Tatituti 15 квітня 2024, 11:48
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 172
Звернулась для оформлення картки у відділення за адресою пр-т Соборний, 172. Співробітники дуже приємні і вічливі. Відповіли на всі питання, все доступно роз’яснили по комісіям і умовам. Дуже вдячна за чудовий сервіс.
DanilaSvetd 5 січня 2024, 11:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Кловський узвіз, 9/2
Відділення банку на Кловський узвіз, 9/2 це щось неймовірне! Наче і кредит береш і перед тобою стають зобов’язання перед банком, але настільки класний сервіс, співробітники, директорка відділення, що тобі той кредит в велику радість. Дуже і дуже вам дякую за співпрацю! При нагоді, с задоволенням, буду звертатися і рекомендувати!
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 січня 2024, 13:55
Відгук не зарахований (на 08.01.2024).
Doc93 11 грудня 2023, 19:51
Сьогодня 2 години спілкувався з саппортом по телефону, бо не можу зайти в додаток. Зробив 11 телефоніх дзвінків. Якість отриманої допомоги нульова. Була пара адекватних менеджерів, інші — нема цензурних слів.
Не рекомендую цей банк!
Як буде у мене можливість виїхати з під Бахмуту в Дніпро, обов’язково завітаю до них в гості та припиню обслуговування.
evgen18 24 листопада 2023, 18:23
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Лазарєва, 4
Не можу не поділитися «позитивним» досвідом обслуговування спеціалістами відділення міста Черкаси…
Питаю: чи можна у Вас купляти долар за онлайн курсом в обсязі до 50 тисяч гривень на місяць? і чую чудову відповідь — ТАК, але треба оформити страховку в розмірі 435 гривень (можливо сума не точна); чомусь відразу розумію, що мене вже розводять і питаю: це вимога банку чи Ваша особиста, бо я подзвоню зараз на гарячу лінію і можу почути іншу відповідь. І тут відбувається диво: ну можна, але ж банк купляє валюту для вас на міжбанку і щось там ще в такому дусі, типу вони в мінус працюють і все таке, одна жіночка каже що в них нові гарні купюри, а інша відразу ну які будуть такі і будуть і треба ще чекати 3 дні картку.
І от хотів би, щоб цей відгук почитали хтось із керівництва банку, якщо Ви і ставите своїм підлеглим плани по послугам, то треба ще і вчити їх, спочатку треба оформить нового клієнта і запропонувать йому такі умови, щоб він навіть якщо йому та страховка ніколи не потрібна була, він її оформив сам не розуміючи навіщо…
і ще одна маленька деталь: на жодному із спеціалістів не було бейджиків чи табличок, щоб розуміти з ким ти спілкуєшся
gudkov77 30 жовтня 2023, 22:04
Відділення за адресою: Харків, вул. Сумська, 17, 19
Банком пользуюсь относительно давано. Непостоянно — по потребности. В банке у меня на всю семью открыт пакет Фамилия. В нём открыты карты класса MasterCard World Elite и Visa Signature. Деньги на них в основном лежат, на них капают какие-то небольшие проценты, а когда езжу (ездил до войны) за границу — пользовался там картами, т.к. всегда был самый выгодный курс конвертации. Ну, и статус карты для вип-залов ожидания всегда имел значение. Обслуживание в отделениях хорошее, но достаточно медленное. Возможно, это следствие процедур. Не знаю. Фишка банка — это получение через него возмещение TAX FREE от Global Blue, которое вообще никто и нигде в Украине кроме Правэкса не делал.
Но я не об этом. Банк просто-таки «задолбал» списанием каких-то казалось бы копеек, которые элементарно портят о нём лишний раз впечатление.
Сначала банк списал что-то около 6 или 8 евро за неактивный счёт. Ну, «болтались» после очередной поездки какие-то остатки. Это как раз был период пандемии, с поездками было туго, а точнее их вообще не было. Банк не преминул возможностью этим воспользоваться. Понятно, после этого снял всё под чистую с карт в банке от греха подальше. Сегодня вносил на карту доллары через кассу. Всегда это было без комиссии в Правэксе (я раньше всегда так делал перед поездками). Также это без комиссии в банках, в которых я так же обслуживаюсь (Сэнсбанк, Моно). И, о чудо, на карту зашло денег меньше. Начинаю разбираться, а они за внесение установили тариф 0,2% от внесённой суммы. Ну, честно слово, «мы зарабатывали как могли». Что ещё придумает банк? Вот просто страшно иметь лишний раз с ним дело, поскольку никогда не знаешь, какие ещё будут внесены изменения в тарифы. Я готов понять, когда есть комиссия за внесение от третьих лиц, за снятие в банкоматах, например. Но за внесение… И это плюс ко всему, что у меня вроде как самый дорогой пакет в этом банке. В общем, из-за комиссии в 50−100 грн., которые я заплатил за внесение 600 долларов, настолько поганое впечатление складывается, несмотря на все остальные плюсы от обслуживания в этом банке, что мне сложно даже понять мотивы, которые двигают банком. Неужели всё так плохо, что комиссионные доходы — это последний шанс?!
ARTEM BOSS 24 жовтня 2023, 17:52
Став клієнтом банку онлайн. Захотів купити валюту через онлайн валютообмін. Довелося їхати в відділення відкривати картку і замовляти фізичну на відділення.єдина валютна картка у них називається капучіно.сказали потрібно буде почекати.записатися в чергу щоб отримати валюту.приблизно неділя.може дві бо з валютою проблема.після того як отримав, картку приїхав в черговий раз в цей банк, для того щоб покласти в касі банку гроші на картку та конвертувати в доллар.коли поклав гроші сказали, а ви в курсі щоза зняття комісія 0.5 відсотка. Плюс валюту не віддаємо.віддають виявляється в гривні по трішки більшому курсі.кладу по 37.3 а забираю по 37.5.бо валюти немає.незрозуміло коли буде депозити валютні і то частинами віддають.черга така що незрозуміло коли взагалі можна буде їх зняти.тому віддають гривнею.так як до закриття банку залишалися хвилини.а гроші не встигли ще впасти на рахунок.опервція перенесена на наступний день. В сумі я отримаю просто свої кошти назад плюс 15 грн.(по моїм підрахункам) мінус три рази до них на проїзд.бо відділення одне в обласному центрі.не поруч з моїм помешканням.виходить я згаяв купу часу.нервів.і трохи грошей в мінусі.нікому не рекомендую цей банк.це просто жах.такого я ще не бачив.якби можна було б поставити мінус в рейтинзі то я б поставив. Навіть приват банк і ощад банк іто краще!!!
Весельчак У 19 жовтня 2023, 13:51
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 59
Очень хочется, чтобы этот отзыв пошёл на пользу банку и уровень обслуживания в нём изменился.
Я недавно стал клиентом банка, но уже успел пожалеть об этом. Так как уже долгое время являюсь ВИП-клиентом других банков, привык к высоким стандартам обслуживания. Возможно, поэтому мой отзыв и не вполне релевантен, но тот уровень общения с клиентом, с которым я столкнулся в отделении г. Днепр на ул. Шевченко, 59 оставляет не просто желать лучшего, он никуда не годен. Обслуживающий персонал общается так, как будто клиент отвлекает их от работы. Консультируют как-то поверхностно, неполно, совершенно без заинтересованности, футболят между собой. Сотрудники не отвечают на прямые вопросы, не помогают и не советуют. Ощущение такое, словно ты пришёл в какой-то советский банк, где никто никому не нужен. От банковских продуктов, которые меня заинтересовали на первом этапе знакомства с банком, меня попросту отговаривали! Вам могут пообещать перезвонить с ответом по интересующему вас вопросу и не сделать этого.
За стойкой никто не улыбается, хотя формат отделения как раз подразумевает обратное. Операции проводят не спеша, с видимой неохотой. Позволяют себе громко обсуждать что-то между собой, заглушая самого клиента. Не увидите вы здесь и привычного пожелания хорошего дня, как и других обычных для любого банка приветствий и прощаний с клиентом.
