Oleksii Ch 5 листопада 2022, 17:04
Дуже потішило, що монобанк під час війни продовжує ефективно допомагати своїм клієнтам забирати гроші у горе бізнесменів, які набрали авансів, а товари або послуги не надають просто тому що не хочуть.
Разом на нас с дружиною вже після 24 лютого поточного року виграно 3\3 діспутів: МАУ, онлайн-білетна каса, реабілітаційний центр. Представники банку діють професійно, тримають в курсі справи.
Маю досвід аналогічного процесу в двох інших банках, доводилося мало що не диктувати менеджерам листи та відповіді до платіжної системи.
monobankua 5 листопада 2022, 17:31
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)
Mtnik55 5 листопада 2022, 11:32
04.08.2022 року відкрив 3-х місячний депозит у валюті в МоноБанку. 05.11.2022 року закінчився термін дії депозиту, в тож МоноБанк запропоував перевести кошти на валютну карту або зняти гроші у валюті без комісії. Я планував зняти готівку, згідно договором це можливо зробити без комісії у відділені Universal Bank та А-Банк. Але коли вибрав «Готівкою без комісії в касах партнерів» то у списку був тільки Universal Bank, якого в моєму місті навіть немає. Я поспішив та вивів гроші з депозиту на валютну карту. Тоді я написав у тех підтримку Абанку чи можливо забронювати кошти для видачі з валютної карти Моно, на що мені відповіли «такої можливості немає». Тоді я написав у підтримку моно, щодо мого депозиту та валютної карти. Відповідь менеджера «На жаль у вашому місті А-банк не видає кошти». І сказали потрібно було після закінчення депозиту написати їм. Чому не можно зробити нормальний додаток, щоб за кожним разом не писати в тех підтримку та не чекати півдня на відповідь. Тепер ці кошти застрягли в мене на валютній картці, з якою навіть переслати на свою валютну карту в інший банк не можливо (наприклад приват), за те можливо обміняти по курсу 36.7 грн/долар, дуже гарний бізнес. Як завжди банк викручуються, віддавати валюту яку люди купили через депозит по курсу 37.5
monobankua 5 листопада 2022, 16:09
Нам справді дуже шкода, що виникла така ситуація…
На даний момент можна отримати валюту у відділеннях А-Банк, за наявності суми в касі. Тариф на зняття з валютної картки 0,9%.
Ми перевірили діалоги та виявили, що дії співробітника були некоректними, консультація була не повною. Ми вже передали цю ситуацію на навчання і додатково проведемо розмову зі співробітником
Намагатимемося зробити все можливе, щоб такого більше не повторювалося!
Денис Дем\'янюк 4 листопада 2022, 21:29
Відділення за адресою: Київ, вул. Автозаводська, 54/19
В один день мені прислали стандартного листа від монобанку з відмовою в обслуговуванні по причині «блаблабла, а також фінансування тероризму», надавати докази вони не захотіли, бо не мають…просто почекайте 1−2 місяці і ми переведемо всі ваші кошти в інший банк, займайтесь своїм тероризмом там… Обвинувачення тягнуть на те, що зараз в кімнату залетить спецназ… В цивілізованому світі за такі інсинуації можна було б понести як мінімум велике фінансове покарання, але в Україні це поки проходить, виправимо… Ну то таке…
В мене в них були облігації, валютні депозити, рахунок фопа, пару поточних карткових рахунків фіз особи. Важливе уточнення валютні депозити — це була купівля валюти військового часу, де ти на міжбанку купуєш за грн доллари на депозит не менше 3 місяців, обмеження такої операції було 50тис. грн.
Почалось — все заблокували, перевели кошти на одну картку. Почали заставляти підписати заяву на розривання депозитів з мого боку, не хотів на них розмінювати час, підписав. Два місяці йшло це діло, годували завтраками. І тут на вказаний рахунок в іншому банку приходить сумма, яка не сходиться з моїми очікуваннями. Замісті того, щоб повернути мені валютні депозити по 50 тис грн з кожного, як я і купував, вони розірвали мені їх у валюті, перевели на карту і конвертували по своему чарівному курсу, повернувши мені по 47 тис замість 50 з кожного такого депозиту. І тут я не хотів маратись об їх дріб'язковість і відпустив цю ситуацію.
Зостались облгації, які мені сказали, не є власністю банку і вони лише посередник, тому будуть транзитити мені купон, а потім і тіло на вказаний мною рахунок іншого банку. І тут сьогодні вони присилають мені звіт по виконаному лімітному ордеру згідно якому продали всі мої облігації за безцінь, і готові колись там в майбутньому мені ці гроші повернути… І це вже ні в які ворота не лізе, післязавтра може ще кредит на мене оформлять заднім числом на пару млн., чому б ні?

