Крадіжка грошей через чат бот Ощадбанку

Solsvey71 19 червня 2024, 19:54
Був в мене депозит в цьому банку, хотів переоформити цось через мобільний додаток не склалося переоформити на новий строк депозит, звернувся чат бот телеграма, а телеграмі три чат боти Ощадбанку і я потрапив на шахраїв, все вказувало що це їхній чат бот але вийшло що це шахраї, вини вкрали черем застосунок Ощадбанку списали всі мої гроші до 0 копійок, подав заяву як сказали співробітники банку в поліцію, взяв витяг з досудового слідства приніс в банк, а сидить одна дама вся така і каже куди я цей витяг всуну і банк ці кошти не поверне бо я сам винний і якщо я хочу то плати 900гривнів і пиши заяву і я до цієї заяви прикріплю витяг, але не має смисла цим займатися, бо і ще 900гривнів і ці пробадуть, тепер про цей банк лайно користувалися моїми коштами дуже довго і ходьби щось запропунували як це краще зробити, не якого захисту майже немає від шахраїв, другі банки коли проходить трансакції на підтвердження пишуть в смс повідомленнях на яку суму приходе код підтвердження, а тут приходе тільки код і ні кому не передавайте і все, а яка сума списання догадайся сам, тепер сам буду обходити цей банк стороною і своїм знайомим казати

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 червня 2024, 20:13
А на оснований чего банк должен их вернуть?
19036256
19036256
19 червня 2024, 20:31
Solsvey71, нажаль я як клієнт (з 10-річним стажем) банку, скажу те саме, що Вам відповіли у банку-«Ви самі винні», банк поверне Вам кошти, якщо поліція спіймає шахраїв, а банку не потрібні ніяки до судові рішення, вони приймають вже доказові судові.І 900грн.з Вас вірно хотіли взяти, це плата за банківське розслідування, бо банки не займаються розслідуваннями шахрайства з вини клієнта.ЧАТ-бот Ощадбанку один єдиний, в який можна зайти з офіційного каналу oschadbank.ua/chat, не треба було заходити з телеграм-каналу, бо шахраї знаходять все нові схеми шахрайств.Краще Ви обходьте стороною шахраїв, а не Ощадбанк.Крадіжка у Вас була НЕ ЧЕРЕЗ чат-бот Ощадбанку, а через НЕ ПЕРЕВІРЕНИЙ Вами канал шахраїв.Коли я попала теж на шахраїв, був запит на -1)номер картки,2)номер телефону, а коли був запит на CVV код, то я зразу зрозуміла, що це шахраї, відмовила їм написати, так вони мене матом послали, Ви скажете, що це банк матюкає клієнтів?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Крадіжка грошей через чат бот Ощадбанку