Какая-то грусть и тоска исходит от всего персонала. Тут нужно разбираться руководству. Или что-то с мотивацией, или с обучением, или нужно гнать всех метлой и набирать более молодых и способных сотрудников.
Елена Елена 31 серпня 2023, 11:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Верхній вал, 32
Дуже гарний і професійний банк.Співробітники банку професійні люди яки допомагають в будь яких питаннях. З мене незаконно вкрали кошти з картки. Банк і співробітники підключились і за місяць мені повернули кошти. Раджу для підприємцької діяльності
mkarpenko 21 серпня 2023, 14:42
опять нельзя расплатиться картой, опять технические работы, опять внезапно …
никто не предупредил, никто не знает когда закончиться…
Iya9 4 червня 2023, 22:06
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 21
Відповіді на всі питання отримала, гроші приходять миттєво та зручно робити платежі, консультант завжди допоможе, зняття готівки зручне
Дякую, що зателефонували та запросили мене стати вашим клієнтом
Надіюсь на подальше приємне користування рахунками та картками
Nadiia2401 8 травня 2023, 20:14
Хуже банка просто нет!
Я обслуживаюсь как ФОП уде больше двух лет, и сменить банк не могу из-за того, что компания имеет договор с ними.
Просто ужасное отношение к клиентам, клиентоориентированости — ноль, выводы вы будете ждать часами, обмен валюты так вообще! Если в праздники попали или в выходные дни — то ждите, пока все отдохнут 4−5 дней, а потом дадут вам ваших же денег!
Служба поддержки — одно название! Могут поддержать только морально!
Придумали какой-то плагин на правекс биз, который устанавливать нужно на какое-то корыто, потому что на ios не ставится это плагин, и только через отдел разработчиков связываться и просить по другому упакованый софт.
А если не дай бог вы потеряли карту или еще хуже забыли пароль от кабинета — то надо выполнить особые ритуалы, дань богам и жертвоприношение своих нервов, пота и времени, чтоб все вернуть, что уже проще деньги от клиентов по почте получать.
С нетерпением жду расставания с этим банком с очень сложными процессами и уникальными сотрудниками, которые постоянно ничего не знают и посылают из отдела в отдел.
Адріана Хрунік 12 квітня 2023, 15:42
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 15
Доброго дня. Залишу і я свій відгук про цей банк.
Відкрили ми з чоловіком рахунок у Правекс банку.називався він, фамілія,.
На відкриття рахунку пішло 4 дні.Чоловік мій є громадянином Італії і в звязку з некомпетентністю персоналу прийшлося їздити десять раз.
Користувалися ми рахунком тільки сплачуючи 300грн в міс.невідомо за які послуги.
І от в банку нам повідомили що знову потрібно ідентифікувати мого чоловіка.Ми надіслали всі документи і банк нам продовжив знімати абонт. плану.
На жаль в Україні почалася війна і ми з чоловіком вирішили що на разі цей рахунок нам не потрібно і вирішили закрити.Яким ж було наше здивування коли ми почули що рахунок заблоковано бо чоловіка не індифікували. Це був просто шок! Моєму чоловікові прийшлося особисто їхати і влаш товувати скандал в банку.Це аферизм був розрахований на людей за кордоном які можливо не могли під час війни приїхати і з них продовжували знімати кошти за обслуговування. В Італіі карткою цього банку не можна було розрахуватися! Ганьба такому банку і такому відношенню до клієнта ще й у воєнний час.