В кінці хотів би додати, як там виходить, що банк може бути в своєму лиці і суддею, і слідчим, і палачем, це мені одному здається диким? Як я зрозумів, нас терористів монобанку вже стало дуже багато, треба єднатись і припиняти це свавілля.
7 листопада 2022, 14:24
Розуміємо, що ситуація неприємна
В тексті, в якому повідомили про відмову в обслуговуванні, ми вказали, що відмова була на підставі аб.3 ч.1 ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Стаття 15. Відмова від встановлення (підтримання) ділових відносин, проведення фінансової операції

Частина 1. Суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний відмовитися від встановлення (підтримання) ділових відносин/відмовити клієнту у відкритті рахунка (обслуговуванні), у тому числі шляхом розірвання ділових відносин, закриття рахунка/відмовитися від проведення фінансової операції у разі:

встановлення клієнту неприйнятно високого ризику або ненадання клієнтом необхідних для здійснення належної перевірки клієнта документів чи відомостей; (3 абзац)

Після розірвання депозитів, для подальшого переказу коштів на картку іншого банку, було здійснено конвертацію згідно з умовами та правилами банку: 4.3.16.
warendmir 4 листопада 2022, 20:50
02.11.2022 Переводили 7 тисяч між своїми рахунками. Гроші зписало але не зарахувало. Тобто вони просто зникли.
Монобанк вже декілька днів кормить мене «завтраками» в стилі «ми працюємо над проблемою», та за ці дні вже сто раз можна було все зробити. Це навіть не транзакція між різними банками і навіть не іншій людині.

Тобто: МОЇ кошти просто зникли, Банк нічого не робить як я бачу. Гроші не маленькі. Може мені вже зараз терміново вони потрібні, може я в лікарні, чи комусь з рідних… це мої гроші, а я не можу їх використати бо Банк їх собі зажав.
Саме так це виглядає — зажав. Як після цього довіряти і використовувати цей банк?
monobankua 5 листопада 2022, 14:12
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію
На жаль, стався масовий збій, від якого ви також постраждали
Наразі колеги працюють над його рішенням.
Ми дуже намагаємося, щоб вирішити складність якнайшвидше
taras4200 4 листопада 2022, 2:13
3 листопада 2022р. звернувся в службу підтримки монобанку у одному із месенжерів із заявкою на зняття моїх депозитних коштів у валюті на сумму 1319.18$

Мені оператор Олександр сказав, що найближчий час коли можна отримати депозит АЖ 30 листопада 2022 року!

Тобто майже цілий місяць монобанк хоче оперувати моїми коштами БЕЗ МОЄЇ ЗГОДИ.

Після того як я довго висловлював своє обурення і почав погрожувати тим що напишу про цю ситуацію коментар на МІНФІНІ, мені зразу ж оператор знайшов ближчу дату на 10 листопада, тільки щоб я не писав коментар на МІНФІНІ.

Як ви бачите і сумма депозиту не така вже і велика, але монобанк шукає ЛЮБУ можливість щоб подовше не віддавати своїм клієнтам їхні власні кошти після завершення строку дії депозиту. Робіть висновки самі!

Після потраченого свого часу і нервів на переписку із оператором КАТЕГОРИСНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ відкривати депозит в монобанку, тому що банк під час відкриття депозиту НЕ ПОПЕРЕДЖАЄ, що навіть щоб зняти таку невелику сумму як 1319$ потрібно чекати МАЙЖЕ МІСЯЦЬ!

P.S: Паралельно із монобанком відкривав такий же депозит в 3-х інших банках (які не називаю щоб мене не звинуватили в рекламі), так от в цих банках можна замовити зняття НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ після завершення строку дії депозиту, або МАКСИМУМ через 3 дня.
4 листопада 2022, 14:40
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково перевіримо діалог зі співробітником та проведемо роботу над помилками
Зробимо все, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс
Максим Дигин 3 листопада 2022, 17:25
31 жовтня перевёл в копилку деньги, ну, а 1го числа их там уже не обнаружил, как только я не пытался получить ответ от банка где мои деньги и когда мне их вернут, банк отписываться стандартными заготовками Нам дуже шкода, що у вас виникли складнощі при роботі з нашим продуктом. Зараз спостерігаються труднощі на нашому боці.

