Задав запитання, а отримав блокування карток.

Михайло Михайлович 7 марта 2021, 21:22
Прошу всіх хто читає цей відгук, не ставайте клієнтами цього банку, а тепер по суті.

Звернувся я в чат, щоб запитати про опцію блокування картки клієнтом, а саме на що вона впливає, і почув відповідь що ні на що, а отже навіть якщо картки заблоковані, шахраї зможуть зняти кошти, відповідно мене це засмутило, і оскільки я вже стикався з шахраями, знаю наскільки важливий час, і що оператор просто не встигне заболкувати карти, про що попередив банк, а натомість, УВАГА отримав блокування всіх карток, ось так діє монобанк.
Просто блокує картки, без любих на це підстав, захотіли заблокували.
monobank
monobankua 8 марта 2021, 15:36
Є можливість заблокувати карту, щоб уникнути несанкціонованих списань.
Карту може заблокувати клієнт з додатка, оператор підтримки, також банк може накласти на карту обмеження.

Якщо говорити про операції, які проходять без вашого підтвердження — при установці додатків або підв'язці карти на ресурсах ви погоджуєтеся з «Умовами та правилами» (ставите галку) і часто в них вказано пункт про те, що ви «згодні на списання за підписку» і розробник або ресурс має право списувати з вас гроші за підписку в автоматичному режимі. З боку банку немає можливості обмежити такі платежі, так як вони вже мають в собі ваше підтвердження на списання коштів.

Ще організація може надіслати підсумковий запит на взаєморозрахунок по наданій послузі.
Банк не може відмовити у списанні з метою запобігання шахрайства.
Таке списання може пройти повз інтернет ліміту, в мінус і навіть з заблокованої картки.
При цьому якщо клієнт послугу не отримав, банк може виставити диспут для заперечування суми списання через платіжну систему.

Для уточнення ваших даних, написали вам в особисті повідомлення

7 марта 2021, 21:47
«почув відповідь що ні на що» — так в підтримці і сказали? Щось не віриться.
Блокування карти є у додатках практично всіх банків і призначене воно для безпеки коштів — щоб клієнт міг оперативно карту заблокувати у разі її втрати, або коли довго нею не користується. Унеможливлює проведення операцій з нею. І у Моно ця опція працює.
8 марта 2021, 17:03
Подивимось як ви будете їх захищати коли вас торкнеться якась погана ситуація.
А вона вас торкнеться, повірьте.
І ше раз особисто вам напишу, блокуання картки клієнтом не зупинить NFC та інтернет оплату, а отже шахраї заберуть кошти.
8 марта 2021, 17:17
«…як ви будете їх захищати…» — я нікого не захищаю і не звинувачую.
«…коли вас торкнеться якась погана ситуація.А вона вас торкнеться, повірьте." — подібне я вже не вперше чую. Але за тих 3 роки, що я є клієнтом Моно, нічого поганого не ставалось.
«…блокуання картки клієнтом не зупинить NFC та інтернет оплату…» — зупинить. Якщо, звичайно, не була оформлена якась підписка.
8 марта 2021, 17:24
Ви дуже наївні, я з монобанком від самого початку, був бета тестером, і теж думав що все супер, але чим більше у них клієнтів .тим більше вони «наплювательськи» ставляться
8 марта 2021, 17:30
Я і досі бета-тестер.
Але поки що причин скаржитись не маю.

Може у чомусь наївні ви?
8 марта 2021, 17:39
Якщо очікування отримати першокласний сервіс це наївність — то так я був наївний, та це вже пройшло, бо сервісу монобанк не надає.
На все добре.
8 марта 2021, 17:57
І вам усіх благ.
monobankua
monobankua
8 марта 2021, 20:45
Якщо загублена карта, а клієнт блокує сам карту в додатку, то перестає працювати пластик карти, оплата фізичною картою (оплата через телефон працювати буде). Працюватимуть операції в додатку (перекази, поповнення мобільного).
Карта не працюватиме в інтернеті, тобто нові підв'язки карти і оплати з неї не можна буде зробити.
При необхідності, можна зробити повне блокування карти через службу підтримки.

Коли може пройти оплата з заблокованої картки?
Наприклад, коли прийде оффлайн списання
Є таке поняття, як оффлайн списання.
Коли ви робите покупку, то сума спочатку резервується на вашій картці.
Далі торгова організація надсилає запит на списання, і відбувається взаєморозрахунок.
Уявімо, що сума списання, яку надіслала торгова точка відрізняється від первинно зарезервованої.
Наприклад через різницю курсів валют, або зміни в замовленні скасування / додавання товару.
Тоді списання від торгівлі пройде окремою операцією -оффлайн списання, а сума, що була спочатку зарезервована, повернеться на рахунок в термін до 11 днів
Александр Дряпак
Александр Дряпак
15 марта 2021, 19:24
Через приложение можно удаленно закрыть доступ к устройствам NFC. Ни раз удалял так карту при потере часов)) а Интернет оплату вполне можно ограничить настройками CVC2 кода установить динамический (меняется каждый час) или задать собственный. Тогда будет все равно что у вас на пластике, код не пройдет при оплате в интернете
7 марта 2021, 22:55
===Звернувся я в чат, щоб запитати про опцію блокування картки клієнтом, а саме на що вона впливає, і почув відповідь що ні на що

Что-то когда у меня была включена блокировка карты, причём даже не полная, а частичная по геолокации — я не смог оплатить проживание в отеле.

И да, под отзывом есть пояснения представителя банка который как раз подтверждают что блокировка карты работает.
8 марта 2021, 17:04
Особисто вам напишу, блокуання картки клієнтом не зупинить NFC та інтернет оплату, а отже шахраї заберуть кошти.
9 марта 2021, 12:59
===Особисто вам напишу, блокуання картки клієнтом не зупинить NFC та інтернет оплату,

Вранье — NFC остановит — именно так я и пытался оплатить отель, бесконтактно.

Для интернет-оплаты тем более сработает блокировка, она же проводится онлайн — тут нет вариант офлайн-оплаты как если бы например заплатить заблокированной картой на борту самолёта.
9 марта 2021, 13:16
Вон выше представитель банка говорит про интернет-оплаты то же самое что написал я
8 марта 2021, 17:09
Дуже жаль що сюди не можна вставити скріни з перепискою, нехай би люди почитали, і зробили свої висновки!!!
8 марта 2021, 17:19
Було б цікаво. Розмістіть на якомусь сервісі збереження картинок і надайте посилання на них.
8 марта 2021, 17:22
На будь якому я цього робити не буду
8 марта 2021, 17:31
Виберіть той, якому довіряєте.

Зрештою, це ваша справа, ваша приватна переписка, наполягати не маю права і не буду.
9 марта 2021, 13:01
А в чём разница между тем что картинка со скрином будет лежать допустим на pasteboard.co и тем если бы она лежала тут на Минфине? Любой желающий может её увидеть, скопировать, выйти на неё через поиск картинок в гугл. Нет совершенно никакой разницы.
9 марта 2021, 13:00
Суда можно кинуть ссылки на скрины залитые на другие сайты — это же настолько просто что даже странно что надо подсказывать такое.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Задав запитання, а отримав блокування карток.