Відмінне обслуговування клієнтів та висококваліфікований персонал

OlehPanasiuk 5 березня 2021, 0:55
Оформлювали у данному віділенні Ощадбанку «Картки Киянина» для бабусі з дідусем, зайняло це часу небагато, менеджер, що нас обслуговувала, Діана Бубнівська швидко та зрозуміла пояснила переваги володінням карток киянина. Дідусь ліквідатор Аварії на ЧАЕС, а бабуся герой соціалістичної праці, завдяки сприянню головного економіста Наталії та керівника Юлії, нас прийняли без черги, менеджер Діана з розумінням віднеслася до дідуся, що має дефекти мовлення через хворобу та все чітко, не поспішаючи пояснювала про оформлення карток. Касир Катерина, також, швидко та без черги оформила всі необхідно операції, що необхідні були для оформлення карток киянина. Хочеться подякувати співробітникам даного віділення ощадбанку за високий професіоналізм та доброзичливе відношення до клієнтів.
5 березня 2021, 9:16
Доброго дня! Раді, що ви залишились задоволені якістю обслуговування. Дякуємо за ваш відгук.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відмінне обслуговування клієнтів та висококваліфікований персонал