Доброго дня.Це банк в якому працюють шахраї.

daff322daff322 3 березня 2023, 16:13
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 27-А
В мене на днях, вночі, зникла велика сума грошей, за одну хвилину зробили сім платежів.На телефон не прийшов не один код підтвердження, не було дзвінка з банку.Зато в Приватбанку написали що заяву на повернення коштів вони не можуть розглянути, так як, дані за транзакцію суперечать коментарям до поданої заявки.Якась маячня.Буду подавати заяву в суд.В поліції відразу чомусь спитали картка Приват? Не назвали інший банк.Цим все сказано.
3 березня 2023, 18:31
Добрий вечір!
Здійснити подібні оплати можливо лише ввівши дані картки, що відомі лише її власнику. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. Дані картки могли бути отримані, наприклад, при оплаті в закладах або магазинах, коли картка була на час передана третім особам або ж хтось мав доступ до картки.
Проведення платежів та їх оскарження відбувається за правилами міжнародної платіжної системи.
На жаль, за правилами платіжної системи банк не має змоги оскаржити, як шахрайські, ті операції, які були підтверджені за технологією 3D-secure, тобто, введенням одноразового коду з смс відправленого на фінансовий номер чи у мобільному додатку клієнта.

3 березня 2023, 17:10
У прихватбанка с начала года наблюдаються очень серьезные проблемы с ликвидностью.
Полностью убрали кредитные лимиты, не выдают нормально депозиты, блокируют без объяснений личные средства на картах, вот уже дошло до прямого отжима налички из терминала.
Сначала предлагает внести, без проблем, а сразу после внесения вы посылаетесь на три буквы.
И Это ГОСУДАРСТВЕННЫЙ БАНК!
3 березня 2023, 19:27
«в банку працює комплекс технічних та програмних засобів»
в банку працюють шахраї які на ліво і направо торгують персональними даними
кому ви чешете?
3 березня 2023, 19:37
Мне вот этот пункт особенно нравиться
«Проведення платежів та їх оскарження відбувається за правилами міжнародної платіжної системи»
это значит до 120 дней полоскания мозгов, в колено локтевом положении.
daff322daff322
daff322daff322
3 березня 2023, 21:49
Я ніколи не передавала ні третім, ні другим свою картку.До мене не приходив не один код ,щоб я його підтвердила.Почитайте скільки людей вже ошукав цей банк,Ви це дуже гарно розумієте,що шахраї працюють в цьому банку.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
5 березня 2023, 19:08
Зашквареный П***банк Торгует персональными данными и продает и сливает данные даже не десятками человек, а целыми массивами данных. Возможно это кстати специально делают чтобы банк терял клиентуру.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
9 березня 2023, 2:16
Ситуация какая -Киев, Петровка, «Книжный рынок» на заборе масса ссылок на телеграмм каналы, до войны знакомые покупали (рекламщики) данные клиентов с подтвержденными телефонами, клиенты дали согласие на рекламную рассылку. До войны в одном канале «чат — бот» предлагал три базы данных — база клиентов — номера телефонов, база клиентов с номерами телефонов и номерами карточек и база клиентов с выпиской по счетам на начало месяца.
Угадайте -откуда может быть такая «база данных» ? Оплата в уе на кошелек на выбор все анонимно !!!

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Доброго дня.Це банк в якому працюють шахраї.