Обслуговування

YourClient123 6 серпня 2020, 10:20
Відділення за адресою: Львів, пр-т Свободи, 24
Прийшов на днях в це відділення поповнити валютну карту через касу. То мало того, що чекав півгодини, бо працівники без черги спершу «своїх» пускали всередину, а оскільки карантин, то більше аніж двом людям заходити не можна. Так ще й на касі працівниця сказала, що одні $100 не прийме, бо на ній є «плями», аргументуючи це тим, що вона такої купюри людям не зможе дати. Я звичайно все розумію, але коли державний банк не може прийняти іноземну валюту, яка ані трохи не пошарпана, ані порвана, то це вже в голову не вкладається. Мусив йти в обмін валют і міняти на іншу.
6 серпня 2020, 14:35
Доброго дня! Перепрошуємо за можливі незручності. Перед прийомом валюти касир зобов'язан проаналізувати купюру. Якщо купюра має ознаки зношеності, її відправляють на експертизу. Дана процедура може зайняти близько шести місяців. Тому касир запропонувала Вам зробити обмін в іншому місці, без очікування.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 серпня 2020, 15:00
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 07.08.2020).