Продовжили річний депозит на 4 дні

lianna0803 20 грудня 2019, 16:50
Обслуговуюсь в Іллінецькому відділенні Ощадбанку. 30.12.2018 відкрила на 12 міс депозит, дата повернення значилась 30.12.2019. Сьогодні в додатку Ощад24/7 виявила, що мій депозит мені повернуть на чотири дні пізніше 03.01.2020!!! Без жодних повідомлень, попереджень і т.д. Додзвонитися не можу, на зворотній зв'язок не реагують. Як це так??? Як достроково забрати — ні, Закон і т.д., а як продовжили самовільно на 4 дні то що??? Я як відкривала — розраховувала на щось, правильно? Розраховувала на гроші перед Новим роком і днем народження чоловіка 2 числа, на відпочинок. Жахливий банк, жахливий сервіс, абсолютно некомпетентні працівники і безвідповідальне халатне керівництво!!! Буду подавати до суду, бо дістали вже
20 грудня 2019, 17:25
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

stadtisch
stadtisch
20 грудня 2019, 19:25
30.12  банки в Украине с физ.лицами не работают.Первый полноценный рабочий день 03.01.Никто ничего вам не продлевал.
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
21 грудня 2019, 13:09
Вообще-то 30 декабря был выходной день, и банки в такие дни не работают. Естественно фактическую дату открытия депозита перенесли на ближайший рабочий день.