Карта киянина

svetasur 11 липня 2021, 13:51
В 2013 перехворіла інсультом, після цього ще мала декілька рецидивів захворювання, постійно знаходжусь вдома, на вулицю не виходжу. Отримую пенсію через Укрпошту (приносить листоноша). Цього року отримала матеріальну допомогу на карту киянина Ощадбанку. Мій син для перевірки надходження коштів на карту скористувався банкоматом. За перевірку балансу на власному рахунку Ощадбанк списав 1 гривню! Тепер неможливо зняти з карти повністю кошти. Це просто знущання над не захищеними верствами населення з боку Ощадбанку! Напевне немає жодного банку, який за перевірку балансу знімав кошти да ще з матеріальної допомоги! Це просто жах! Тим паче, що картою киянина зовсім не користуюсь так, як постійно знаходжусь вдома!
12 липня 2021, 12:09
Доброго дня! Усі рахунки в банку обслуговуються відповідно до діючих тарифів: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Перевірка балансу тарифікується наступним чином:

— через чат-бот або Ощад 24/7 — без комісії;
— у касі/банкоматі/терміналі Ощадбанку — перший запит на добу не тарифікується, кожен наступний — 3 грн.;
— у банкоматі іншого банку — 5 грн.

В даному випадку, для того щоб округлими суму на рахунку на зняти кошти, ви можете поповнити ваш рахунок. Це можна зробити переказавши кошти за номером картки або рахунку.

11 липня 2021, 14:56
===Це просто жах!

Жах то что люди не читают договоров, а потом удивляются если что-то пошло не так как они предполагали.

===Напевне немає жодного банку, який за перевірку балансу знімав кошти да ще з матеріальної допомоги!

Их полно.

===Це просто знущання над не захищеними верствами населення з боку Ощадбанку!

Вообще-то это прописано в тарифах карты, если уж тебе сложно было прочитать договор, то сын вполне мог это сделать. Тогда бы не было повода для отзыва.

===Тепер неможливо зняти з карти повністю кошти.

Почему ж невоможно то? Есть куча способов это сделать. Кроме того этой картой можно платить в магазинах и израсходовать всё до последней копейки.
OkeyDoki
OkeyDoki
11 липня 2021, 15:37
===Тепер неможливо зняти з карти повністю кошти.

Пополни через терминал. И сними деньги.
19036256
19036256
12 липня 2021, 10:35
А когда ввели оплату за проверку баланса? Я с 2014 года проверяю ОДИН РАЗ в день баланс БЕСПЛАТНО, в любом банкомате, лично я проверяю в банкомате Пивденный или Приват банк, и всегда было без комиссии.
12 липня 2021, 11:12
C 2014 много времени прошло и уже немало банков, которые раньше давали смотреть баланс бесплатно — теперь берут за это деньги. Тем более тут совершенно новый продукт которого не было в 2014-м. К тому же сама автор пишет что получила карту год назад — надо ж было ознакомится с тарифами, если не ей так сыну.