Кредити выйськовослужбовцям !!!

Дуже дивний УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ БАНК видає військовослужбовцям кредити з відсотковою ставкою 0,01 % річних проте щомісячна комісія 3,5 % річних тобто від 50000 грн. військовослужбовець за те що користується кредитом, платить щомісячну комісію 1700 грн. хоча згідно ст. 14 п.15 ЗУ « Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» з початку і до закінчення особливого періоду з моменту призову під час мобілізації та до закінчення мобілізації та особливого періоду відсотки за користування кредитом не нараховуються. Крім того лист НБУ 08.05.2014 № 18-112/22289 «Щодо вжиття заходів із захисту фінансових інтересів військовослужбовців». Но відділення Ощадбанку у м. Золочів (Львівська обл.) це не стосується, можливо там працівники з іншої планети?
19 серпня 2019, 11:58
Доброго дня!
Банк дотримується вимог законодавства та положень НБУ.
Відсотки по кредиту та комісія за користування — різні речі.

18 серпня 2019, 15:08
Вулиця Івана Мазепи 2-а
18 серпня 2019, 22:36
Они тут не причем. Все время новые сотрудники и ни кто ни чего не знает. Напишите заявление чтоб вам пересчитать.
18 серпня 2019, 22:36
Пышному привет. Он точно не фига не понимает кроме денег.
19 серпня 2019, 4:10
Так я приходив щоб написати заяву навів навіть приклад, що Приватбанк перепаховує кредити військовим та повертає відсотки за користування, але працівниці банку запевняли мене що кращого кредиту як в мене є не має і бути не може. Хай керівництво можливо проведе додаткові заняття, щодо вивчення Законів України, щоби працювати в Україні, а не зрозуміло на кого.
19 серпня 2019, 9:24
Приват банк технологический там сотрудник нажмет две кнопки вам и пересчитают а ощад все в ручную и скорью. Одним словом кто у руля такой и результат. Главное что Пышный гордится что он поменял сотрудников. Так в этом банке постоянный конвеер новых сотрудников.
19 серпня 2019, 12:56
Так дотримуєтесь  вимог чинного законодавства так питання: що це за щомісячна комісія 3 , 5 % за користування кредитом ? (можливо на каву чи чай, від 50 000 грн. це приблизно 1700 грн. так собі щомісячна комісія) Непоганий бонус для військовослужбовців. Зніміть оранжеві окуляри.......