Скарга

Plahotnyuk2019 12 травня 2019, 6:48
11 травня відвідувала ощадбанк в м.Хмільник за адресою проспект Свободи 11. Зіштовхнулася з жахливим відношенням стосовно клієнтів. При вході написано, що банк працює БЕЗ ПЕРЕРВИ, прийшла було майже 13:00 запитала чи можна здійснити переказ коштів, на, що отримала відповідь м'яко кажучи у некоректній формі, що у неї обід і нічого вона робити не буде. Я попросила ще раз так, як переказ був дуже важливим і на руках у мене була 3 місячна дитина, я немала змоги чекати годину. Кажу будь ласка зробіть мені цю операцію бо я з маленькою дитиною на, що вона мені сказала: «Треба знати коли приходити з малими дітьми, в мене обід».Якщо у банку справді є обід чому про це не вказано в графіку роботи? Так і не зробивши переказ я з дитиною покинула приміщення банку з зіпсованим настроєм і неприємними враженнями про персонал банку.
13 травня 2019, 10:26
Приносим извинения за предоставленные неудобства.
Действительно, обеденного перерыва в отделениях нет, сотрудники покидают рабочие места в случаи замены другим.
Проанализируем ситуацию в отделении.

12 травня 2019, 8:50
Как же раздражают такие, работник- не робот. Она как и Вы кушает, спит, ходит, извините, в туалет. Девушка не виновата, что она одна и подменить ее некому, вот и решила выбежать , ”пока есть время”.
12 травня 2019, 17:27
Зачем мадам потащила ребенка в банк?

Она решила, что банковские служащие должны есть дома?
А на работе голодать.
Через полгода такого режима+общение с неадекватными «яжематерями» и пенсами гарантированно будет язва.
Которая должна рассматриваться как проф.заболевание.
12 травня 2019, 20:19
Если сотруднику приходится работать вот так, то очевидно, что банк заставляет работать сотрудников нарушая КЗОТ.

По хорошему должно быть 2 смены, чтобы обеспечить безперерывную работу.
12 травня 2019, 20:23
Теперь нарушает КЗоТ) Вы тот КЗотТ хоть открывали?

А то выйдет такое же позорище, как с пенсионными карточками)
odessit255
odessit255
12 травня 2019, 18:18
Я, может, кого-то удивлю, но Ощадбанк уже давно работает без перерыва. Как я уже писал, если сотрудник отказывает в проведении операции, нужно достать смартфон, включить режим аудиозаписи, громко и четко произнести дату, время, адрес, обычно уже на этом этапе обеденный перерыв внезапно оканчивается.
13 травня 2019, 13:40
Ответ банка убил!а если нет сотрудника, чтобы заменить?(к примеру, один кассир на отделении, что частая практика для ощада). кассиру умереть в кассовом узле?вы серьезно?
13 травня 2019, 13:59
Да это село, а не банк. Заявили одно - а на самом деле другое.
13 травня 2019, 23:36
Мало желающих за их з/п лицезреть толпы неадекватных пенсов.
Работников банка регулярно становится жалко.
Olgapulup
Olgapulup
7 червня 2019, 21:55
Та що Ви кажете. Значить, пенсіонери і мами з дітьми у нас, виходить, «неадекватні», бо прийшли в банк згідно вказаного графіку, а працівники, які хамлять, просто безневинні жертви. Відкрию Вам таємницю, усі - і працівники банку, і водії маршруток, і оператори колл-центрів - влаштовуються на свої посади ДОБРОВІЛЬНО, і особливості свого робочого графіку, зміни, перерви і т.д. вони повинні обговорювати зі своїм начальством, а не зганяти злобу на клієнті, який не винен, що офіційно вказано одне, а на ділі зовсім інше...

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку