Не повертають кредитний ліміт протягом майже вже 2х років

MischaBass 12 лютого 2024, 12:55
Протягом останніх 2х років не було повернення кредитного ліміту в Monobank, хоча я завжди задоволений їхнім додатком та ймовірностями. При цьому моя кредитна історія в Monobank є доброю, без будь-яких просрочок. Також, інші банки надають мені доступ до кредитного ліміту, але Monobank відмовляється повертати мій ліміт. Це стає особливо образливим, оскільки у моїх родичів, які є переселенцями, кредитний ліміт повернули та регулярно збільшують. Всім моїм знайомим та родичам кредитний ліміт Monobank повернули вже давно, але не мені.

Спочатку я міг самостійно подавати заявки на підвищення кредитного ліміту через додаток, але останні пів року або рік ця опція для мене недоступна і неактивна. Підтримка кожного разу надсилає одну й ту ж відповідь: «Проаналізували інформацію по заявці. Наразі ми не можемо запропонувати кредитний ліміт. Спробуйте подати заявку через 30 днів. Рекомендую використовувати картку для повсякденних витрат: покупки в магазинах, оплата комуналіх послуг, отримання зарплати або виплати ФОП. Отримана інформація підвищить шанси на встановлення ліміту надалі.»

Я використовував картку, навіть маю невеликі заощадження, проте банк продовжує ігнорувати мене як потенційного кредитного клієнта без виправданих причин. Хоча я розумію, що за умовами вони не зобов’язані пояснювати свої дії, ситуація залишається неприємною, оскільки не зрозуміло, з яких причин я обмежений.

Можливо, такий тип звернення дозволить більш детально проаналізувати мою ситуацію та отримати конкретнішу відповідь, ніж зазвичай видає підтримка.
monobank
monobankua 12 лютого 2024, 15:03
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

12 лютого 2024, 13:34
Дивно, але все ж якась причина повинна бути. Мені кред.ліміт повернули і потім ще кілька разів підвищували.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 лютого 2024, 14:30
А зачем тебе банк нужен, который не даёт лимит
MischaBass
MischaBass
12 лютого 2024, 15:00
Зручний застосунок i подабались умови i cлужба пiдтримки до цього часу
ch777
ch777
12 лютого 2024, 18:36
Так зараз купа банків із зручним додатком та підтримкою, відкрийте картку у нормальному банку і буде вам одразу кредитний ліміт, а не в смітнику, у якого навіть немає грошей тримати відділення та банкомати, тим паче видавати ще й кредити
Danilich
Danilich
12 лютого 2024, 15:00
Не пользоваться жадной конторой, которая не дает денег в долг, тем более если вам другие банки открыли кр лимит. Это называется уйти к конкурентам. У меня тоже самое было, целый год отказ всегда. Закрыл все счета, сейчас другие банки уже столько надавали кр лимита, что уже некуда его девать и просто отключаю там где не нужно, оставил его на 4 картах
12 лютого 2024, 22:10
В Украине «война» — по какой причине забрали лимит?
13 лютого 2024, 18:34
К информации, в привате 0 лимит оплаты частами (при кредитном лимите 70тыс гривен!!!) — зато вот в ПУМБ банке дали кредит на покупку — причем «частей» к оплате больше — и как результат «кредит» выгоднее!

А еще в ПУМБ банке очень удобная дебетная карта — где снятие наличных — БЕЗ КОМИССИИ! — в отличии от ПРИВАТ-БАНКА, а еще — там зачисление денег — тоже без комиссии! Только ПРИВАТ-БАНКА дерет комиссиии!

Разорвите эту зависимость от ПРИВАТ-БАНКА!
13 лютого 2024, 18:41
Туг гілка Монобанку. До чого тут Приват і ПУМБ ?
13 лютого 2024, 19:17
А почему бы нет? У Привата перебор! Монобанка комиссия при снятии налички?
13 лютого 2024, 19:23
Тому що про «зависимость» від Привату потрібно писати у гілці Привату.
13 лютого 2024, 21:36
Почему? Это запрещено? Ты мне запрещаеш? Ты полицай?
14 лютого 2024, 9:49
Нерви свої заспокойте, нервові клітини не відновлюються. Очевидних речей я вам пояснювати не буду.
14 лютого 2024, 9:52
Абышо сказать?
14 лютого 2024, 10:02
В унісон вам.
Три літри
Три літри
14 лютого 2024, 6:36
Ну так якщо заожадження не великі - то правильно банк робить що не повертає кредитний ліміт людині яка не зможе повернути кредит.
14 лютого 2024, 15:42
Наприклад, людина не може собі дозволити купити нормальний телефон, скажімо вартістю 10000−15000, але зможе взяти його в розстрочку та сплачувати вчасно (якщо брати на 18 місяців то там не велика сума до сплати щомісяця), для цього потрібен ліміт, якщо банк бачить скільки людина витрачає в місяць та чи є на картці постійний залишок коштів то чому б банку не надати кредитний ліміт тим паче що раніше він у клієнта був? До речі, я впевнений що ви розумієте чому, тому що клієнт з Харкова, а Харків в зоні чого? В мене така ж сама історія і я теж з Харкова, але, А — Банк чомусь ліміт на розстрочку і на карту дав.
14 лютого 2024, 16:01
Зачем людине с такими финансовыми проблемами — такой дорогой телефон?