Нам потрібно трохи часу, щоб все виправити. Це завдання є пріоритетом № 1.
Як тільки питання буде вирішено, ми відразу вам повідомимо.

Вибачте нас за тимчасові складнощі, дякуємо за розуміння і терпіння!
Пытался поговорить с руководством банка, чтобы они просто перечислили деньги на основной счёт, а те которые были в копилке списали по итогу, предоставил все выписки о зачислении на основной счёт и списании с него в копилку, зделал всё чтобы предоставить как можно больше информации о том что деньги там были и я их не снимал, но воз и ныне там,
и как быть в такой ситуации? Как вернуть свои деньги не понятно, есть юристы которые готовы взяться за это дело так чтобы с банка стянуть не только свои кровные, но и так чтобы в следующий раз им и в голову не пришло отписываться подобным образом, а решать проблему на месте?!
3 листопада 2022, 17:36
Извините нас, пожалуйста, за эту ситуацию
К сожалению, произошел массовый сбой, от которого вы также пострадали
На данный момент коллеги работают над его решением
Мы очень стараемся, чтобы решить сложность как можно быстрее
panoleg08 3 листопада 2022, 16:51
Відділення за адресою: Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-А
За 15 днів до завершення депозиту звернувся до служби підтримки, щоб замовити долари, тому що розумію, що це треба робити заздалегіть. На що мені віпдовіли, що цього робити не треба, в крайньому разі написати їм за пару днів до завершення. Я так і зробив, пишу за кілька днів до завершення, а мені вже кажуть, що зможуть віддати депозит тіки через 20 днів (і не факт шо цей день будет остаточним)
3 листопада 2022, 17:00
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
monyabank 3 листопада 2022, 9:29
Сегодня 3.11.2022 монобанк не выплачивает мне депозит, то есть не имеет возможности платить по своим обязательствам (дефолт).
3 листопада 2022, 12:24
Извините, пожалуйста, за эту ситуацию
Коллеги уже работают над устранением трудности
Как только трудность будет устранена — свяжемся с вами
Віталій Ішкевич 3 листопада 2022, 7:50
Розбив банку 02.10.2022 в 11:15. Вивід коштів вказав на білу карту. Сьогодні вже 03.10.2022 8:00. Грошей так і не має. Банк ніяк не хоче допомогти, чекайте чекайте чекайте. Гроші потрібні вже, а я їх не можу отримати добу.
3 листопада 2022, 12:22
Приносимо вибачення за незручності
Дійсно, на жаль, вчора була складність, через яку кошти не зараховувалися після закриття банки
Працюємо над вирішенням складності, постараємося якомога швидше вирішити
bron1176 2 листопада 2022, 21:54
Сьогодні закінчився строк виплати облігацій.
В додатку було зазначено, що це 02.11.2022
Зараз, банк змивається, що це не так
В службі підтримки навіть не відповідають на прості питання
3 листопада 2022, 12:21
Шкода, що у вас склалася така думка
Так як ОВДП це цінні папери держави, коли термін закінчується, держава викуповує свої облігації назад, а натомість виплачує власникам номінальну вартість
Коли банк отримує кошти, вони зараховуються на рахунки клієнтам протягом 2 банківських днів, починаючи з наступного дня, після отримання коштів банком (згідно з договором), але стараємося, щоб кошти надійшли на ваш рахунок якомога швидше
bn4 2 листопада 2022, 16:24
Обратился в поддержку по поводу транзакции, которая не прошла, но отображалась в выписке. Некомпетентная сотрудница не придумала ничего лучше, чем разлогинить меня из приложения без моего согласия, не удостоверившись, что я помню PIN-код. В итоге транзакцию так и не провели, и я остался без доступа в приложение — я всегда входил по отпечатку пальца, PIN-код не запоминал.

Всего-то нужно было меня предупредить, чтобы перед разлогиниванием я сменил PIN-код на новый, который я буду знать. А теперь они требуют для восстановления доступа геолокацию и видеоверификацию с моим лицом.

То есть по факту, воспользовавшись ситуацией, поддержка разводит меня на передачу дополнительных биометрических данных обо мне, хотя этого можно было избежать, если бы сотрудник поддержки предупредил о своих действиях или если бы транзакция не зависла в первую очередь.
monobankua 2 листопада 2022, 17:27
Простите, что вы столкнулись с такой ситуацией при работе в нашем приложении.
Возможны сложности на нашей стороне, которые могут сказаться на работе с приложением, отражением и проведением платежей.
Наши специалисты работают, чтобы поскорее все исправить.
Также мы всегда стараемся предоставлять только качественный сервис. Поэтому мы передали ваши обращения в службу поддержки на проверку качества проведения диалога и примем соответствующие меры.
Lolik1837 1 листопада 2022, 18:18
В приложении Монобанка увидел такую услугу как приобретение краткосрочных долларовых облигаций под 3,71%. Решил попробовать и приобрести. Но не тут то было.

Купить облигации можно только оплатив их с долларовой карты Монобанка. И даже если у вас с головой хватает гривны на счете вы не можете пополнить долларовую карту.

И как мне объяснили в «службе поддержки» алгоритм для покупки долларовых облигаций такой — мне, имея гривну в Монобанке, надо снять ее наличными, потом с этими наличными пойти в кассу банка партнера (Универсал или, А банк), купить наличный доллар (это при условии, что он будет в кассе) и потом тут же этот доллар положить на счет валютной карты и только потом купить валютные облигации в приложении Монобанка.

Дорогой Монобанк, скажите- а зачем мне нужны физические долларовые бумажки, если я тут же положу их на счет? И опять же — мы вроде как в 21 ом веке живем, но зачем-то надо снимать наличную гривну, тащиться с ней в кассу банка, выстоять там в очереди, что бы купить опять таки наличный доллар (это если он еще есть в кассе), который мне и в руках держать не надо.

Вы рекламируете продажу валютных облигаций, но на деле получить эту услугу — реальная проблема
monobankua 2 листопада 2022, 14:03
В приложении monobank облигации можно купить в гривне, долларе и евро.
Процесс покупки валютных облигаций проходит с валютной карты ( USD — USD, EUR — EUR)
Пополнить гривной валютную карту нельзя, так как такая покупка валюты запрещена согласно постановлению НБУ.
Вы можете пополнять валютную карту наличными в валюте в кассах Универсал Банка, Укргазбанка и А-банка.
Покупка валюты осуществляется непосредственно в кассе. Так как банкам разрешено продавать только валюту из оборота. То банк может продать лишь ту сумму, которую сам ранее купил у населения.
KaterinaOd 1 листопада 2022, 15:18
Відкрила депозит у серпні в рамках обмеженої суми НБУ на 3 місяці, за договором зазначено, що можу отримати валюту після закінчення цього періоду готівкою в касі банку/банків-партнерів. В результаті, коли настав час виплати — виявилося, що валюту вони можуть замовляти лише у певні банки у 3 міста України, решта клієнтів має самі шукати наявність грошей у банках-партнерах (була дуже щаслива об'їхати пів міста, витратити близько 2,5 годин і так і не отримати свої ж кошти).
В договорі не було вказано НІЧОГО про те, що готівкою на замовлення можна отримати лише в Києві, Дніпрі і Львові.
Тобто я кладу свої гроші на 3 місяці, розраховую отримати валюту, а отримую знову ту ж саму гривню. Навіщо тоді взагалі цей депозит анонсувати, якщо він по факту працює в 3 містах і якщо пощастить знайти валюту (а це не маленька сума, і можно зняти одрузу тільки все, частково ніяк), то ще десь, але це дуже навряд.
Раніше ніколи не було питань до банку, але нажаль зараз велике розчарування. Втрачені 3 місяці і нерви.
monobankua 1 листопада 2022, 15:45
Для перевірки інформації щодо замовлення валюти, написали вам в особисті повідомлення
Полезный комментарий
KaterinaOd 4 листопада 2022, 12:12
В той же день зв’язався співробітник банку, протягом 2х днів питання було вирішено, гроші з депозиту отримали. Дякую, сподіваюсь в подальшому на позитивний досвід з банком, як було й раніше)
alenywka13 1 листопада 2022, 9:22
Вчера 31.10.2022 около 17.15 сделала перевод на карту, деньги не пришли до сих пор как сообщает владелец карты, хотя в службе поддержки сказали что с ихней стороны платёж прошёл. Открыть квитанцию не получается, и что теперь делать не пойму…
monobankua 1 листопада 2022, 14:29
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения
Diggabit 31 жовтня 2022, 23:12
31.10.2022 близько 17.15 через термінал Ibox поповнив свою карту Монобанку. Проте кошти мені не прийшли. Звернувся в підтримку — сказали якісь збої і вони вирішують питання. О 19.25 співзасновник Монобанку Гороховський написав, що проблеми вирішено. А гроші так і не повернулись.
Підтримка Ibox не відповідає. Що робити — гарне питання. Але думаю, що я далеко не один з таким прецедентом.
monobankua 1 листопада 2022, 11:39
Для перевірки інформації, написали вам в особисті повідомлення
Олег Долиняк 31 жовтня 2022, 21:07
На бінансі було оголошеня на продаж гривні
Тобто переказ з гривня на іншу картку в гривні
Сталася така ситуація покупець перевів кошти на мою картку асаме 1200 грн і я підтвердив отримання коштів на бінансі
Апотім якимось чино ті кошти повернулися відправпикові
monobankua 1 листопада 2022, 12:11
Для уточнення інформації, запитали дані в особистому повідомлені
Ilona1996 31 жовтня 2022, 15:18
Відділення за адресою: Дніпро, Запорізьке Шосе, 62-К
Здравствуйте, хочу обратиться по поводу банка, по началу была очень довольная этим банком.
Но сейчас с данной ситуацией в стране, есть некоторые проблемы по погашению кредитного лимита.
Я сейчас нахожусь без работы уже на протяжении 2 месяцев, и сейчас нахожусь на лечении.
Все мои родственники и друзья помогают мне оплачивать жилье и платить на мое лечения.
Я обратилась в банк с просьбой как-то или уменьшить мне процент или взять какой то отпуск.
Потому что в данной ситуации, не могу оплачивать даже минимальный платеж.
На что мне банк ответил, мы не можем ничем помочь, вам нужно платить чтобы у вас не было, дальнейших проблем с кредитной историей.
31 жовтня 2022, 18:01
Понимаем, что в текущих условиях выполнить обязательства по кредиту — не самая простая задача
Обращаем ваше внимание, что сейчас мы не списываем штрафы при невнесении минимального платежа
Поскольку у нас есть обязательства перед вкладчиками, мы вынуждены проводить списания по кредитным продуктам
Уверены, что в скором времени все наладится и мы с вами вернемся в стабильность!
KaterynaSh 31 жовтня 2022, 9:57
Мої відносин з моно тягнуться ще з перших років роботи цього банку. Раніше всім рекомендувала цей банк оскільки він був супер зручним та лояльним, зараз починаю шкодувати…
До початку війни у мене були доступні доволі значні суми на оплату частинами та кредитними коштами, але десь в середині літа я вирішила їх закрити оскільки витратила картку. Наразі я відновила картку і вирішила знову відкрити собі ліміти і купити техніку, але моно мені відмовив, навіть не дивлячись на відкритий депозит у цьому банку, на офіційну зарплату та відсутність жодних прострочень по платежам.
31 жовтня 2022, 12:46
Розуміємо, що ви розраховували на ліміт
Банк приймає рішення на підставі детального аналізу всієї доступної про клієнта інформації
Це не остаточне рішення, і в майбутньому ліміт може бути встановлений
GGoncHarova 30 жовтня 2022, 21:18
Напевно всі коли небудь потрапляли на шахрая ось і я попала.Гроші скинула, ні товара, ні грошей.На сайті ОЛХ продає різний товар, навіть має рейтинг хорошого продавця, та навіть доставки має (ну це вже згодом стало зрозуміло як набились ці доставки та хороший рейтинг) Карта монобанка 5375 4114 0788 3359 (5375411407883359) Надіюсь це допоможе комусь зберегти кошти.
31 жовтня 2022, 12:23
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Полезный комментарий
GGoncHarova 2 листопада 2022, 19:28
Завдяки швидкому реагуванню Монобанк та сайту ОЛХ проблема вирішена .Дякую за допомогу
Виктория Музалевская 30 жовтня 2022, 10:47
16 октября звонила в службу поддержки Монобанка, оператор сказал, что комиссия при снятии личных средств составляет 0,5%.
Сегодня оказалось, что комиссия в итоге 0,9%…
При общении в мессенджере с сотрудником Монобанка выясняется, что данный процент за снятие действует с 1.09!
30 жовтня 2022, 12:15
Приносим извинения за эту ситуацию
Действительно, с 01.09 была изменена комиссия с 0,5% на 0,9%
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank