Платне розблокування карти

lilichkakkkkk 23 січня 2021, 0:30
Сьогодні 22.01.21 р, не знайшовши вдома свою пенсійну карту, я в 20:40 я заблокувала її в автоматичному режимі, подзвонивши за номером гарячої лінії.Перевипуск карти не замовляла. Консультант повідомила, що блокування можна зняти відразу, як знайдеться карта.І я все-таки її знайшла! І буквально через хвилин 20, уже інший консультант повідомила мені, що за розблокування карти в мене спишеться з рахунку -30 грн. На моє запитання:«За що, де про це сказано відразу при блокуванні, чому інший консультант нічого не повідомила?", даний консультант запнулася і попросила зачекати, пропавши на хв.5 взагалі.І нарешті!!! повідомила, що послуга розблокування платна.
Керівництво ощадбанку!!! Ви вважаєте — це нормально?! Перерила весь інтернет і Ваш сайт, жодної інформації про 30 грн за розблокування. Розберіться по факту.І розблокуйте мені карту безкоштовно. Відповідь надати письмово на мою електронну адресу. Карта Вручинська Лілія Володимирівна
25 січня 2021, 10:44
Доброго дня! Комісію за розблокування картки передбачено тарифами. Ознайомитися рекомендуємо за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

19036256
19036256
23 січня 2021, 3:32
Lilichkakkkkk
Читаемо «Загальні тарифи» Розділ V 5.1 Заблокування картки -не таріфікується, 5.2.Розблокування картки, заблокованої за вимогою клієнта (окрім блокування в системі WEB-/Mobile-банкінг) коштує 30грн. Консультант запнувся, бо скільки можна вже казати-ЧИТАЙТЕ ТАРИФИ. Де Ви і що перерили, тарифи теж читали? https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe «».Перерила весь інтернет і Ваш сайт, жодної інформації про 30 грн за розблокування. "«Якраз таки сайт офіційної сторінки Ощадбанка про це сповіщає, тільки ці тарифи треба скачати і прочитати.