Заблокували карту «банк відмовив вам в обслуговуванні»

Etoyadlyaraf11 25 жовтня 2023, 0:24
Стикнувся з ситуацією коли банк відмовив в обслуговуванні і навіть не розумію чому, карти заблоковані, перекази кому я робив також карти заблокували, конкретної відповіді не почув, було десь за тижня два до цього повідомлення про підтвердження джерел доходу так як поступали платежі від різних людей, я сказав як є що це мої певні збереження з криптовалюти, надав всі докази і все було ок, а зараз навіть не розумію причину блокування, чи можливо якось оскаржити це рішення, я хочу і надалі користуватись цим банком адже він зручний в користуванні і доступний для всіх, більше всього ним користуюсь і аналогів шукати бажання немає, чи могла б мені якось підтримка написати для уточнення якихось надходів і т.д. і яка причина блокування і відмови в обслуговуванні адже всі докази від надходжень я можу надати, підтримка ніякої відповіді окрім банк відмовив в обслуговуванні не надає, навіщо тоді така підтримка? Я хочу отримати конкретну відповідь по яким причинам була заблокована моя карта та карти людей яким я робив перекази власних ж коштів та дійти до певного вирішення
monobank
25 жовтня 2023, 10:20
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку

MadamSergeevna
MadamSergeevna
25 жовтня 2023, 1:34
Ну вы же торгуете, за это и блок.
25 жовтня 2023, 6:56
Оскаржити не можна.
Задавати питання підтримці треба безпосередньо підтримці, а не тут.
Відповіді про конкретну причину ніхто не надасть.
ch777
ch777
25 жовтня 2023, 9:03
За крипту завжди буде блок тому радійте що ви більш не користуєтесь цім псевдобанком, могли б взагалі лишитися грошей або півроку тягати папірці щоб розблокувати рахунки
OkeyDoki
OkeyDoki
25 жовтня 2023, 10:01
Ахаха. Мда сказать про операции с криптой. Мда чистейший самоубийца. запомни крипта вне закона)
Rich12345
Rich12345
25 жовтня 2023, 12:11
Пользуйтесь криптокартами, банки банки это же «раковая опухоль» стран 3 мира. Им не нравится когда на них зарабатывают приличные деньги =). Ну или покупайте карты у дропов, 500 грн карта, а прибыль 10к в месяц с карты, если речь о p2p. Думайте, действуйте, благодаря крипте теперь мы выставляем свои правила !!!
25 жовтня 2023, 12:33
Думайте, действуйте, благодаря крипте теперь мы выставляем свои правила !!!

Пхахах, кому вы их выставляете? Мошенику который кинет вас на п2п?
25 жовтня 2023, 15:16
Хто це «ми» ? Так звана «нова фінансова еліта» ? Ну-ну, вже десь це чув…
Fantomas2020
Fantomas2020
25 жовтня 2023, 14:11
Юнекс Банк единственный мне известный в Украине банк, который работает с криптовалютой (криптокарта weld card). Тарифы по этой карте можно прочитать на сайте банка: https://unexbank.ua/privatnim-osobam/kartki/weld-card. Другие банки будут отказывать в обслуживании, если узнают, что источником полученных на счёт денег является криптовалюта.
25 жовтня 2023, 15:14
«… поступали платежі від різних людей, я сказав як є що це мої певні збереження з криптовалюти…» — другими словами p2p торгівля криптою. Стара історія… Автор не перший і не останній.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Заблокували карту «банк відмовив вам в обслуговуванні»