відмова Ощадбанку закрити кредитну картку якою взагалі не користувався

11qq 10 лютого 2022, 14:57
09.02.2022р. я вдруге звернувся у відділення Ощадбанку № 10026/0540 місто Київ. вул. В.Липківського 39 з проханням закрити мої зарплатний та кредитний рахунки. При оформлені зарплатної картки у серпні 2020р. мені нав’язали кредитну картку, запевняли що за неї нічого платити не треба і вона надається у комплексному пакеті послуг разом з зарплатною карткою.
Я бажаю закрити усі свої рахунки в Ощадбанку, у т.ч. кредитну картку.
У відділені № 10026/0540 мені відмовили. Менеджер Заяць С. О. відповіла що я повинен щось купувати мінімум на 300грн., а інакше не закроють взагалі пояснюючи, що це умови Ощадбанку. Старший менеджер відділення Ощадбанку щось шептала менеджеру на вухо, але назвати свою фамілію відмовилась. Заяву на закриття кредитної картки також не оформили.
Я телефонував на горячу лінію Ощадбанку 0800210800 і там мені відповіли, що у відділені повинні закрити рахунок без додаткових вимог. Я це повідомив менеджеру Ощадбанку, але на це вона відповіла «нехай самі з горячої лінії і закривають рахунок». На горячій лінії повідомили, що не мають звязку з відділенями та нічим не можуть порадити… Я декілька раз телефонував на горячу лінію та залишав скарги, але реакції Ощадбанку немає.
Мене змушують користуватись послугами банку, потім повертати кошти на картку сплачуючи комісійні витраті. Я принципово не бажаю користуватись послугами Ощадбанку та не користувався взагалі цією карткою.
Прошу прийняти заходи, так як це непоодинокі випадки та повідомити мені результати.
10 лютого 2022, 17:34
Доброго дня! Детально перевіримо ситуацію та зв'яжемось з вами найближчим часом.

StarFighter27
StarFighter27
10 лютого 2022, 21:10
Данная ситуация описанная Вами незаконна. Срочно обратитесь к управляющему области

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / відмова Ощадбанку закрити кредитну картку якою взагалі не користувався