Вкрали кредитні гроші невідомим способом, а банку нема до цього діла

Marina1204 13 липня 2021, 18:06
Мій чоловік рік тому оформив собі картку цього «супер-банку». Нею не користувався жодного разу і сьогодні (13.07.2021 р.) ми дізнаємось, що знято кредитні кошти- 35 000 грн. у якомусь банкоматі.
Чому ми маємо його виплачувати, якщо їх ми не знімали?
Це така конфіденційність і безпека у вашому банку???
ЖАХ просто, а не банк…
У підтримці чоловікові сказали, щоб носили кредит, а якщо суд присудить, то води його анулюють…
І от наступна проблема- жодне відділення поліції не приймає заяву!!! Як так? Все схвачено у вас?
monobank
monobankua 13 липня 2021, 20:10
Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення

Італій .
Італій .
13 липня 2021, 18:17
====Чому ми маємо його виплачувати, якщо їх ми не знімали?

Потому что вы несёте ответственность за операции выполненные вашей картой.

=====Це така конфіденційність і безпека у вашому банку???

Ни в одном другом банке нельзя так легко запретить снятие наличных в банкомате — просто переставив один переключатель.

Вы погнались за 50 гривен кешбека, но не позаботились о том чтобы запретить снятие наличных или вообще заблокировать карту которой вы не пользуетесь.

=======ЖАХ просто,

Та да, такие недалекие и жадные клиенты — головная боль любого банка.
Jokets
Jokets
13 липня 2021, 18:20
Ну, а почему вы не должны платить кредит а? Есть доказательства что это не вы сняли деньги?
aliwka3
aliwka3
13 липня 2021, 21:01
Кто-то неизвестный вставил ВАШУ карту в банкомат, ввел ВАШ пин-код и снял деньги, ну прям магия) И кредит конечно же вы не должны платить, не вы же снимали.

Я вот тоже прихожу к банкомату, даю карту жене чтобы она сняла, а потом говорю банку что это не я снимал, кредит платить не буду, скоро миллионером стану
14 липня 2021, 9:58
Прийшло повідомлення у вайбер від monobank, що з рахунку намагаються зняти гроші, перейдіть по силці і заблокуйте карту. він це і зробив, і тут вже прийшло повідомлення, що гроші зняли, на рахунку -35000 грн. а повідомлення з чату monobank видалив. от така історія
14 липня 2021, 10:52
А може це і було повідомлення від шахраїв під видом монобанку? Ви перейшли по посиланню у ньому і виконали якісь дії - невідомо, куди був здійснений перехід і що насправді відбулось під видом ніби-то «блокування».
14 липня 2021, 11:53
Я теж так думаю… просто такий осад від цього всього … про поліцію я так написала, тому що звичайна поліція розводить руки, відправляють у кіберполіцію, де сказали, що наш район до них відноситься…
14 липня 2021, 12:32
У звичайній поліції зобов`язані прийняти від Вас заяву. Те, що вони не хочуть цього робити — це їхні проблеми, вони повинні це зробити.

У кіберполіцію можна подати заяву на їхньому сайті:

Але відверто — історій подібних багато і з них можна побачити, що надії на правоохоронців мало. Хіба знайдете на них якісь важелі впливу.
14 липня 2021, 12:38
Дякую за підтримку та поради 🙂
ybloko
ybloko
22 липня 2021, 0:29
Думать надо было раньше, перед тем как на фишинговую ссылку перешли Які тупі та жадібні, просто ЖАХ
corsww
corsww
13 липня 2021, 21:06
Вопрос один. Автору. Ни разу не пользовались. Зачем заказывали? Нелепо.
Касаемо полиции. Согласен. Организованная группа мерзавцев во главе с таким же которые умеют только крысить.
14 липня 2021, 10:00
Щоб можна було користуватись додатком «Дія», друзі переконали, що класний банк а кредитний ліміт ніхто не додумався анулювати, бо не очікували такої неприємної ситуації
Володимир ІТ
Володимир ІТ
13 липня 2021, 22:51
Я не эксперт, но вам бы внимательно поговорить с вашим мужем. Есть вероятность что тут совсем не банк и не мошенники виноваты ;-)
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
14 липня 2021, 1:12
Може, ваш чоловік витратив гроші на шльондру, а вам бреше?
14 липня 2021, 10:01
Ні, це виключено))
Navegantes
Navegantes
15 липня 2021, 20:59
Виключено, що бреше чи те, що витратив на шльондру?)
Toxa David
Toxa David
14 липня 2021, 9:22
«жодне відділення поліції не приймає заяву!!! Як так? Все схвачено у вас?» — это действительно проблема банка. Стоит в очереди после еще одной не решенной проблемы банка — перехода пешеходом дороги на красный свет. :-)
GavrylenkoIgor
GavrylenkoIgor
16 липня 2021, 9:47
Марина, обман не засчитан)
19 липня 2021, 18:58
Ваш муж с одной извилиной, извиняюсь у нас население очень малограмотное в вопросах финансовой безопасности. Вы стали жертвой фишинга. Фи́шинг англ. phishing от fishing «рыбная ловля, выуживание» — вид интернет-мошенничества, целью которого является получение доступа к конфиденциальным данным пользователей — логинам и паролям. Это достигается путём проведения массовых рассылок ссылок, электронных писем от имени популярных брендов, а также личных сообщений внутри различных сервисов, например, от имени банков или внутри социальных сетей. В письме часто содержится прямая ссылка на сайт, внешне неотличимый от настоящего, либо на сайт с редиректом. После того как пользователь попадает на поддельную страницу, мошенники пытаются различными психологическими приёмами побудить пользователя ввести на поддельной странице свои логин и пароль, которые он использует для доступа к определённому сайту, что позволяет мошенникам получить доступ к аккаунтам и банковским счетам.
19 липня 2021, 19:00
Вы не описали во сколько этапов были сняты (украдены) деньги мужа и за какой промежуток времени???

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Вкрали кредитні гроші невідомим способом, а банку нема до цього діла