ramzanf 2 березня 2023, 10:03
Відділення за адресою: Київ, вул. Кловський узвіз, 9/2
Есть авто-кредит в в центральном отделении в Киеве. Во время начала войны из-за переезда в другое место с семьей и другими связанными расходами, три месяца не мог платить кредит. Отчем незамедлительно уведомил банк. С мая начал регулярно вносить все платежи. Связывался с сотрудниками Правекса, просил в связи с ситуацией продлить на три месяца кредит, чтобы я три платежа смог в конце срока оплатить. Отказались. Я еле-еле выплатил задолженность за два месяца и продолжал делать регулярные платежи. Осталась задолженность только ща 1 месяц. И тут мне приходит сообщение, что мой кредит передают коллекторам (((это просто марадерство и преступление, во-время войны так поступать с клиентами, которые пострадали от войны. Буду писать в их головной офис
OlehK 12 грудня 2022, 14:16
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 172
Сьогодні, 12.12.2022, при відвідуванні відділення в м. Запоріжжя виявилося, що воно зачинене (ні тривоги, ні проблем з електропостачанням на тот момент не було), при цьому ніякої інформації стосовно графіку роботи, або про те, чому воно зачинено, на вхідних дверях не було. Подзвонив на гарячу лінію і оператор сказав, що відділення працює пару раз на тиждень, графіку не має, дзвоніть на гарячу лінію та дізнавайтесь. Альтернативних шляхів закрити рахунок також немає, чекайте поки відділення запрацює, або їзджайте в інше місто. Я хочу закрити рахунок, щоб мені не було нараховано РКО, але банк штучно створює такі умови, коли це неможливо зробити. Такий сервіс (точніше його відсутність) дуже розчаровує та зовсім не личить банку, який декларує себе как європейський.
ZvbnDH123 10 листопада 2022, 16:22
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 120
Банк нікому не рекомендую. Обслуговування 0.
Не повага до клієнтів. Графік роботи також на сайті з 9 до 17, але о 16 вже закрито.
ObminValutLviv1 16 вересня 2022, 3:01
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 15
При знятті в Польщі 1550 злотих відбувся збій банкомату. Гроші не були видані, з карти списались, але відразу ж відбулось повернення. А от комісія згідно тарифів банку була успішно знята, приблизно 500грн. Після очікування, приблизно через тиждень вирівшив зв’язатись з кол-центром і отримав відповідь, що комісію банк не буде повертати, бо. не буде. Ніяких обгрунтувань, ніяких пояснень, що десь є таке прописано, просто відповідь: «Банк не буде повертати комісію». Ось так за не отриману послугу по знятті готівки, просто заплатив 500грн.
Kateryna17 22 серпня 2022, 10:55
Обслуговування на вищому рівні!
Співробітники Політехнічного відділення в м. Києві на чолі з керівником Запорожець Людмилою завжди допоможуть і підтримають у всіх питаннях, що виникають при роботі з платіжними картками, поточними рахунками та оформленням документів.
Завжди привітні, добрі, з гарним позитивним настроєм та усмішкою!
Дякуємо вам за підтримку і допомогу!
Aliona123 29 травня 2022, 1:55
Відділення за адресою: Харків, вул. Сумська, 17, 19
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста куда писать или звонить, чтобы подать жалобу на Правэкс банк? Ситуация такая, надо попасть в ячейку, звоним к ним на горячую линию и узнаем, когда будет работать банк, в стране война и график работы уже не тот, чтобы мы могли приехать. Они отвечают что ваша заявка принята, как будет определённое количество желающих клиентов, тогда мы вам сообщим. Но уже прошло не мало недель и тишина. Звоним и слышим один и тот же ответ. Уже нет сил и желания терпеть такое отношение.
ssts 19 травня 2022, 11:35
Без заказа выдали $3000. Заказал остаток. Через пару дней позвонили, что деньги уже на отделении, пришёл, получил остаток ещё $3400
Tymur 15 березня 2022, 17:22
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 48
Деньги со счета были украдены 14.03.22 с карты. По мнению банка я оформил подписку, на Bloomberg CFA (финансовые новости США) 28.02.22, я даже на сайт их не заходил!!! и английский мой посредственный!!!
Банк, вместо того, чтобы помочь и разобраться, очень усердно начал меня убеждать, что это я оформил подписку!!! Прошу их связаться с этой организацией- не хотят, прошу их проверить на кого оформлена подписка- не хотят. Такое ощущение что у них нет службы безопасности, общаюсь с какими то не компетентными девушками. Жаль не могу выложить переписку.предложили написать заявление, но не сказали куда.

Курс валют в Правекс Банк

Курс валют в Правекс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Правекс Банк 💰 / Відгуки про Правекс Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Правекс Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.