Помста банку за те що я захищав свої права

Михайло Михайлович 9 березня 2021, 20:33
Я вже залишав відгук що до роботи банку, можна ознайомитись ось тут- https://minfin.com.ua/company/monobank/review/218978/.

Продовження історії було для мене не очікуване, передзвонив до мене супервайзер та визнав провину за без підставне блокування карток, але замість того щоб запропонувати компенсацію, як це є в нормальних компаніях, я від нього почув просто чергове вибачення, яке не вартує навіть кусочка папіру для…
Само собою я почав вимагати компенсацію, зійшлись на безкоштовній білій картці, думав історія вичерпана, як же помилявся!!!
Сьогодні зранку замітив що вони просто взяли і забрали кредитний ліміт та розтрочку, на моє питання чому, сказали що на це вплває 1300 чинників, цікаво 3 роки я був клієнтом мав максимальний кредитний ліміт ,і ніякі чинники не впливали, а сьогодні начали впливати, Молодці.
Знаю що знайдуться люди які скажуть що я напевно не підтвердив своє фінансове становище, для вас пишу, в мене депозит на 50 000грн.
Хтось скаже, в тебе поганий кредитний рейтинг, відповідаю, в мене рейтинг в зеленій зоні, це найвища зона яка може бути.

Звертаюсь до людей які хотять відкрити рахунок, подумайте сто раз чи портібно воно вам.

Ну, а я закрию всі рахунки, як тільки закінчиться термін депозиту.
monobank
10 березня 2021, 12:41
Розуміємо, що ситуація неприємна
Дійсно, на розмір кредитного ліміту впливає велика кількість параметрів
Якщо систему отримує нову інформацію, то ліміт може змінитися в більшу або меншу сторону
Це не остаточне рішення і в майбутньому ліміт може бути переглянутий

9 березня 2021, 20:45
===Ну, а я закрию всі рахунки, як тільки закінчиться термін депозиту.

Невосполнимая утрата для банка — депозит аж на 50 тысяч гривен.
9 березня 2021, 20:48
Скільки у вас депозит, 100 грн.
9 березня 2021, 20:52
Нет, не 100. Но был и больше 50 когда в Моно были более привлекательные проценты. При этом кредитный лимит далеко не максимальный.

Напомню что для открытия железной карты нужен депозит в восемь раз больше — 400 000. При этом кредитный лимит не миллион, а всего лишь те же 400 тысяч. Максимум 400 тысяч, а не гарантированно 400 тысяч.
9 березня 2021, 20:58
Радий за вас.
дурницю для чого писати, якщо ви не згідні з моєю історією, то проходіть мімо.
Чи вам горить одне місце, і дуже хочеться нагадити комусь?
9 березня 2021, 21:03
===дурницю для чого писати,

Я так намекну: единственная дурниця тут это фантазия на тему того что депозит на 50 тысяч это мегагроши которые просто обязывают банк дать кредит на 100 тысяч.

===Чи вам горить одне місце, і дуже хочеться нагадити комусь?

Тоесть ты считаешь что если кто-то с тобой не согласен — то он несогласен только потому что гадит тебе? Реально, лучше пройду мимо.
9 березня 2021, 21:07
Проходіть.

Ви росіяни вмієте перекручувати все по своєму, цікаво в якому реченні я написав що требую 100 тисяч ліміту?
Toxa David
Toxa David
10 березня 2021, 9:46
«цікаво в якому реченні я написав що требую 100 тисяч ліміту?» Михайло Михайлович 9 марта 2021, 21:07
«Сьогодні зранку замітив що вони просто взяли і забрали кредитний ліміт та розтрочку, … цікаво 3 роки я був клієнтом мав максимальний кредитний ліміт …« Михайло Михайлович 9 марта 2021, 20:33
— а моно картку з кредитним лімітом до 100 000 грн? (мах)
— mono https://www.monobank.ua
9 березня 2021, 21:16
Запропонувати компенсацію

В Украине разве просто так дают какую-то компенсацию обычным дебетным клиентам. Кроме случаев премимум сегмента клиента и суда) А ну ка поделитесь опытом компенсации очень интересно стало?)
9 березня 2021, 21:19
Я вже написав, яку компенсацію я отримав.
і ні ви не праві, компенсацію можна отримати, просто потрібно давити, а ніхто з клієнтів цього не робить, бо мислення ссср-овське.
9 березня 2021, 21:33
Так белая карта и так бесплатная если вы про это.
Судя по рекламе и тарифам к ней.
9 березня 2021, 21:44
Физічна карта коштує грошей, ви напевно не клієнт якщо не знаєте
9 березня 2021, 21:53
Доставка Новою Поштою — 50 грн. это вы про это чтоли?)
9 березня 2021, 21:55
Так, мені цього вистачило.
Чи ви думали що 1000000 буду вимагати?
9 березня 2021, 22:13
Та сброска 50 грн. ну такое. Обычно требуют больше).
9 березня 2021, 22:26
Ще раз, мене дана компенсація влаштувала, та й загалом відгук не про це.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Помста банку за те що я захищав свої права