Звернення у відділенні іншої області - це звернення до іншого банку.

Furlikov 1 червня 2021, 12:16
Відділення за адресою: Київ, пл. Спортивна, 1-А
Оформив декілька років тому пенсійну карту в київському відділенні Ощадбанку. Користувався, перевипускав її по закінченню термінів дії — все було нормально.
Зараз, в зв’язку із тривалим від'їздом до Львівської області постала необхідність перевипуску цієї карти (закінчився термін дії) без зміни рахунку, оскільки на нього зав’язані соціальні виплати.
І що з’ясовується? За інформацією консультантів «гарячої лінії» для переоформлення треба їхати до тієї області, де була випущена карта.
Більше того, менеджер заявив, що якщо ви тривало їдете до іншого регіону, то слід закрити рахунки в одній області і після приїзду відкрити рахунки у іншому територіальному управлінні. А що при поверненні — знов відкривати-закривати? А пенсію теж переоформлювати? Але ж закон цього не вимагає!
В Ощадбанку в областях не тільки бази даних клієнтів різні, навіть МФО відрізняються. Тобто юридично — це практично зовсім різні фінансові установи!
Жах! Треба тікати.
Категорично не рекомендую відкривати рахунки у цьому банку клієнтам, які можуть знаходитись тривалий час у різних регіонах України (робота, навчання, служба тощо).
1 червня 2021, 15:16
Доброго дня! Оформити перевипуск картки можна в будь-якому відділенні банку або в телефонному режимі. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення дату та орієнтовний час дзівнка. Якість наданої консультації обов'язково перевіримо.

На даний момент деякі із сервісів дійсно можливо здійснити виключно у відділенні банку, де було відкрито рахунок. Це пов'язано з тим, що так історично склалась побудова банку. Продовжуємо роботу для того, аби виправити цей момент.

З повагою, команда Ощадбанку.

Furlikov
Furlikov
5 липня 2021, 13:20
Карта прийшла в потрібне мені відділення. Забрав. Навіть не помітив, чи платна ця послуга, чи ні. Раніше ганяли до каси оплатити рахунок, тепер, якщо навіть і списали з рахунку, то автоматично. Це зручно.
Дякую команді підтримки Ощадбанку за швидку реакцію і вирішення прблемного питання.
Успіхів вам.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Звернення у відділенні іншої області - це звернення до іншого банку.