Да и нормальный телефон можно купить и за 4тыс гривен.
14 лютого 2024, 16:21
Скажімо за 4000 нормальний ви не купите, а якщо і купите то в наступному році ви будете купувати новий «нормальний». Навіщо купувати такий дорогий… я наприклад взяв в розстрочку Motorola Edge 40 neo тому що я впевнений що наступні 5 років мені не потрібно буде його змінювати.
14 лютого 2024, 16:24
Нормально пользуюсь смартфоном сяоми, все что нужно для современного смартфона там есть. 2ой год пользуюсь.
Покупали на Алиэкспресс по акции — очень выгодно! В полтора раза дешевле чем у Украинских перекупщиков.

По опыту сямои очень живучии, вот мой бывший ми макс 2 — даже серьезную аварии пережил — я к сожалению не очень после нее — не меняла бы его — если бы он не начал сильно глючить… но полтора года после аварии работал нормально, только маленькая точка на экране — сильно был придавлен.

Жаль бюджетники по типу ми-макс-2 не выпускают сейчас — приятный металический корпус… прелесть
16 лютого 2024, 23:27
Редми ноут пятый глобалка с 2019 года в работе, все отлично. Редми ноут 8 т с 2021 отлично работает. Жаль, но такое уже не выпускают сейчас. Сяоми ми 9 т тоже отличный аппарат.
16 лютого 2024, 23:32
У дешёвых смартфонов очень низкий ресурс батареи + экран слабый + ошибки в разработке которые приведут к поломкам и через год полтора он сломается. На Алиэкспресс можно купить достойные смартфоны за 150−200 долларов по акциям. В Украине нет.
17 лютого 2024, 13:21
Будьте осторожны покупая телефоны на али, там прошивки под китайский рынок нашпигованы шпионскими модулями, куча данных собирается на китайские сервера, в ноунейм мобилах там это гарантировано и телефон труп без обновлений или максимум год прошивку обновляют
17 лютого 2024, 16:22
Надо выбирать правильные версии, там всякие «алиэксперты» как раз такое *** рекомендуют! Самое главное в таких них неработает оплата при помощи NFC!

Надо брать Global Version (а не Global ROM или что-то там).

А еще с доставкой есть интересные моменты, например в Одессу не хотят везти с Али, но это обходиться, все-равно товар доезжает напрямую в Одессу, даже без переадресаций — просто город выбираем Киев, а в строке адресса пишем область, город, улицу номер дома / номер квартиры и свой почтовый индекс.
17 лютого 2024, 16:22
Сяоми достаточно дешевые и за свои 150−200 долларов очень достойные бюджетники — особенно по акциям.
14 лютого 2024, 19:47
Автор, пойдите сходите откройте карту в нормальном богатом банке, и будет вам кредитный лимит хоть какой-то, а не просить денег в долг у нищих с раскрученной шляпы. Видать дали 2000 грн кр лимита чтоб автор успокоился, через месяц отберут назад
14 лютого 2024, 20:58
В монобанке удобные условия, вот и хотят тут кредитный лимит. В отличии от других банков нет переплаты «оплаты частями» если списание идет в счет кредитных средств, в приват-банке / а-банке переплата 4% сверху платежа.
14 лютого 2024, 22:41
Взял на розетке 1-й попавшийся ноут, примат дает 14 мес ОЧ, ваш моно — 8, так что или жертвуйте полгода ради итого чтоб иметь бесплатно 1 раз «в счет кредитных» или переплачивайте 4% если вовремя не внесен платеж
15 лютого 2024, 5:33
Это только если вы не пользуетесь льготным кредитным лимитом.
Монобанк даже списиывает без переплат сверх кредитного лимита, достаточно погашать задолженность в льготом периоде.
15 лютого 2024, 8:47
Поэтому надо иметь несколько карт, а не сидеть в рабстве у 1 банка
15 лютого 2024, 12:51
Ну в привате очень странная политика — дают кредитку — но как кредитку в случае использования оплаты частями использовать неудобно.
serge1980
serge1980
15 лютого 2024, 20:44
Не вводите людей в заблуждение, приватовской кредиткой довольно удобно пользоватся, и в счет кредитсредсв, ни копейки уже давно!
15 лютого 2024, 20:48
Ага платежи по оплате частами с переплатой в 4% в счет кредитных
15 лютого 2024, 21:07
Вже кілька місяців як у Приваті відмінили комісію 4% при платежах по оплаті частинами в рахунок кредитних коштів.
16 лютого 2024, 8:55
Это временная акция

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не повертають кредитний ліміт протягом майже вже 2х років