Жахливі умови кредитування під час війни

Вікторія Павленко 22 лютого 2023, 9:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Автозаводська, 54/19
Я мала росрочки до війни, під час війни декілька місяців не виходило платити, як тільки банк почав потребувати мінімальних оплат, почала вносити оплати, в вересні був пропущенний платіж (змінила роботу) та ось в січні внесла не повний платіж, цього місяця внесла повний вже. Але на борг нараховується 3,1% тобто в мене з 33 000 сумма виросла до 146 000 на карті, декілька разів зверталась з приводу перерахунку відсотків чи реструктиризації боргу, банк відповідає що немає таких послуг, і чи є взагалі сенс платити ці платежі по 6000 грн якщо сумма ніяк не зменшується — я просто плачу відсоток банку сумма стоїть на місці, під час війни нажаль немаю тих доходів що раніше — і я пів зарплати віддію чисто на відсотки монобанку, банк не іде ні на які поступки, я розумію що сама винна що влізла в їх кредит, але чи є взагалі сенс платити, куди звертатись, бо такі відсотки це неадекватно, і виходить що поки не матиму 4500$ то буду чисто платити гроші в нікуди.мені дуже подобається моно, але ваші умови по кредиту, просто жах- це повічне рабство, дуже шкодую що користувалась кредиткою до війни (як би знала що втрачу свої доходи ніколи б не взяла б тут кредит)
monobank
monobankua 22 лютого 2023, 16:05
Дуже шкода, що у вас склалася така думка.
На жаль, війна невідворотно позначається і банківському секторі. Зараз банки безпосередньо впливають на підтримку економіки країни і ми зобов'язані триматися «на плаву» для нашого спільного майбутнього.
Для виконання зобов'язань перед нашими вкладниками ми продовжуємо списувати відсотки за використання кредитного ліміту та інших кредитних продуктів.
Розуміючи весь тягар ситуації, ми не списуємо пені, штрафи та неустойки при невнесенні мінімального платежу згідно з постановою НБУ.
Мінімальний платіж це 4% від суми боргу за карткою, а сума відсотків, що списується банком, це 3,1% на місяць.
Але хочемо звернути вашу увагу, що якщо крім боргу по картці є ще й розстрочки, то якщо не вносити суму платежів за розстрочками, вони списуватимуться з балансу картки, тим самим збільшуючи суму боргу.
По кожному Клієнту індивідуально розглядається можливість надання реструктуризації з урахуванням багатьох параметрів.
На жаль, ми поки що не можемо запропонувати вам реструктуризацію.
Тому ми рекомендуємо по можливості вносити мінімальний платіж та платежі по розстрочках для поступового погашення боргу.
Якщо банком буде ухвалено рішення надати реструктуризацію, ми з вами зв'яжемося.

Danilich
Danilich
22 лютого 2023, 10:24
Карточные кредиты это рабство в любом банке. В них можно влезать, если гарантировано есть сумма для их погашения. На сайте любого банка есть паспорта кредита со всеми условиями и % штрафов. На тех, кто их не читает, алчное банковское жулье и делает жирные барыши
22 лютого 2023, 10:58
Кредиты — это всегда выгодно и для банка и для клиента. Но к сожалению вот такие клиенты как автор отзыва — просто тупые.
22 лютого 2023, 10:55
А вы пробовали читать кредитный договор? Расрочку не имеет смысл погашать большими суммами — но вот в случае просрочки — как раз нужно погашать большими суммами.

Минимальные платежи вносят только всякие №;"№лы.

Беря кредит и расчитывая только на зарплату — это тупо! Тупо!

Брать кредит имеет смысл только, если есть возможность погасить его в срочном порядке в течении 1-2 месяцев, а свободные денежки в это время преумножаются.
Три літри
Три літри
22 лютого 2023, 12:47

6000 відсотків? А це який же кредит був взятий? Мені калькулятор каже що 200к. Нащо було влазити в такий борг не маючи заощаджень?

Зручно звалювати все не війну, но проблема не в цьому.
22 лютого 2023, 17:07
Ситуация жизненная конечно вызывает сочувствие. Если бы я оказалась в таком положении — распродала бы побыстрее на олх то, чем не пользуюсь/не нужно/устарело — от вещей и обуви не нужной до какой-то техники и электроники. Тем более при высоких довоенных доходах по-любому всего было полно и при таких доходах покупаешь всегда много лишнего. Есть ещё ломбард. Порочный круг нужно разорвать, иначе сумма будет расти вечно.
25 лютого 2023, 9:38
Если мне калькулятор не соврал, то чтобы с 33 000 долг вырос до 146 000 требуется 47 месяцев под 3.1% или 25 месяцев под 6.2%, если не платить даже минималку.
Поэтому декілька місяців не виходило платити — это мягко сказать преуменьшение
25 лютого 2023, 10:10
Ну там же кроме кредитного лимита ещё и рассрочки были взяты и всё это списывалось в минус и соответственно сумма процентов тоже росла.
25 лютого 2023, 10:58
Гугли — сложные проценты
25 лютого 2023, 16:11
Ну так и загуглил. И ввел в калькулятор сложных процентов. стартовые 33000, ежемесячный процент 3.1%. И получил 47 месяцев
25 лютого 2023, 19:24
Значить автор отзыва врет
Oleksii Ch
Oleksii Ch
26 лютого 2023, 8:42
Яка несподівана новина =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Жахливі умови кредитування під час війни