отримання субсидій

Oleg07 24 квітня 2019, 16:57
Відділення за адресою: Львів, пр-т Свободи, 24
Доброго дня. Згідно нового закону про монетизацію змушений був звернутись у ваш банк, для отримання субсидії. Як виявилось, приємного у візиті мало. Подавав документи на субсидію з паспортом взірця 94 року, а отримувати до вас звернувся уже з ID картою. У видачі відмовли, так, як дані паспорту не співпадають(номер та серія паспорту). Аргументували тим, що субсидія може бути на мого однофамільця. Сказали звертатись знову туди, де подавав документи на отримання субсидії. Що в державних структурах, що в державному банку, одна некомпетентність. Яке відношення серія та номер паспорта має до субсидії? Невже не достатньо паспорту який є дійсний на момент отримання коштів для ідентифікації.
До слова, мені б цікаво було подивитись на мого однафамільця, який має такий же ІПН, як у мене. Поясніть будь ласка вашим співробітникам що таке ідентифікаційний номер платника податків.
Аж цікаво стало, що роблять власники рахунку у вас, у випадку заміни паспорту, і в які органи потрібно звертатись.
25 квітня 2019, 9:50
Дброго дня!
Згідно законодавства, документом, який засвідчує особу є паспорт.
Процедура виплати монетизації: управління соц захисту надає в банк реєстр, де вказано серію та номер паспорті. Згідно цих даних відбувається виплата.
Не актуальна інформація в УПСЗН не є проблемою банку. Рекомендуємо актуалізувати ваші дані в установах, які приймають участь у виплаті субсидії.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку