Неможливо замовити перевипуск картки.

Djus 5 серпня 2022, 18:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське Шосе, 21/6
У квітні 2022 року закінчився термін дії платіжної картки. Зателефонував до контакт-центру, щоб перевипустити. Заявки у мене не прийняли, сказали
що карти зараз не перевипускають, а термін дії продовжено до серпня. Минуло 3 місяці, знову зателефонував до кол-центру. Заявки знову не прийняли.
За словами оператора, я мав подати заявку протягом місяця після закінчення терміну дії картки. А тепер повинен йти у відділення банку розбиратися. На моє заперечення, що заявка подавалася вчасно, отримав відповідь: «Нічого не знаю, що і коли ви подавали». Ось таке ставлення до своїх постійних клієнтів. У мене зараз немає можливості кілька разів ходити в банк і вистоювати величезні черги, щоб замовити перевипуск карти, а потім ще раз щоб її отримати. Ощадбанк постійно створює проблеми на рівному місці.
8 серпня 2022, 15:45
Добрий день. Зараз вам і не потрібно йди в банк, т.я. ми ще раз продовжили всі картки до 31.12.2022. Стосовно ж перевипуску, оператор, за бажання клієнта, звісно, мав прийняти заявку на перевипуск, хоча інформативно і міг повідомим, що це зараз не обов`язково. Перепрошуємо.
Прослухаємо консультації та проведемо роботу.

6 серпня 2022, 0:20
Все верно, месяц после окончания срока действия через колл центр далее только через отделение. Там работы на минут пять если данные не нужно обновлять. Если карты есть в наличии в отделении, если нет опять продлят срок действия карты наверное
Djus
Djus
6 серпня 2022, 12:53
Могут продлить, но только это нигде не отображается. В Ошад24 показывает, что срок карты закончился, хотя карту продлевали. Потом при попытке снять деньги в банкомате карту изымут и ходи разбирайся. Уже было такое.
7 серпня 2022, 0:58
Лучше не продлять,лучше заменить если карта у вас старая с магнитной полосой без бесконтактной оплаты. Проблема сейчас это нет заготовок для карт во всех отделениях и они продляют срок действия.
7 серпня 2022, 1:01
Деньги лучше с такой карты снимать через кассу и оплата в некоторых магазинах может не пройти

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Неможливо замовити перевипуск картки.