Поставив б оцінку -5 але нажаль так не можливо

Punisher11 8 квітня 2020, 19:48
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Подільська, 93/1
Доброго дня звертаюсь з таким питанням в мене відкритий кредит в вашому банку ви мені як військову службовцю нарахували відсотки за кредит але згідно статті 14 пункту 15 не мали б нараховувати хоча я і подавав форму 5 (що на даний момент я дійсно військовослужбовець) мені 06.04.2020 прийшла зарплата я намагався вивести гроші з картки але нічого не зміг зробити бо на ній стоїть ліміт намагався додзвонитися до кол центру але прослухавши більше 2 годин тупорилу мелодію (яка мене ще більше роздраконила) відповіді я так і не дочекався після цього я звернувся до відділення банку пояснив їм ситуацію залишив номер свого телефону вони сказали що передзвонять після обіду на наступний день я їм сам зателефонував бо аони напевне про мене забули вони сказали мені прийти і написати заяву на те щоб розбити заборгованість на оплати частинами я не дуже сильно обізнаний в законах України тому написав (і згідно їхнього зразка сам підтвердив що я негідник) вони сказали що потрібно оплатити 5% від суми заборгованості там виходило близько 3400 грн. Я щоб потім не було такого що пару гривень не докинув кинув їм 3 платіжки 2 по 100 грн. І одну 3500 грн. Вони сказали що потрібно платити кожен місяць по 3000 грн. До 20 числа кожного місяця і що напротязі декількох днів картку розблокують я пішов з банку на роботу йти мені приблизно хвилин 10-15 але я ще не встиг дійти як прийшла смс з банку я думаю ого ось це рівень оперативно вже розблокували але відкривши смс в мене була мрія розвалити кабіну кожному працівнику з того відділення а в смс писало що в мене списання 11903 грн. Я зателефонував до банку вони мені порекомендували подзвонити на гарячу лінію зателефонуваши на гарячу лінію я нарешті додзвонився і вони мені сказали звернутись до банку я знову прийшов в банк і мені там сказали що цю зарплату я вже не побачу і знов порекомендували звернутись на гарячу лінію.Отже повернемось до питання на підставі чого ви заблокували всі кошти на карті без суду та виконавчого рішення і чи можете ви надати мені письмову відповідь щоб я показав це юристові за що мені тепер оплатити комунальні і що їсти якщо ви лишили мене всіх засобів на існування тим більше що згідно законів України військовим заборонено працювати на інших роботах мати свій бізнес і тд. і те питання яке мене цікавить в цій ситуації найбільше кому з вас розвалити кабіну щоб вирішити питання які вище мною сказані надіюсь ви мені надасте відповідь.
10 квітня 2020, 12:13
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

StarFighter27
StarFighter27
9 квітня 2020, 14:09
Никто ничего давать вам не будет. Эти действия происходят по указу Пышного. А Вы не сюда пишите. Пишите лично на страницу Пышного или страницу Ощадбанка и побольше. Может наконец снизойдет и почешется

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Поставив б оцінку -5 але нажаль так не можливо