Банк відмовляється віддавати кошти

fibona44i 15 лютого 2022, 15:30
Відділення за адресою: Львів, пр-т Свободи, 24
Банк відмовляється віддавати валютні кошти, які знаходять на картковому рахунку мотивуючи це тим шо їм не завозять долари.
Другий день намагаюся зняти гроші, замовляв у двох відділеннях. Сказали дзвонити їм кожен день поки не завезуть гроші, а конкретно коли це буде невідомо.
Хороший підхід в банку — «Радо візьмем ваші гроші, але віддавати не збираємось, робіть що хочете»
15 лютого 2022, 17:13
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Видати готівку можливо в сумі, що наявна в касі. Рекомендуємо тримати зв'язок із працівниками, вони зорієнтують, коли зняття валюти стане можливим.

Сумою на картковому рахунку ви можете користуватися. За необхідності, її можна переказати без комісії на інший рахунок (наприклад, гривневий) або здійснити оплату.

fibona44i
fibona44i
15 лютого 2022, 22:20
Мені не треба переказувати кошти на інший рахунок, я хочу зняти кошти які належать мені, якшо ви не здатні віддати кошти, то навіщо ви берете їх в населення?
чудова бізнес-модель у банку — ми візьмем у вас кошти, але віддавати вам їх не будемо.
так можна роками чекати поки зняття валюти стане можливим.
23 лютого 2022, 17:11
Тебе дали совет, делаешь обмен валюты между счетами, с долларового на гривневый и снимаешь наличку в гривне. Шанс гораздо больше снять всю сумму в гривне, чем в долларах.
23 лютого 2022, 17:14
Если такой вариант не устраивает, то жди пока завезут доллары в отделение. Можно подежурить возле, дополнительная охрана никогда лишней не будет.

Хатико ждал и тут можно подождать.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банк відмовляється віддавати кошти