НАЙЖАХЛИВІШИЙ БАНК

Apolyaev 9 грудня 2021, 15:15
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське Шосе, 21/6
Батько інвалід 1-й групи.
Закінчився термін карки для виплат пенсії, картку отримувала його дружина за довіренністю.

Оримання пенсійної картки: Спроба № 1
«Якимось чином» на банк був підключений кредитний ліміт, який не дозжволяє перевипустити картку за діючою довіренністю (бо не прописано в умовах довіренності «користування кредитними коштами»)
Довіренна особа простояла годину в черзі, отримала відмову.

Ок, їдемо далі…

Отримання пенсійної картки: Спроба № 2
Плачу кошти приватномо нотаріусу у розмірі 1500 грн з виїздом додому.
ДЛЯ ТОГО ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРІБНО ЗАПЛАТИТИ ПРИВАТНОМО НОТАРІУСУ!!! МАРАЗМ?!
Нагадую, батько інвалід 1-ї групи, самостійно до відділення не прийде, навіть на візку чи з моєю допомогою.

Йду до відділення банку з довіренністю, своїм паспортом та копією ІПН
все би добре, але…

Працівник банку каже, що моя довіренність «неправильна» бо в ній не прописаний мій ІПН та коли виданий мій паспорт.
Працівник банку повідомляє, що я повинен пред’явити свій оригінал ІПН, а не копію (щоб відсканувати, додати в базу підтянути довіренність)

Кажу, можу додаток «ДІЯ» відкрити, тут все є! Але нікому не цікаво, треба папірець.
Тобто ОЩАДБАНК не може мене ідентифікувати?!

Кажуть бери оригінал ІПН, переробляй довіренність…

Яка інформаційна трансформація?! Яка на*рін ДІЯ чи електронний документообіг???
Такому банку не місце у 2022 році!!!
9 грудня 2021, 17:31
Доброго дня! Довірена особа у відділенні банку має надати оригінали свого паспорту та ІПН — це обов'язкова умова ідентифікації.

Стосовно «Дії», на даний момент верифікація клієнтів за допомогою додатку здійснюється лише за певними групами операцій. Ми працюємо над доопрацюванням програмних комплексів, аби проведення всіх операцій, що передбачають ідентифікацію клієнта, були можливими з використанням додатку «Дія». Перепрошуємо за можливі незручності.

StarFighter27
StarFighter27
9 грудня 2021, 20:22

Оримання пенсійної картки: Спроба № 1

Кредитный лимит устанавливается только по желанию клиента или предлагается добровольно, но в Ощаде это не работает, так как марамойки-начальницы бесятся из-за того, что планы не выполняются по кредитам.

Отримання пенсійної картки: Спроба № 2

Документы, удостоверящие Ваши личность должны быть при Вас, когда Вы получаете карту на руки

Apolyaev
Apolyaev