шахрайство

OlhaO 18 жовтня 2023, 23:30
Вікрила картку для соціальних виплат у відділенні по вул. Генерала Азмазова (колишня Кутузова), 9. Ніякі платежі не здійснювала, гроші не знімала. Проте через 15 днів з’ясувалося, що гроші з картки списані, ще й у валюті. Але окрім мене та співробітника банку, картку ніхто не бачив і в руках не тримав. Досить дивною була реакція кол-центру: не захотіли передавати звернення до безпекового підрозділу банку. Порадили звернутися до поліції, що я і зроблю. Також цікаво, що органи соціального захисту наполягали на відкритті рахунку саме у цьому банку.

SergeyNina
SergeyNina
18 жовтня 2023, 23:39
Карты лежат стопками как лежали раньше билеты у водителя общественного транспорта, любой сотрудник может посмотреть данные карты
19036256
19036256
19 жовтня 2023, 12:17
OlhaO,Ваш коментар не схожий на правду.А що,тепер органи соціальної службі платять у валюті?Бо якщо картка гривнева,валюта на таку картку не зараховується.Якесь дивне шахрайство відбувається тільки з новими клієнтами,Я 9 років тримаю свої кошти в цьому банку і ні разу в мене ні копійки не зникло,а тут тільки відкрили рахунок і таке.І зразу винен робітник банку,а соціальна служба теж в темі?Якийсь шахрайский сговір проти нових клієнтів.Згадуйте де Ви могли засвітити свої данні по картці,або рахунку,бачу,що Ви пишете-ніде,а все ж сгадайте,бо без коду з СМС,який приходить тільки на Ваш телефон,не можливо зняти,чи перерахувати кошти.А реакція кол центру не дивна,а вірна,бо банки не займаються такими розслідуваннями,цим займається тільки поліція.