Найгірший банк

GomanYuriy 21 вересня 2020, 13:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Мельникова, 2/10-А
Необхідно було купити пам'ятну монету. Знайшов на сайті ощадбанку. Зателефонував. Підказали відділення де є на тепер ця монета Іллєнка, 2/10. Під'їхав на відділення. Прочекав у черзі щоб попасти у відділення. Пропускали всіх без черг окрім мене. Врешті потрапив. А почалося найцікавіше. Розрахуватися карткою я не можу, бо картка іншого банку. Відправили у банкомат, який видає лише по 200 гр… але видав 600 гр. І сказав що помилка. В результаті потрачено купу часу нервів і не отримав монету.
21 вересня 2020, 15:25
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію та дозвольте розібратися в ній. Як будемо мати відповідь, з Вами зв'яжеться співробітник банку. Стосовно черги, скоріше за все, клієнти заздалегідь назначали дату та час візиту до банку, подібна услуга існує на сайті нашого банку.

GomanYuriy
GomanYuriy
21 вересня 2020, 15:45
Проблема не в черзі, хоча вони присутні лише в Ощадбанку. Проблема у тому що я не зміг у банку розрахуватися карткою за продукт. Фактично Ощадбанк торговець на базарі, де лише готівкою
19036256
19036256
22 вересня 2020, 15:52
А где в другом банке можно рассчитаться картой другого банка???? Приходя в Приват, первый вопрос кассира, звучит так-Вы клиент НАШЕГО банка? Вы перепутали интернет магазин с банком.Почему не приобрели монеты в своём банке рассчитавшись своей картой? Фактически Вы сами нашли свои проблемы.Если мне стукнет в голову придти в Приват оплатить коммунальные со своей Ощадовской картой, то просьба кассира будет такой же, получить наличку, даже в банкомате Приват банка(там без комиссии, так, как с карт Ощада снятие наличных без комиссий в банках Украины)а потом только она примет коммуналку деньгами из банкомата.Если не знали, то запомните-нет оплаты в кассах банка, картами других банков, только снятие наличных через банкомат.
OkeyDoki
OkeyDoki
21 вересня 2020, 19:10
Фактически это означает что прийдя с картой ощада в кассу мне приват скажет тоже самое. По поводу снятие денег с банкоматов привата, тоже самое за раз я могу снять 1000 только и 3000 максимум за все. Так что смотрите с двух сторон и еще один момент если вас долго не пускают за монеткой, подумайте нужна ли монетка вам вообще.