Не отримав пенсію відділення м. Київ, вул. Бальзака Оноре, 66

kovaloleksiy 22 вересня 2020, 13:27
Відділення за адресою: Київ, вул. Бальзака Оноре, 66
19.09.2020р. я мав отримати пенсію, але кошти на картку не були зараховані. Пенсійний фонд кошти на Ощадбанк перерахував вчасно. 22.09.2020р. з'ясувалось що Ощадбанк не змінив та не надав до Пенсійного фонду розрахунковий рахунок європейського формату (UA), звернувшись до відділення Ощадбанку мене відправили до Пенсійного фонду, а в телефонному режимі в Ощадбанку розмовляти і з'ясовувати причину щодо не зарахованих коштів на картку ніхто не захотів, і я по вині банку залишився без пенсійного забезпечення.
22 вересня 2020, 14:07
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію, що склалася обов'язково перевіримо та надамо зворотний зв'язок.

19036256
19036256
23 вересня 2020, 9:26
А как Вы раньше,например месяц назад,получали пенсию??????Вопрос почему возник?Потому,что счета в европейском стандарте Ощадбанк изменил ещё с января 2020года.В личном кабинете Ощад24 у всех клиентов личные счета банк давно изменил.Пол года назад это точно,все организации работают со счетами в формате IBAN.Как в прошлом месяце Вы получали пенсию?Может проблема не в этом?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не отримав пенсію відділення м. Київ, вул. Бальзака Оноре, 66