факту пенсии в 2300 грн и небольших накоплений хватает на аренду жилья и питание. А еще необходимы постоянно обезболивающие лекарства… В местном управлении соцобеспечения 2 апреля 2022 года стал на учет как ВПО. За май не получил ни копейки. В конце июня получил помощь ВПО за 2 месяца. Деньги поступили на пенсионную карту Приватбанка.
На момент получения помощи ВПО у меня была месячная задолженность по кредитной линии. В итоге банк, без моего ведома и поручения абсолютно незаконно перевел больше половины помощи по ВПО за два месяца на полное погашение процентов по кредиту и уплату обязательного платежа, тем самым оставив меня без средств к существованию. Хорошо, что сумма задолженности была небольшая, так бы Приватбанк незаконно и без моего ведома и поручения списал всю сумму помощи ВПО на погашение кредита. Думаю так бы произошло и с пенсионными выплатами, если б они поступали на счета Приватбанка.
Пишу это для тех несчастных людей, которые потеряли все и еще вынуждены отдавать последнее этому «банку». Не стоит доверять так называемому «государственному» банку. Переводите выплаты ВПО, социальные и пенсионные выплаты на счета других банков. Этому «самому прогрессивному» банку абсолютно безразлична трагедия людей и они готовы пойти на нарушения закона, списывая деньги без ведома и поручения клиента.
P. S. С техподдержкой банка разговаривать бессмысленно. Они не слышат клиента. Требуют конкретных сроков погашения кредитов. Не называйте в телефонном разговоре конкретных сроков. Все разговоры записываются и будут использованы против вас в дальнейшем в суде.
27 липня 2022, 15:13
Списання з рахунків на погашення простроченої заборгованості відбувається згідно Умов та Правил надання банківських послуг розміщених на сайті банку https://privatbank.ua/terms
Так, згідно з пунктом 2.1.1.3.1. https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-71/?lang=ru
Якщо до 25 числа (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, у якому було здійснено трати за рахунок кредитного ліміту, Клієнт самостійно не здійснить платіж в готівковій або безготівковій формі у розмірі Мінімального платежу на поточний рахунок, для якого відкрито кредитну картку, Клієнт доручає Банку при настанні термінів платежів здійснювати списання грошей у валюті кредитного ліміту з усіх рахунків Клієнта, відкритих в Банку, та рахунків, що будуть відкриті Клієнтом Банку в майбутньому, в розмірі заборгованості, яка підлягає сплаті Банку за цим Договором (здійснювати договірне списання).
Щоб уникнути такого списання достатньо своєчасно вносити щомісячні платежі та не виходити на прострочення.
Зі своєї сторони, розуміючи всю складність ситуації, банк йде назустріч клієнтам і вже переглянув деякі тарифи і зменшив відсоткову ставку по кредитним карткам, а у разі прострочення нараховує базову % ставку замість подвійних відсотків. Більш детально про роботу банку в умовах воєнного стану на нашому сайті: https://privatbank.ua/help
lupushar 26 липня 2022, 23:51
По заявці № 33275867 немає відповіді більше ніж 5 діб, будь ласка, дайте вказівки на подальші дії? Що саме від мене треба?!
Документи відправив, на безліч дзвінків відповів і тепер понад 5 днів тиша, жодних пояснень!
27 липня 2022, 10:18
Заявка була розглянута профільними фахівцями. Як бачимо, ви звертались в підтримку де вам була надана відповідь щодо результату розгляду заявки та рекомендації щодо подальших дій. Якщо у вас виникли додаткові питання ви можете звернутись в підтримку через авторизовані канали.
Andrii3700 26 липня 2022, 22:30
Відділення за адресою: Київ, вул. А. Ахматової, 22
Добрый день
Являюсь клиентом банка 7 лет. Пользуюсь всеми услугами. Зарегистрирован Фоп. Стоит эквайринг.
Сегодня прислали сообщение что банк принял решение о разрыве отношений.
Неделю назад предлагали кредит, зарплатный проект…сегодня все заблокировали…
Все попытки выяснить в чем причина результатов не дали…не 3700, не отделение, не онлайн помощь (везде говорят нет информации)
Как понять что не так…ничего не делал запретного…
Никто не даёт ответа …в чем причина???
Так же не бывает…
Чувствуешь себя не очень…работаешь, платишь налоги, банк вроде не частный…и не можешь добиться ответа…
Скажите хотя бы причину…кроме фразы банк может принять решение в одностороннем порядке…((((
Или скажите куда обратиться чтобы получить ответ…
27 липня 2022, 10:11
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Алексей Миколюк 26 липня 2022, 17:13
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Вернигори, 4
Кроме того что гривна к доллару вообще не выгодная так и не возможно дозвонится к оператору, просто без конца играет музыка.
Хотите лучший банк? Выбирайте другой где больше выгоды, приватбанк больше не выгодный банк и к тому еще и дерёт деньги за воздух.
26 липня 2022, 17:57
Курси для безготівкових операцій визначаються банками виходячи з поточної ринкової ситуації.
Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій, тому завжди розповідаємо, як безкоштовно користуватися нашими картками й уникнути переплати за кредит: https://privatbank.ua/kak
Іноді наші оператори можуть бути особливо популярними. Якщо у вас є невирішені питання ви можете написати нам в приватному повідомленні.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