Комісія ощад банку

Valia89 30 травня 2020, 16:40
Відділення за адресою: Київ, вул. Хорива, 27-А
Що робити у випадку коли по зарплатній картці якою не користуюся (з даної організації звільнився)стягується комісія? Ваші співробітники не можуть надати номер пункту договору з гідного якого стягується комісія, пів години тримають на утриманні і ніякої відповіді не надали!!! Як припинити стягування комісії якщо немає можливості звернутися в банк де відкривався рахунок? Знаходжусь в іншій області і тому не маю змоги закрити рахунок в певному відділені. Надайте роз’яснення?
1 червня 2020, 14:50
Доброго дня! Згідно тарифів банку, з якими ви можете ознайомитись як у відділенні банку та на нашому сайті, передбачена комісія за обслуговування неактивного карткового рахунку. Ви маєте можливість звернутись до відділення банку та написати заяву про закриття вашого рахунку. https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

30 травня 2020, 18:01
«Що робити у випадку коли по зарплатній картці якою не користуюся (з даної організації звільнився)стягується комісія?»

После увольнения принятозакрывать зарплатные счета и карты, если не планируете ими пользоваться…

«Ваші співробітники не можуть надати номер пункту договору з гідного якого стягується комісія»

Комиссия начисляется согласно тарифов банка, а конкретно — абонплата за обслуживания неактивного счёта,
обычно начисляется если по счету не было движения клиентских средств более шести месяцев.

«Як припинити стягування комісії якщо немає можливості звернутися в банк де відкривався рахунок?»

Оплачивайте один раз в месяц какой-то копеечный платёж,
например, пополняйте мобильную связь на 10 гривен один раз в месяц.